Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 30, 20:19)
na,merginos dar radau nebloga svarkeli.............kaip jis jums?.........mane tai  vilioja.........  wub.gif

user posted image



QUOTE(zydruneta @ 2009 08 11, 10:25)
Merginos gal turite kas nors pavyzdžių panašaus megztuko kaip šis mėlynas paskutinėje temoje, bet kad būtų iš storesnių siūlų, labai noriu megztinio su dideliu gufruotu kaklu, nu tokio kaip bolero ir tokio kaklo garbanoto atverčiamo jei kas supratot gal kas įdėkit kokių foto, lauksiu.

user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Norėčiau su vašeliu nusinerti žiemai sijoną ar švarkelį ir ieškau siūlų. Kaip manot ar tokie siūlai tiktų? Gal tekę iš tokių nerti megzti? Pagal metražą atrodo, kad neturėtų būti stori.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 08 12, 08:29)
Norėčiau su vašeliu nusinerti žiemai sijoną ar švarkelį ir ieškau siūlų. Kaip manot ar tokie siūlai tiktų? Gal tekę iš tokių nerti megzti? Pagal metražą atrodo, kad neturėtų būti stori.

nesu niekad tokių siūlų naudojusi, bet pagal metraža sprendžiant jie nėra labai stori, pagal storį lyg ir tiktų, bet įdomu kaip nešiotusi sijonas, nes vilna įsivaizduoju ši yra švelni ir minkšta, na ir nuo silueto viskas priklausytųsmile.gif
Atsakyti
as neriau thumbup.gif savo pilke suknele, jie ploni, labai smagiai neriasi ir dar metrazas superinis thumbup.gif va sukneles procesai, gal pades isivaizuot mirksiukas.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

nerinys is smyrnos yra lengvas, minkstas, nesiojasi gerai, nors sukneles kasdien netrinu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 12 rugpjūčio 2009 - 11:31
QUOTE(dovyda @ 2009 08 12, 12:21)
as neriau thumbup.gif savo pilke suknele, jie ploni, labai smagiai neriasi ir dar metrazas superinis  thumbup.gif va sukneles procesai, gal pades isivaizuot mirksiukas.gif


nerinys is smyrnos yra lengvas, minkstas, nesiojasi gerai, nors sukneles kasdien netrinu ax.gif

KIEK suėjo suknelei tų siūliukų?
Atsakyti
Labas mergaitės,
gal kas mezgėte šį švarkelį? ax.gif Gal galite įdėti skemutę kaip nulaidyti rankoves ir kaklą? blush2.gif
Būčiau labai dėkinga ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldzius: 12 rugpjūčio 2009 - 13:33
QUOTE(ingriduska @ 2009 08 12, 12:40)
KIEK suėjo suknelei tų siūliukų?


zinok ingridziuk, neatsimenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 08 12, 16:09)
zinok ingridziuk, neatsimenu doh.gif

OJ kaip man patinka kai mane vadina Ingridžiuku. MAn taip šilta ir gera nuo to pavadinimo, taip mane vadina visi artimieji:)
Nieko tokio, gundausi šiais siūlais, labai gera kaina , metražas ir sudėtis:)
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 08 11, 07:50)
jei gerai suprantu, tai principas kaip čia g.gif  reikia susirasti gražų servetėlės raštą ir bandyt ax.gif


Aš prieš kokius 1.5 metų va tokį dalyką mezgiau:
user posted image

Taip ir buvo - išsirinkau servetėlę (gyvenime servetėlių virbalais nemezgus doh.gif lotuliukas.gif ) ir susiimprovizavau boleriuką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2009 08 12, 17:09)
Aš prieš kokius 1.5 metų va tokį dalyką mezgiau:
user posted image

Taip ir buvo - išsirinkau servetėlę (gyvenime servetėlių virbalais nemezgus doh.gif  lotuliukas.gif ) ir susiimprovizavau boleriuką biggrin.gif

o galima iš priekio pamatyti? g.gif Darausi vąšeliu, bet kaip ten priekį sumontuoti, bijau, kad užstrigsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes72 @ 2009 08 12, 17:19)
o galima iš priekio pamatyti? g.gif Darausi vąšeliu, bet kaip ten priekį sumontuoti, bijau, kad užstrigsiu blush2.gif


Mano priekis gal irgi ne iki galo "išieškotas", bet... surišu į tokią a la gėlę:
user posted image
Atsakyti
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti