Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Į sveikatytę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 07 25, 14:06)
GELBĖKIT  lotuliukas.gif niekaip nerandu tos zaliosios rastelio  doh.gif

user posted image

Čia yra 4u.gif
http://picasaweb.goo...n.viola8/Uzor4#
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 24, 11:45)
as bandziau is plonesniu megzti,tai man nelabai patiko.Kazko per silpna gavosi,turiu omeny ne taip graziai stovejo,kazkoks leinas tas svarkelis gavosi,tai atidaviau draugiai,o pati nusipirkau "Gipsy"siulu ir jau pradejau  ji megzti,tai gaunasi super.............


Na mano siūlai nėra visiškai ploni ir kad gautųsi tas priekio išskirtinumas, mezgu daugiau pynių. Tik man klausimas, kadangi pynės sutraukia raštą, reikia daugiau akių, o nuleidinėjant kaklui nesigaus per platus priekis? Nes iki kaklo nuleidimo kokiems 2-3 cm, aš mezgu 1 gera 1 išvirkščia (1 schema), tai raštas paplatėja. Galvoju, gal nuleidžiant akis reikėtų sumegzti ne dvi, o iš karto tris. Nesusidūrei su tuo? Šiandien man jau reikės nuleidinėti kaklą. Ir dar galvoju, kad reikės pavargti, kol kalnierių nuregsiu tinkamą doh.gif
Atsakyti
bazuka auksas tu mirksiukas.gif
ale kantrybes nuli as turiu lotuliukas.gif jau puse nuneriau pagal netikėtai pvz 4u.gif
bet sita vis tiek nersiu rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas užmatėt šitų pirštinių raštelį?būčiau labai dėkinga.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 27, 16:44)
Na mano siūlai nėra visiškai ploni ir kad gautųsi tas priekio išskirtinumas, mezgu daugiau pynių. Tik man klausimas, kadangi pynės sutraukia raštą, reikia daugiau akių, o nuleidinėjant kaklui nesigaus per platus priekis? Nes iki kaklo nuleidimo kokiems 2-3 cm, aš mezgu 1 gera 1 išvirkščia (1 schema), tai raštas paplatėja. Galvoju, gal nuleidžiant akis reikėtų sumegzti ne dvi, o iš karto tris. Nesusidūrei su tuo? Šiandien man jau reikės nuleidinėti kaklą. Ir dar galvoju, kad reikės pavargti, kol kalnierių nuregsiu tinkamą doh.gif


na,as tik siandien imsiu studijuoti kakla.........kaip ji ten nuleidineti..........kazkaip laiko trukumas,tai tik vakar biskuti pasedejau su mezginiu rankose,tai siandien sakau reikes studijuoti kiek ir kas kelinta eile reikes nuleisti tu akiu..........su ilieminimu teko pastudijuoti,nes viena kart padariau liemeni per zemai ,kita -per aukstai,o va trecias kartas nemelavo.............bet gal nesigaus platus tas priekis,kaip paveikslelyje matosi,tai atrodo viskas gerai.......as tai uzsidejusi tiek akiu ant virbalo,kiek ir raso zurnale,tai gal viskas ir gausis........pynes sutraukia mezgini,bet daugiau akiu nei raso -nedejau..............na,bandysiu studijuoti,o ryt parasysiu kaip cia man gavosi............... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralauralaura: 28 liepos 2009 - 07:01
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 28, 06:58)
na,as tik siandien imsiu studijuoti kakla.........kaip ji ten nuleidineti..........kazkaip laiko trukumas,tai tik vakar biskuti pasedejau su mezginiu rankose,tai siandien sakau reikes studijuoti kiek ir kas kelinta eile reikes nuleisti tu akiu..........su ilieminimu teko pastudijuoti,nes viena kart padariau liemeni per zemai ,kita -per aukstai,o va trecias kartas nemelavo.............bet gal nesigaus platus tas priekis,kaip paveikslelyje matosi,tai atrodo viskas gerai.......as tai uzsidejusi tiek akiu ant virbalo,kiek ir raso zurnale,tai gal viskas ir gausis........pynes sutraukia mezgini,bet daugiau akiu nei raso -nedejau..............na,bandysiu studijuoti,o ryt parasysiu kaip cia man gavosi...............  g.gif


Mano siūlai plonesni, tai aš turiu visur daugiau akių pridėti negu aprašyme. O koks tavo siūlų metražas? Aš mezgu iš Eroica 50 g 115 m. Vakar jau susiuvau pečių liniją ir šiandien megsiu rankovę. Rankovei tai surinkau akis ir megsiu žemyn. Ties man tas geros išvirkščios akies raštas šiek tiek skersuoja, bet susiuvus turėtų gautis gerai.
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 28, 08:11)
Mano siūlai plonesni, tai aš turiu visur daugiau akių pridėti negu aprašyme. O koks tavo siūlų metražas? Aš mezgu iš Eroica 50 g 115 m. Vakar jau susiuvau pečių liniją ir šiandien megsiu rankovę. Rankovei tai surinkau akis ir megsiu žemyn. Ties man tas geros išvirkščios akies raštas šiek tiek skersuoja, bet susiuvus turėtų gautis gerai.


as tai mezgu butent is tokiu paciu siulu,kaip ir zurnale numegztas svarkelis........t.y. "gipsy"........o man tai kazkaip neskersuoja..........gaunasi graziai.......ir tiesiai......... g.gif va,siandien jau pabaigiau visa megztuka,na,dar ne visa liko apykakle.........va su ja tai turbut ryt padirbesiu...............tik nezinau ar ja atskirai megzti,ar surinkus akis-kazkaip neapsisprendziu..............o kaip tu mezgi?
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 28, 08:11)
Mano siūlai plonesni, tai aš turiu visur daugiau akių pridėti negu aprašyme. O koks tavo siūlų metražas? Aš mezgu iš Eroica 50 g 115 m. Vakar jau susiuvau pečių liniją ir šiandien megsiu rankovę. Rankovei tai surinkau akis ir megsiu žemyn. Ties man tas geros išvirkščios akies raštas šiek tiek skersuoja, bet susiuvus turėtų gautis gerai.

Būtinai merginos pasirodykit su savo švarkeliais,nes labai įdomu pamatyti ir kitų spalvų,o aš mezgiau iš tokios spalvos merino vilnos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 07 28, 19:33)
Būtinai merginos pasirodykit su savo švarkeliais,nes labai įdomu pamatyti ir kitų spalvų,o aš mezgiau iš tokios spalvos merino vilnos
user posted image


vau,labai grazus svarkelis.. thumbup.gif .........ir man pakilo upas greiciau numegzti savali........ doh.gif
Atsakyti
Driftas-šaunus mezginukas- labai gražiai atrodo. user posted image
Svoba - kokybiska, puiki suknele.user posted image
Zuzana, švarkeliai aplamai gėrisuser posted image-, gali nešioti visais metų laikais.
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 28, 19:31)
as tai mezgu butent is tokiu paciu siulu,kaip ir zurnale numegztas svarkelis........t.y. "gipsy"........o man tai kazkaip neskersuoja..........gaunasi graziai.......ir tiesiai.........  g.gif  va,siandien jau pabaigiau visa megztuka,na,dar ne visa liko apykakle.........va su ja tai turbut ryt padirbesiu...............tik nezinau ar ja atskirai megzti,ar surinkus akis-kazkaip neapsisprendziu..............o kaip tu mezgi?


O kiek matkeliu tu GIPSY siulu reikia?Ir ar darei tokiom rankovem kaip zurnale?Uzsiprasysiu mamos kad is Lietuvos atsiustu,nes cia (UK) tokiu siulu nera schmoll.gif
QUOTE(zuzana* @ 2009 07 28, 19:33)
Būtinai merginos pasirodykit su savo švarkeliais,nes labai įdomu pamatyti ir kitų spalvų,o aš mezgiau iš tokios spalvos merino vilnos


thumbup.gif svarkelis.man irgi upas taip pakilo nusimegzti,o siulu dar net neturiu doh.gif
Atsakyti