Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(LKMama @ 2009 07 28, 21:00)
O kiek matkeliu tu GIPSY siulu reikia?Ir ar darei tokiom rankovem kaip zurnale?Uzsiprasysiu mamos kad is Lietuvos atsiustu,nes cia (UK) tokiu siulu nera schmoll.gif

thumbup.gif svarkelis.man irgi upas taip pakilo nusimegzti,o siulu dar net neturiu doh.gif


as sunaudojau 6 matkelius,nors pardaveja isiule 7,bet deja,vienas liko..........ir dar sesto matkelio truputelis liko........ man atrodo nebutinai "Gipsy"siulai tinka,ir kitokie tik ,kad jie butu stori,bent man graziau atrodo svarkelis........ smile.gif
p.s.rankoves dariau tokias kaip ir zurnale...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 28 liepos 2009 - 21:29
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 28, 22:29)
as sunaudojau 6 matkelius,nors pardaveja isiule 7,bet deja,vienas liko..........ir dar sesto matkelio truputelis liko........ man atrodo nebutinai "Gipsy"siulai tinka,ir kitokie tik ,kad jie butu stori,bent man graziau atrodo svarkelis........  smile.gif
p.s.rankoves dariau tokias kaip ir zurnale...........

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 28, 18:31)
as tai mezgu butent is tokiu paciu siulu,kaip ir zurnale numegztas svarkelis........t.y. "gipsy"........o man tai kazkaip neskersuoja..........gaunasi graziai.......ir tiesiai.........  g.gif  va,siandien jau pabaigiau visa megztuka,na,dar ne visa liko apykakle.........va su ja tai turbut ryt padirbesiu...............tik nezinau ar ja atskirai megzti,ar surinkus akis-kazkaip neapsisprendziu..............o kaip tu mezgi?

Iš pradžių megsiu apykaklę surinkus akis, o toliau matysiu.

Zuzana, labai kruopštus ir gražus švarkelis, bet siūlai čia plonesni nei Gipsy?
Atsakyti
Puikus švarkelis 4u.gif
Atsakyti
Kadangi sulaukiau labai daug prašymų parodyti kaip megztukas ant modelio atrodo, išprašiau klientės tokią naminę foto
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 07 29, 13:25)
Kadangi sulaukiau labai daug prašymų parodyti kaip megztukas ant modelio atrodo, išprašiau klientės tokią naminę foto

Žiūriu ir galvoju, kad labiau ką puošia, ar modelis nertinį, ar nertinis modelį mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
NUOSTABU
Atsakyti
Ačiū smile.gif kažkaip labai dera jie vienas prie kito biggrin.gif modelis prie nertinio ir atvirksčiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 29 liepos 2009 - 13:40
QUOTE(Ligvita @ 2009 07 29, 14:25)
Kadangi sulaukiau labai daug prašymų parodyti kaip megztukas ant modelio atrodo, išprašiau klientės tokią naminę foto

wub.gif wub.gif wub.gif be zodziu,kaip dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 29, 08:09)
Iš pradžių megsiu apykaklę surinkus akis, o toliau matysiu.

Zuzana, labai kruopštus ir gražus švarkelis, bet siūlai čia plonesni nei Gipsy?

Man atrodo,kad panašus storis, čia 50g. matkelyje yra 100m. ir kaina 6,40lt. Tai labiau apsimoka pirkti ''oki perla'',tai jų išeiga geresnė ir siūlas labai minkštas ir švelnus,tai 100g. matkelyje yra 250m. o kaina 8,80lt.ir spalvų pasirinkimas neblogas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 07 29, 14:25)
Kadangi sulaukiau labai daug prašymų parodyti kaip megztukas ant modelio atrodo, išprašiau klientės tokią naminę foto

Ant modelio daug geriau atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
kaip jau kitoj temoj minejau, nekyla abejoniu, kad ant modelio graziau, bet deja, su savo 46 dydziu negaliu demonstruot uzsakymu. O klientes nera ipareigotos nuotraukas pristatyt smile.gif
Atsakyti
na,merginos,stai ir mano svarkelis........tik deja,ka tik baigtas ir dar neskalbtas ir sagos dar nesu nusipirkusi.......pridejau tik siaip tokia,kad vaizdas butu geresnis................

user posted image

P.S.sory uz nuotraukyte,kazkaip nelabai kokybiska isejo................. blush2.gif
Atsakyti