Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

dviems indeliams dideliems grietinėlės imu 0,5 arbatinio šaukštelio rūgštelės ir cukraus visada pagal skonį dedu
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 09, 19:32)
dviems indeliams dideliems grietinėlės imu 0,5 arbatinio šaukštelio rūgštelės ir cukraus visada pagal skonį dedu

Vadinasi bus gerai jei ant 4 desiu sauksteli druskeles. ax.gif
o del cukraus juk galesiu plakant dar iberti,ane g.gif
Labai dekoju uz patarimus ir rytoj pasirodysiu ta savo pirma blyna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aura klp @ 2009 04 09, 18:36)
Vadinasi bus gerai jei ant 4 desiu sauksteli druskeles. ax.gif
o del cukraus juk galesiu plakant dar iberti,ane g.gif
Labai dekoju uz patarimus ir rytoj pasirodysiu ta savo pirma blyna blush2.gif

Tu tik neplak is kart 4 indeliu. As is vis po viena plaku, man tada geriausiai issiplaka, viena kart ipyliau du, tai paskui gaudziua doh.gif , kaip lipo is puodo, nebent reikia puoda dideli imt
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 04 09, 16:48)
* aš darau su plombyro skonio varške (kur pakelis būna) ir plakta grietinėle  - 3 pakiai varškės, 600 ml grietinėlės thumbup.gif...  megstu kai daug kremo  tongue.gif gaunas toks gan lengvas, nepersaldus, gal ir tiktų medučio lakštams  g.gif

** pritepi gerai kremu ir plačiu peiliu klijuoju ant šonų tuos trupinius, nu labai lengvai klijuojas  g.gif


*Aciu uz varskes kremo receptuka biggrin.gif Bandysim ieskot plombyro skonio varskes...ale kai pagalvoji, kokio tik bieso neprigamina siais laikais biggrin.gif

** Ale paciai nedasuto su peiliu lipdyt doh.gif

Ir su sauja reix bandyt lipdyt thumbup.gif Tik kaip cia to torto neismetus is lekstes besistengiant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vrum-vrum: 09 balandžio 2009 - 18:18
[quote=Inočka,2009 04 09, 19:55]
Tu tik neplak is kart 4 indeliu. As is vis po viena plaku, man tada geriausiai issiplaka, viena kart ipyliau du, tai paskui gaudziua doh.gif , kaip lipo is puodo, nebent reikia puoda dideli imt



O as jau buvau pasiruosusi visus 4 plakti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 09, 17:55)
Tu tik neplak is kart 4 indeliu. As is vis po viena plaku, man tada geriausiai issiplaka, viena kart ipyliau du, tai paskui gaudziua  doh.gif , kaip lipo is puodo, nebent reikia puoda dideli imt

arba mikserio dugnas jau pradeda remtis i grietinele...
Atsakyti
sveikos kepėjėlės smile.gif

susigundžiau ir aš medaus tortu...jau sugaminau tešlą(pagal receptą 1 psl.) ...tik dabar klausimas: tešlą atšaldyti kambario temp., ar dėti į šaldytuvą?
kolkas laikau bliūde ant stalo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutukas: 09 balandžio 2009 - 19:59
QUOTE(gutukas @ 2009 04 09, 20:57)
sveikos kepėjėlės  smile.gif

susigundžiau ir aš medaus tortu...jau sugaminau tešlą(pagal receptą 1 psl.) ...tik dabar klausimas: tešlą atšaldyti kambario temp., ar dėti į šaldytuvą?
kolkas laikau bliūde ant stalo...  g.gif

tai kad ja silta kocioti reikia wink.gif
Papildyta:
kiek suprantu dabar pasidarei tesla biggrin.gif eik greiciau kociot ir kept. silta ji gerai kociojasi, su atvesusia jau reikes jegos mirksiukas.gif
Atsakyti
dar tik dabar sudėjau kepti smile.gif nes ėjau mažių maudyti, tai ir palikau vėsti tešlą ant stalo...gerai kad į šaldytuvą neįkišau doh.gif nes kočioti tikrai sunku buvo blink.gif

na žiūrėsim kas čia man gausis ax.gif nes pirmą kartą gyvenime tortą darau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gutukas @ 2009 04 09, 22:11)
dar tik dabar sudėjau kepti  smile.gif  nes ėjau mažių maudyti, tai ir palikau vėsti tešlą ant stalo...gerai kad į šaldytuvą neįkišau  doh.gif  nes kočioti tikrai sunku buvo  blink.gif

na žiūrėsim kas čia man gausis  ax.gif  nes pirmą kartą gyvenime tortą darau  blush2.gif

jei ne is pirmo, tai is antro karto tikrai iseis labai gerai wink.gif
Atsakyti
Mergaitės, o niekaip neįmanoma medučio beze būtų papuošt? O jei ne grietinėle pertept? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 09 balandžio 2009 - 21:54
QUOTE(Vikucce @ 2009 04 09, 20:47)
Mergaitės, o niekaip neįmanoma medučio beze būtų papuošt? O jei ne grietinėle pertept?  g.gif  unsure.gif

meduti puosti beze tikrai galima,o vat pertepti manau kad ne,beze apdziuva ir yra sausa,nuo ko sudreks laksteliai g.gif
Atsakyti