Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Ane4ka @ 2009 05 04, 22:26)
jis mezgimo masina megztas ax.gif


O aš vakar bandžiau, bandžiau... kažkas panašaus lyg ir gavosi, bet galvoju palauksiu, gal dar merginos ką patars blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2009 05 05, 07:53)
O aš vakar bandžiau, bandžiau... kažkas panašaus lyg ir gavosi, bet galvoju palauksiu, gal dar merginos ką patars  blush2.gif


susirask koki grazu kiaurarascio rastuka ir megzk, jau neviena sitam forume yra panasu nusimezgusi:)
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Super thumbup.gif
Čia siūliukai blizgantys ar tik taip nuotraukoj atrodo?
Atsakyti
sveikos, noriu pasigirti savo mezginiu. tai mano pirmas didesnis blynas, tai nelabai vykes, taip pat rankinukas is tu paciu siulu user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 05, 15:11)
Super thumbup.gif
Čia siūliukai blizgantys ar tik taip nuotraukoj atrodo?

Siuliukai su lengvu blizgesiu, dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 05 05, 15:04)

Paprasta, elegantiška, gražu 4u.gif

QUOTE(almantė_k @ 2009 05 05, 16:16)
sveikos, noriu pasigirti savo mezginiu. tai mano pirmas didesnis blynas, tai nelabai vykes, taip pat rankinukas is tu paciu siulu [img]

Viskas gerai su tuo blynu ir kas prie blyno 4u.gif . Tik pabandykit su garu atlyginti padalkas, jos labiau susiplos ir taip neiššoks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 05 05, 16:16)
sveikos, noriu pasigirti savo mezginiu. tai mano pirmas didesnis blynas, tai nelabai vykes, taip pat rankinukas is tu paciu siulu

thumbup.gif labai grazus siuliukai, fainas rankinukas labai ir megztukas labai jaukutis, tik as gal daugiau sagu isiuciau, taip nesiskleistu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2009 05 05, 08:53)
O aš vakar bandžiau, bandžiau... kažkas panašaus lyg ir gavosi, bet galvoju palauksiu, gal dar merginos ką patars  blush2.gif

Čia panašus yra: http://club.osinka.r...685?&start=1260,
o yra ir mezgimo shema http://club.osinka.r...685?&start=1275
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2009 05 04, 23:14)
4u.gif o aš radau labai gražų megztuką vasrai, bet rašto niekaip negaliu iššifruoti, gal galite padėti, o gal kuri mezgėte?

megztukas

4u.gif

Aš turiu štai ką:
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 05 05, 17:27)
Paprasta, elegantiška, gražu 4u.gif
Viskas gerai su tuo blynu ir kas prie blyno  4u.gif . Tik pabandykit su garu atlyginti padalkas, jos labiau susiplos ir taip neiššoks  mirksiukas.gif

vat padalkos ir nervina labiausiai, bandziau per slapia ranksluosti lyginti, tai susiplojo kazkiek, bet ne taip kaip noreciau smile.gif reikes dar bandyt lygint smile.gif

QUOTE(svoba @ 2009 05 05, 17:54)
thumbup.gif  labai grazus siuliukai, fainas rankinukas labai ir megztukas labai jaukutis, tik as gal daugiau sagu isiuciau, taip nesiskleistu mirksiukas.gif

sagas nusipirkau 7, bet sudeliojus ant mezginio jos atrode kazkaip per tankiai sudeliotos, tai pamazinau iki 4 blush2.gif
o siaip kai apsivelku tai net nusivilkt nesinori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 05 05, 19:56)
vat padalkos ir nervina labiausiai, bandziau per slapia ranksluosti lyginti, tai susiplojo kazkiek, bet ne taip kaip noreciau smile.gif reikes dar bandyt lygint smile.gif
sagas nusipirkau 7, bet sudeliojus ant mezginio jos atrode kazkaip per tankiai sudeliotos, tai pamazinau iki 4  blush2.gif
o siaip kai apsivelku tai net nusivilkt nesinori smile.gif


nu va nusivilkt nesinori, o sakai, kad prisviles blynas:) liux blynas:)
Atsakyti