Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(inesasim @ 2009 09 04, 11:50)
gal čia ką įdomaus rasi - modeliukai su aprašymais thumbup.gif


aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
einu knistis biggrin.gif
Atsakyti
Bolero ax.gif
user posted image
Atsakyti
niekaip neissirenku, padekit, patarkit rolleyes.gif schemu neturiu ne vienos, bet nemanau, kad butu labai sudetinga mirksiukas.gif siulu dar nepirkau, bet kazkodel linkstu i pilka arba i smeline spalva. kaip manot, kuris modelis neblogai ziuretusi? dalinu balionus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Žiūrint ant kokios figūros, bet man arba pirmas, arba antras. ANTRAS nerealiai atrodo nuo spalvos iki modelio smile.gif
Atsakyti
Man irgi labiau prie sirdies antras jis nerealiai gerai atrodo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2009 09 04, 15:14)


man sitie du labai mieli wub.gif cia tikriausiai megzta nuo rankoviu? g.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif 4u.gif

zodziu, dauguma pritariat rudukams. ir as kazkaip linkstu i ta puse. turbut rinksiuos antraji. o del figuros tai "skesiu" as juose visuose. 45kg tesveriu. bet kiek suprantu, jie turi but apkrite.

eisiu dabar schemu dairytis, nes tikrai nelabai aisku nuo kur pradet megzt... panasu, kad kelios dalys sujungtos. bent jau to antrojo.

Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2009 09 04, 18:20)
aciu 4u.gif  4u.gif

zodziu, dauguma pritariat rudukams. ir as kazkaip linkstu i ta puse. turbut rinksiuos antraji. o del figuros tai "skesiu" as juose visuose. 45kg tesveriu. bet kiek suprantu, jie turi but apkrite.

eisiu dabar schemu dairytis, nes tikrai nelabai aisku nuo kur pradet megzt... panasu, kad kelios dalys sujungtos. bent jau to antrojo.


drinks_cheers.gif kai surasi schemutes, informuok, nes ir as jau kesinuosi i siuos grozius blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2009 09 04, 18:20)
aciu 4u.gif  4u.gif

zodziu, dauguma pritariat rudukams. ir as kazkaip linkstu i ta puse. turbut rinksiuos antraji. o del figuros tai "skesiu" as juose visuose. 45kg tesveriu. bet kiek suprantu, jie turi but apkrite.

eisiu dabar schemu dairytis, nes tikrai nelabai aisku nuo kur pradet megzt... panasu, kad kelios dalys sujungtos. bent jau to antrojo.

Jie tikrai vienos dalies, mezgasi nuo rankovės iki rankovės - per vidurį padarant kaklo iškirpimą. Po to prisimezga apačios stulpelis ir apykaklė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2009 09 04, 19:33)
drinks_cheers.gif kai surasi schemutes, informuok, nes ir as jau  kesinuosi i siuos grozius  blush2.gif  biggrin.gif

Cia gal tiks idejai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(praeive @ 2009 09 04, 15:14)
niekaip neissirenku, padekit, patarkit rolleyes.gif schemu neturiu ne vienos, bet nemanau, kad butu labai sudetinga  mirksiukas.gif siulu dar nepirkau, bet kazkodel linkstu i pilka arba i smeline spalva. kaip manot, kuris modelis neblogai ziuretusi? dalinu balionus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



O man trečias gražiausias:)
Atsakyti
pirmas wub.gif rankovės varpuku wub.gif

45 kg - ideali figūūūra stambiapyniams megztukams cool.gif
Papildyta:
pirmas - dar ir dėl to, kad ir nepozuojant matysis, kad gražukas wub.gif
Atsakyti