Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Dorela @ 2009 07 30, 11:52)
gal kas zinot is kokiu siulu ir kaip nertos sios sukneles (Stakeviciaus)
user posted image
Suknele 2  wub.gif  wub.gif  wub.gif

tokios lengvos grazios atrodo.. wub.gif  ieskau ideju vestuvinei suknelei..  blush2.gif


tos sukneles megztos virbalais is plonytes moheros ir kokio 4 nr virbalais. Susirandi kokia nors servetele (staltiese) virbalais ir mezgi ratu kaip servetele. Tik pradet reikia mazdaug nuo kokios 20 eiles ar panasiai (susiskaiciuoji, kiek tau reikia akiu, ir nuo tos vietos pradedi). ax.gif numesgus sijonine dali, surenki akis ir mezgi i virsu ax.gif nezinau, ar aiskiai paaiskinau...

tik megzta visrbalais tokia suknele bus kaip pukas, nes vaseliu nertas daiktas buna gal dvigubai storesnis ir standesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brela @ 2009 07 30, 13:08)
tos sukneles megztos virbalais is plonytes moheros ir kokio 4 nr virbalais. Susirandi kokia nors servetele (staltiese) virbalais ir mezgi ratu kaip servetele. Tik pradet reikia mazdaug nuo kokios 20 eiles ar panasiai (susiskaiciuoji, kiek tau reikia akiu, ir nuo tos vietos pradedi).  ax.gif  numesgus sijonine dali, surenki akis ir mezgi i virsu  ax.gif  nezinau, ar aiskiai paaiskinau...

tik megzta visrbalais tokia suknele bus kaip pukas, nes vaseliu nertas daiktas buna gal dvigubai storesnis ir standesnis  mirksiukas.gif


supratau bigsmile.gif

labai aciu visomas uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 07 30, 13:27)
jo, manau megztos...  4u.gif  nertos kietesnes butu  ax.gif

gal Lietuvoj kazkur tokiu siulu esat uzmate?..


Gali dar Ditekse Vilniuj pasižvalgyti
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 30, 13:08)
aciu aciu,merginos,uz pagyras.............visi svarkeliai super atrodo.............na,eisim pasipuosusios.........nosis uzrietusios..........    thumbup.gif  biggrin.gif

O susitikusios iš švarkelių galėsime viena kitą atpažinti. Tik jeigu ką neapsipažinkit - aš dukrai numezgiau biggrin.gif
Atsakyti
Švarkelių mezgėjėlės na ir tempai pas jus ... Tikriausiai nei valgot, nei geriat,o apie miegojimą išvis nekalbu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 07 30, 12:27)
jo, manau megztos...  4u.gif  nertos kietesnes butu  ax.gif

gal Lietuvoj kazkur tokiu siulu esat uzmate?..

na siaip plonos moheros ir verpaluose ir Casa lanoj tikrai yra. Ditekese is babinu ja vynioja, tai gal truputi pigiau... bet tikrai ne problema moheros gauti
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 07 30, 14:34)
Švarkelių mezgėjėlės na ir tempai pas jus ... Tikriausiai nei valgot, nei geriat,o apie miegojimą išvis nekalbu    blink.gif

Gerai būtų, kad mezgant valgyti nesinorėtų biggrin.gif , labai patogu - sėdi sau ant sofukės, ant staliuko kokių užkandėlių pasidedi ir mezgi, judėti nereikia, taip ir galvoji ar pabaigus mezginį į jį dar įtilpsi ar iš karto kokiu numeriu didesnį megzti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai vat, kad pavalgymas nesimatytų, užsimaniau žiemai "maišo". Kaip manot, ar būtų geriau megzti nuo rankovės, ar nuo apačios ir platint iš karto rankoves - noriu kuo mažiau siūlių, galvoju, imt kokia ploną moherą. g.gif Gal kas dar pavyzdėlių ar schemų turit?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 29, 20:22)
na,merginos,stai ir mano svarkelis........tik deja,ka tik baigtas ir dar neskalbtas ir sagos dar nesu nusipirkusi.......pridejau tik siaip tokia,kad vaizdas butu geresnis................

P.S.sory uz nuotraukyte,kazkaip nelabai kokybiska isejo.................  blush2.gif


Labai gražus wub.gif O sagą galima apmegztą daryti, man atrodo tokia tiktų ax.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 07 29, 21:58)
Paskutinis nertinukas. Prie švarkelių manau taip pat galima priskirti  biggrin.gif

Bet jau darbelio doh.gif Grožis wub.gif 4u.gif

QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 30, 08:28)
Aruna, lauralauralaura, puikūs darbai. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Na ir aš norėčia su savo švarkeliu pasirodyti. Vis sakiau, kad gražiau ant modelių, bet mano modelis atostogauja blush2.gif . O ir mano mezginys dar tik vakar baigtas, šiandien dar išskalbsiu, jeigu neblogai atrodys tai ir ant modelio parodysiu. Tikriausiai galėsime surengti šio švarkelio įvairių interpretecijų galeriją biggrin.gif . Tik bėda, kad nemoku gražiai apykaklės akių nuleisti, bet skalbimas turėtų pagalbėti ax.gif

Na, kad ir užderėjo švarkelio variacijų bigsmile.gif Nesimato jokių trūkumų drinks_cheers.gif

QUOTE(Skarlet @ 2009 07 30, 17:00)
Tai vat, kad pavalgymas nesimatytų, užsimaniau žiemai "maišo". Kaip manot, ar būtų geriau megzti nuo rankovės, ar nuo apačios ir platint iš karto rankoves - noriu kuo mažiau siūlių, galvoju, imt kokia ploną moherą.  g.gif Gal kas dar pavyzdėlių ar schemų turit?


Paprasčiau būtų nuo rankovės megzt mirksiukas.gif Pasižiūrėk čia, principas tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 30, 14:30)
O susitikusios iš švarkelių galėsime viena kitą atpažinti. Tik jeigu ką neapsipažinkit - aš dukrai numezgiau biggrin.gif


o taip taip tas tai tiesa.......... biggrin.gif
Atsakyti
na,merginos dar radau nebloga svarkeli.............kaip jis jums?.........mane tai vilioja......... wub.gif

user posted image
Atsakyti
Labai norėjau tokio va ax.gif
Čia tikra spalva smile.gif
user posted image
Čia apšvietimas blogas, bet matos modelis visas smile.gif
user posted image
Atsakyti