Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 29, 20:22)
na,merginos,stai ir mano svarkelis........tik deja,ka tik baigtas ir dar neskalbtas ir sagos dar nesu nusipirkusi.......pridejau tik siaip tokia,kad vaizdas butu geresnis................

thumbup.gif kaip is zurnalo mirksiukas.gif Bet ir greitai numezget rolleyes.gif Manau,ant modelio isvis thumbup.gif atrodys
Atsakyti
Sverkeliai fantastiski, merginos, negaliu ne vienos isskirt. Jau ir sau uzsimaniau, kazi kaip atrodytu dramblinio dydzio....
Atsakyti
Paskutinis nertinukas. Prie švarkelių manau taip pat galima priskirti biggrin.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 07 29, 14:25)
Kadangi sulaukiau labai daug prašymų parodyti kaip megztukas ant modelio atrodo, išprašiau klientės tokią naminę foto

Labai puikiai atrodo 4u.gif ant modelio ypač

QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 29, 20:22)
na,merginos,stai ir mano svarkelis........tik deja,ka tik baigtas ir dar neskalbtas ir sagos dar nesu nusipirkusi.......pridejau tik siaip tokia,kad vaizdas butu geresnis................
P.S.sory uz nuotraukyte,kazkaip nelabai kokybiska isejo.................  blush2.gif

Šaunus 4u.gif

QUOTE(Aruna @ 2009 07 29, 21:58)
Paskutinis nertinukas. Prie švarkelių manau taip pat galima priskirti  biggrin.gif

Labai puikus wub.gif
Atsakyti
Aruna, lauralauralaura, puikūs darbai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Na ir aš norėčia su savo švarkeliu pasirodyti. Vis sakiau, kad gražiau ant modelių, bet mano modelis atostogauja blush2.gif . O ir mano mezginys dar tik vakar baigtas, šiandien dar išskalbsiu, jeigu neblogai atrodys tai ir ant modelio parodysiu. Tikriausiai galėsime surengti šio švarkelio įvairių interpretecijų galeriją biggrin.gif . Tik bėda, kad nemoku gražiai apykaklės akių nuleisti, bet skalbimas turėtų pagalbėti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šauniai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2009 07 29, 21:58)
Paskutinis nertinukas. Prie švarkelių manau taip pat galima priskirti  biggrin.gif [img]


Ne griekas dar karteli pagirti toki meno kurini thumbup.gif
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 30, 08:28)
Na ir aš norėčia su savo švarkeliu pasirodyti. Vis sakiau, kad gražiau ant modelių, bet mano modelis atostogauja blush2.gif . O ir mano mezginys dar tik vakar baigtas, šiandien dar išskalbsiu, jeigu neblogai atrodys tai ir ant modelio parodysiu. Tikriausiai galėsime surengti šio švarkelio įvairių interpretecijų galeriją biggrin.gif . Tik bėda, kad nemoku gražiai apykaklės akių nuleisti, bet skalbimas turėtų pagalbėti ax.gif

Labai puikus svarkelis thumbup.gif Ir apykakle man atrodo viskas graziai nuleista 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot is kokiu siulu ir kaip nertos sios sukneles (Stakeviciaus)


user posted image


Suknele 2 wub.gif wub.gif wub.gif

tokios lengvos grazios atrodo.. wub.gif ieskau ideju vestuvinei suknelei.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 07 30, 11:52)
gal kas zinot is kokiu siulu ir kaip nertos sios sukneles (Stakeviciaus)

tokios lengvos grazios atrodo.. wub.gif   ieskau ideju vestuvinei suknelei..  blush2.gif


Galvoju, kad iš plonytės moheros, bet megztos, ne nertos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūržolė: 30 liepos 2009 - 11:54
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 30, 11:54)
Galvoju, kad iš plonytės moheros, bet megztos, ne nertos



jo, manau megztos... 4u.gif nertos kietesnes butu ax.gif

gal Lietuvoj kazkur tokiu siulu esat uzmate?..
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 07 30, 12:27)
jo, manau megztos...  4u.gif  nertos kietesnes butu  ax.gif

gal Lietuvoj kazkur tokiu siulu esat uzmate?..

Tai gal visai kid mohera tiktų ar dar tokia panaši yra plonytė
Atsakyti
aciu aciu,merginos,uz pagyras.............visi svarkeliai super atrodo.............na,eisim pasipuosusios.........nosis uzrietusios.......... thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti