Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

labai labai aciu!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzanėlė @ 2009 04 29, 12:16)
Tikrai NUOSTABU!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Didelis ačiū wub.gif 4u.gif
Atsakyti
ananasai dar cia
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 04 27, 18:53)
Ateinu pasirodyti savo kūriniu  ax.gif
user posted image

Man labai grazus modeliukas mirksiukas.gif
jei akmenim neuzmetysit, tai pasakysiu: dar virsutini kampeli patampyt reiktu, kad vienodai kaklas sueitu..
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 04 30, 18:11)
Man labai grazus modeliukas  mirksiukas.gif
jei akmenim neuzmetysit, tai pasakysiu: dar virsutini kampeli patampyt reiktu, kad vienodai kaklas sueitu..

Ačiū 4u.gif Išties tai nuotraukoj jis man visas toks pokreivis, reikėjo prieš tai pasitvarkyti blush2.gif O dėl viršutinio kampo - reikės sagą persiūti, nes ji čia viską iškraipo ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal man padėtumėte suprasti, kaip megzti / , rodyklę į viršų ir v simbolius? kaip tik neišbandžiau, na niekaip nesigauna raštas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2009 05 01, 17:53)
Merginos, gal man padėtumėte suprasti, kaip megzti / , rodyklę į viršų ir v simbolius? kaip tik neišbandžiau, na niekaip nesigauna raštas smile.gif



Trys sumegztos kartu, bent man taip atrodo

Rašo, kad dvi sumegti kartu iš kairės, vieną akį pertraukti per sumegztas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 01 gegužės 2009 - 17:07
QUOTE(varna575 @ 2009 04 30, 20:03)
Ačiū 4u.gif  Išties tai nuotraukoj jis man visas toks pokreivis, reikėjo prieš tai pasitvarkyti blush2.gif  O dėl viršutinio kampo - reikės sagą persiūti, nes ji čia viską iškraipo ax.gif

4u.gif Persiusi ir bus idealu. Man labai rastas ir spalva patinka.. na ir aisku, juoda po apacia spalva irgi savo grozio prideda- derinukas puikus iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 05 01, 18:05)
Trys sumegztos kartu,  bent man taip atrodo

Rašo, kad dvi sumegti kartu iš kairės, vieną akį pertraukti per sumegztas.


Aš bandžiau būtent tas tris sumegzti, bet jau nuo antros rašto eilės nebeatitinka man akys schmoll.gif turbūt teks mesti, nes niekaip nesuprantu rašto, o maniau moku megzti smile.gif ir dar kaip tyčia vokiečių kalbos visai nesuprantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2009 05 01, 19:01)
Aš bandžiau būtent tas tris sumegzti, bet jau nuo antros rašto eilės nebeatitinka man akys  schmoll.gif  turbūt teks mesti, nes niekaip nesuprantu rašto, o maniau moku megzti smile.gif ir dar kaip tyčia vokiečių kalbos visai nesuprantu smile.gif

O kaip pats raštas atrodo? Gal ką atrastume g.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 05 01, 19:22)
O kaip pats raštas atrodo? Gal ką atrastume g.gif


va smile.gif turiu šilkinių siūlų tokios pana6ios spalvos, man rodos taip gražu iš tų siūlų būtų smile.gif

aš kažko iš esmės nesuprantu, nes man toj antroj rašto eilutėj jau iki tos rodyklės neatitinka raštas.

user posted image

man atrodo, reikia nepaisyti tų juodų langelių g.gif kai jų nepaisau, tada atrodo atitinka raštas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 01 gegužės 2009 - 18:43
QUOTE(winia @ 2009 05 01, 19:29)
man atrodo, reikia nepaisyti tų juodų langelių  g.gif kai jų nepaisau, tada atrodo atitinka raštas unsure.gif



visgi ne, tada akių per mažai gaunasi user posted image
Atsakyti