Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(kvanksht @ 2009 04 10, 09:10)
Dariau vakar tešlą medučiui ir atsitiko man toks įdomus dalykas. Pripyliau puoda vandens, įstačiau bliudą, nu viską ten maišiau, kaitinau ir dabar neišsiima bliudas iš puodo, galvojau atauš viskas tada išsiims, bet ne, susidarė kažkoks vakuumas gal, bandžiau peilį užkišti, nu bet nei per kur. Nejaugi teks atsisveikinti su bliūdu ir puodu? Medutį gaminu jau trečią kart, pirmus kartus taip nebuvo.


Man irgi yra taip buve biggrin.gif , bet as nieko nedariau, palikau saviskiui ta problema spresti, taip isstovejo gal pusdieni, kai gryzo parodziau, sakau nuimk ta bliuda nuo to puodo, o jis sast ir nueme paprastai, sako, kas tau yra, jau bliudo nebepakeli lotuliukas.gif pats atsoko atsales gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2009 04 10, 11:38)
Man irgi yra taip buve biggrin.gif , bet as nieko nedariau, palikau saviskiui ta problema spresti, taip isstovejo gal pusdieni, kai gryzo parodziau, sakau nuimk ta bliuda nuo to puodo, o jis sast ir nueme paprastai, sako, kas tau yra, jau bliudo nebepakeli lotuliukas.gif pats atsoko atsales gerai lotuliukas.gif



Ir man taip atsitiko, bet biški atvėso ir atšoko, galvojau mano ir bliūda ir puoda išmest su produktais reikės lotuliukas.gif
Atsakyti
Išsikepiau ir aš vakar medučiui lakštus, su kepimo milteliais. Didelio skirtumo nemačiau : kepimo milteliai ar soda, tik acto blush2.gif buvau pamirsus nusipirkt. Prisiskaičiau čia pas jus, kad su kepimo milteliais kažkokie guminiai lakštai gaunas ar tešla neputoja, tai truputį nerimavau, nors teoriškai mano supratimu labai didelio skirtumo būti tiesiog negali. Galiu pasakyt, kad viskas kuo puikiausiai suputojo ir gavosi skaniausi pasaulyje lakštai, pusė jau sušlamštėm su arbatom ir kavom - gerai, kad proporcijos recepte didelės smile.gif .
Dėl grietinėlės kremo neabejoju, man jis skaniausias, tai tikiuosi, kad Velykom skanausim labai skanų torčiuką. Ačiū recepto autorei, kol kas bent jau už lakštus.
Atsakyti
mano medutis jau irgi saldytuve thumbup.gif kai rasiu laida, ikelsiu fotkes savo sleivakoji parodysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2009 04 10, 10:15)
Nu kaip sudėtinga rasti grietinėlės 36 proc doh.gif
Radau, bet galioja iki 11 d., o jei aš tortą tepsiu 11 d.? O jei valgysim 12 d., nieko?


Nieko jai nenutiks , ji ir taip po galiojima saldi būna dar keleta dienų .
Atsakyti
Na stai ir mano pirmakleckis ,,sedevras". rolleyes.gif

http://picasaweb.goo...031779484357522

Tikiuosi sulauks jis sekmadienio,nes maniskiai kaip skeriai aplinkui ratus suka. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aura klp @ 2009 04 10, 16:04)
Na stai ir mano pirmakleckis ,,sedevras". rolleyes.gif

http://picasaweb.goo...031779484357522

Tikiuosi sulauks jis sekmadienio,nes maniskiai kaip skeriai aplinkui ratus suka. lotuliukas.gif

Labai geras isejo,o virsu su grietinele puosete?
Atsakyti
vis zadu kepti ta meduti bet neiseina.. laiko nera ;DD
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2009 04 10, 09:15)
Nu kaip sudėtinga rasti grietinėlės 36 proc doh.gif
Radau, bet galioja iki 11 d., o jei aš tortą tepsiu 11 d.? O jei valgysim 12 d., nieko?



RIMI grietinėlei akcija (tiems didesniems indeliams) . Šiandien pirkau - galioja iki 16 d. thumbup.gif

Didelis AČIŪ wub.gif autorei už receptą. Niekada netikėjau, kad kada nors pati išsikepsiu tortą blink.gif .....O dabar nei vienas gimtadienis ar kitokia šventė be medučio neapsieina ax.gif . Vaikai jau kitokio net nenori 4u.gif
Prisikepus ir aš lakštų velykoms, liko tik susitepti rytoj ax.gif

"Kietų" margučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Aušrė*: 10 balandžio 2009 - 20:09
Sveikos smile.gif

Zadu kepti irgi sita torta, skaiciau kad galima vietoj medaus kondensuota piena deti. Gal kuri bandet ? Ar verta? Aciu smile.gif
Atsakyti
nagi gundžiausi gundžiausi ir aš susigundžiau tortą šį išsikepti... kaiptik dabar kepa blynai smile.gif jau matau, kad bus skanus tortas smile.gif galiu pasakyti, kad gan lengvai gaminasi. Viską dariau pagal Cipsiuko receptą, tik sodos dėjau mažiau, bet užputojo tešla kuo puikiausiai ir blynai iškyla, tai manau, kad tai neturės blogos įtakos... Tikiuosi, kad ir galutinis rezultatas toks pat bus puikus kaip ir gamybos procesas. beje, turiu iš tw kočėliuką mažą specialiai kočioti formoje, tai super kaip greit blyneliai kočiojas ir kepasi... Iš šios tešlos pasidariau 9, bet jaučiu ir dar daugiau išeitų bet jau būtų super plonyčiai... Pažadu įkelti foto (jei spėsiu nufotografuoti) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2009 04 10, 20:55)
Sveikos smile.gif

Zadu kepti irgi sita torta, skaiciau kad galima vietoj medaus kondensuota piena deti. Gal kuri bandet ? Ar verta? Aciu  smile.gif



Tikrai verta pabandyti thumbup.gif Maniskiams tas su kodensuotu pienu gal net ir skanesnis buvo. O gal jau medutis pabodo , tai kitas skonis buvo kaip tik drinks_cheers.gif Ateityje turbut viena kart su medum kepsiu ,kita kart su kondensuotu.
Atsakyti