Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(bielra @ 2009 08 31, 13:13)
Aš tai matau 3...  ax.gif


biggrin.gif Nu prajuokinot su tom akim, kiekviena vis skirtingai mato biggrin.gif Iš tikrųjų priekį pabėgus viena, nugaroj pilna viena o dar viena tik trupučiuką. tad iš viso gaunasi 2.5, arba 3, žiūrint kaip skaičiuosi.. 4u.gif

O tarp kitko, kai į siūlas turi pūko, ne taip lengva tą akį paleist. Tikskliau, paleist nesunku, tik ji var bėgt niekur nenori tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 31 rugpjūčio 2009 - 14:26
QUOTE(eya @ 2009 08 31, 14:25)
biggrin.gif Nu prajuokinot su tom akim, kiekviena vis skirtingai mato  biggrin.gif  Iš tikrųjų priekį pabėgus viena, nugaroj pilna viena o dar viena tik trupučiuką. tad iš viso gaunasi 2.5, arba 3, žiūrint kaip skaičiuosi.. 4u.gif

O tarp kitko, kai į siūlas turi pūko, ne taip lengva tą akį paleist. Tikskliau, paleist nesunku, tik ji var bėgt niekur nenori tongue.gif

kaip ta trupuciuka paleidai?
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 08 31, 15:28)
kaip ta trupuciuka paleidai?


Ogi po liemens susiaurinimo, jau platindama į viršų uždėjau akį (ne iš krašto) o vėliau tą pačią nuleidau, taip ir gavosi tas trupučiukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 08 31, 13:13)
Aš tai matau 3...  ax.gif

As keturias lotuliukas.gif kas daugiau ? bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Marcela* @ 2009 08 31, 15:46)
As keturias  lotuliukas.gif  kas daugiau  ?  bigsmile.gif  tongue.gif


Nu negali būti g.gif Nebent kokia savarankiškai pasileido lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia moterisku modeliu tema ar pakrizenimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2009 08 31, 16:19)
Cia moterisku modeliu tema ar pakrizenimu g.gif

paleistuvių akių, o ką? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2009 08 31, 15:38)
Ogi po liemens susiaurinimo, jau platindama į viršų uždėjau akį (ne iš krašto) o vėliau tą pačią nuleidau, taip ir gavosi tas trupučiukas biggrin.gif

o man neišėjo medvilnę paleisti ax.gif
bet čia - dailu, paprasta ir originalu thumbup.gif:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 31 rugpjūčio 2009 - 15:31
QUOTE(Karusia @ 2009 08 31, 16:29)
paleistuvių akių, o ką?  bigsmile.gif
Papildyta:

o man neišėjo medvilnę paleisti ax.gif
bet čia - dailu, paprasta ir originalu thumbup.gif:


Ačiukas, merginos 4u.gif O kodėl neišėjo? Kuo medvilnė kitokia? Kaip tik turėtų geriau bėgti? g.gif
Atsakyti
pradėjau leisti nuo krašto ir pradėjo kraštas irti unsure.gif
Atsakyti
Čia galima kalbėti ne tik apie paleistuves akis ar modeliukus mirksiukas.gif čia kalbos gali lietis laisvai thumbup.gif Be komentarų ir pakrizenimų temų yra skirtų tik schemoms mirksiukas.gif va ten krizenti nevalia nono.gif O čia liekitės į valias drinks_cheers.gif tik be pykčių nono.gif
Atsakyti
sveikos, darbstuolytes 4u.gif

vesta orai, gal kuri uzmatet ka nors is storesniu siulu, krentancio. noreciau kazko idomaus placiomis rankovemis, bet nerandu ideju g.gif gal pasufleruosit ax.gif
Atsakyti
gal čia ką įdomaus rasi - modeliukai su aprašymais thumbup.gif
Atsakyti