Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(winia @ 2009 05 01, 19:01)
Aš bandžiau būtent tas tris sumegzti, bet jau nuo antros rašto eilės nebeatitinka man akys  schmoll.gif  turbūt teks mesti, nes niekaip nesuprantu rašto, o maniau moku megzti smile.gif ir dar kaip tyčia vokiečių kalbos visai nesuprantu smile.gif

Nėra ko taip greit pasiduot mirksiukas.gif Rodyklė į viršų tikrai reiškia 3 sumegztas, trikampiai - 2 sumegztas. O juodi langeliai į raštą neįeina - jie tik schemos aiškumau ax.gif Pažiūrėkit gal kur nepadarėt uždėjimo, todėl ir nebeišeina raštas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 05 02, 17:43)
Nėra ko taip greit pasiduot mirksiukas.gif  Rodyklė į viršų tikrai reiškia 3 sumegztas, trikampiai - 2 sumegztas. O juodi langeliai į raštą neįeina - jie tik schemos aiškumau ax.gif Pažiūrėkit gal kur nepadarėt uždėjimo, todėl ir nebeišeina raštas mirksiukas.gif


varna, ačiū 4u.gif

aha, aš vis dar bandau, tai man dabar tik ta varnelė neaiški

aj, tu čia, varna, apie trikampoius rašei..tuos tai aš suptrantu, bet ten dar tokia varnelė nuo 11 eilutės yra smile.gif aš įsivaizduoju, kad ten gal reikia uždėti akį, o paskui ją paleisti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 02 gegužės 2009 - 17:15
QUOTE(winia @ 2009 05 02, 18:13)
varna, ačiū  4u.gif

aha, aš vis dar bandau, tai man dabar tik ta varnelė neaiški

aj, tu čia, varna, apie trikampoius rašei..tuos tai aš suptrantu, bet ten dar tokia varnelė nuo 11 eilutės yra smile.gif aš įsivaizduoju, kad ten gal reikia uždėti akį, o paskui ją paleisti  g.gif

Gal kas įsiterps mokantis vokiškai bigsmile.gif Pagal mane, tai v reiškia gera akis nulaidžiama iki uždėjimo, ten lyg ir 4 schemos eilutės ax.gif
Pasižiūrėjau dar kartą, tai aš megzčiau taip: kai prienu prie 'v', tai tą akį nuleidžiu iki juodo langelio, o tiksliau iki 2 akių sumezgimo, schemoje 4 eilutės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varna575: 02 gegužės 2009 - 18:31
QUOTE(varna575 @ 2009 05 02, 19:27)
Gal kas įsiterps mokantis vokiškai bigsmile.gif Pagal mane, tai v reiškia gera akis nulaidžiama iki uždėjimo, ten lyg ir 4 schemos eilutės  ax.gif
Pasižiūrėjau dar kartą, tai aš megzčiau taip: kai prienu prie 'v', tai tą akį nuleidžiu iki juodo langelio, o tiksliau iki 2 akių sumezgimo, schemoje 4 eilutės


o ką reiškia 'nuleisti akį'? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(winia @ 2009 05 02, 19:33)
o ką reiškia 'nuleisti akį'?  blush2.gif

Na čia kaip kojinėje nubėgusi akis lotuliukas.gif Tiesiog numeti akį nuo virbalo ir patempi žemyn, kad iširtų kitose eilėse 4u.gif O atsirems į 2 sumegztas akis, kurios nebeleis irti žemyn biggrin.gif
Bet nesu tikra ar tai būtent 'v' tą reiškia. Pagal raštą, tai lyg ir, bet vokiškai nemoku blink.gif Bandyk, nes tas vokiškas falen, jau labai panašiai skamba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 05 02, 19:38)
Na čia kaip kojinėje nubėgusi akis lotuliukas.gif Tiesiog numeti akį nuo virbalo ir patempi žemyn, kad iširtų kitose eilėse 4u.gif O atsirems į 2 sumegztas akis, kurios nebeleis irti žemyn biggrin.gif
Bet nesu tikra ar tai būtent 'v' tą reiškia. Pagal raštą, tai lyg ir, bet vokiškai nemoku blink.gif  Bandyk, nes tas vokiškas falen, jau labai panašiai skamba biggrin.gif


žinok, pagal visus mano vandymus, belieka tik paleisti tą akį biggrin.gif nes visus kitus variantus jau išbandžiau smile.gif

ačiū už pagalbą smile.gif eisiu bandyti smile.gif
Atsakyti
Nutariau per atostogas permegzti kelis ankstesnius rūbelius, tad dabar pasigirsiu savo naujais mezginiais ax.gif :
user posted image
user posted image

O šiuo metu mano rankos užimtos štai kuo:
user posted image



Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 05 02, 19:38)
Na čia kaip kojinėje nubėgusi akis lotuliukas.gif Tiesiog numeti akį nuo virbalo ir patempi žemyn, kad iširtų kitose eilėse 4u.gif O atsirems į 2 sumegztas akis, kurios nebeleis irti žemyn biggrin.gif
Bet nesu tikra ar tai būtent 'v' tą reiškia. Pagal raštą, tai lyg ir, bet vokiškai nemoku blink.gif  Bandyk, nes tas vokiškas falen, jau labai panašiai skamba biggrin.gif

falen, reiškia kristi, tai matyt taip ir yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 05 03, 10:23)
falen, reiškia kristi, tai matyt taip ir yra g.gif


aga, ten tikrai reikia paleisti smile.gif ačiū visoms taip padėjusioms tą kebeknę narplioti friends.gif išmezgiau vakar pagaliau tą raštą ir supratau, kad šilkiniai siūlai jam per minkšti, tai vis dar ieškau modelio tiems siūlams smile.gif

lauvire, labai sunku ką pasakyti apie tavo mezginius, kai jie 'ant pakabos', galėjai ką nors aprengti biggrin.gif bet tas japoniškas tai man labai gražus, beveik net norėčiau rašto, gal mano siūlams tiktų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 03 gegužės 2009 - 09:58
QUOTE(lauvire @ 2009 05 03, 10:16)
Nutariau per atostogas permegzti kelis ankstesnius rūbelius, tad dabar pasigirsiu savo naujais mezginiais ax.gif :

Šiaip nelabai mėgstu komentuoti darbus kabančius ax.gif , nes kai kabo atrodo vienaip, kai apsivelki visai kitaip bigsmile.gif Bet jau abiejų spalvikės thumbup.gif Kaip žiūriu esant vertikalių juostų mėgėja, tai lauksim jau to trečiojo, tik būtų gerai pamatyt ne ant pakabos 4u.gif
Atsakyti
4u.gif o aš radau labai gražų megztuką vasrai, bet rašto niekaip negaliu iššifruoti, gal galite padėti, o gal kuri mezgėte?

megztukas

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2009 05 04, 23:14)
4u.gif o aš radau labai gražų megztuką vasrai, bet rašto niekaip negaliu iššifruoti, gal galite padėti, o gal kuri mezgėte?

megztukas

4u.gif

jis mezgimo masina megztas ax.gif
Atsakyti