Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Sugarlee @ 2009 07 23, 07:48)
g.gif  Panašu kad geros akys gerom išmegsta, blogos blogom . Man tai panašu į ryžių raštą, nes rašte matosi kad 2 eilutės gerų akių, vadinasi 3-ioje eilėje keičiasi.

Aciu labai aciuks.gif Turbut reikia pabandyt pasimegzt ir ziuret ar panasiai gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 22, 21:37)
aciu aciu uz patarima..........taip reikes ir daryti.............    smile.gif
Papildyta:
o cia schemute svarkelio............gal kuri uzsigeis nusimegzti.............man tai jis nerealiai grazus..............


Bandysiu ir aš savo dukrai šį numegzti. Bet galvoju, kad ir iš nelabai storų siūlų turėtų išeiti, nes turiu pusvilnės.
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 07 17, 23:58)
Tuo paciu ir trikampine liemene pasirodysiu blush2.gif . Sita buvo is "mano svajoniu" serijos  rolleyes.gif .user posted image


Nuostabi liemene, labai gražiai nunerta. Sveikinu.

O gal galit imesti aprasyma ir schemute. As irgi šio grožio užsinorėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2009 07 23, 19:17)
Nuostabi liemene, labai gražiai nunerta. Sveikinu.

O gal galit imesti aprasyma ir schemute. As irgi šio grožio užsinorėjau ax.gif


puslapį kitą atgal paversk ir rasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2009 07 23, 19:17)
Nuostabi liemene, labai gražiai nunerta. Sveikinu.

O gal galit imesti aprasyma ir schemute. As irgi šio grožio užsinorėjau ax.gif


pas mane irgi eilej stovi ax.gif dar keli darbeliai ir pradesiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 07 23, 15:27)
Bandysiu ir aš savo dukrai šį numegzti. Bet galvoju, kad ir iš nelabai storų siūlų turėtų išeiti, nes turiu pusvilnės.


as bandziau is plonesniu megzti,tai man nelabai patiko.Kazko per silpna gavosi,turiu omeny ne taip graziai stovejo,kazkoks leinas tas svarkelis gavosi,tai atidaviau draugiai,o pati nusipirkau "Gipsy"siulu ir jau pradejau ji megzti,tai gaunasi super.............
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 24, 12:45)
as bandziau is plonesniu megzti,tai man nelabai patiko.Kazko per silpna gavosi,turiu omeny ne taip graziai stovejo,kazkoks leinas tas svarkelis gavosi,tai atidaviau draugiai,o pati nusipirkau "Gipsy"siulu ir jau pradejau  ji megzti,tai gaunasi super.............

drinks_cheers.gif As irgi manyciau is storesniu siulu turetu tas visas grozis svarkelio atsiskleisti.Reiks ir man pasiieskot panasesniu siulu rolleyes.gif
Tiesa,kokios spalvos taviskis?As galvoju apie juoda,bet gal ne taip graziai atrodys ,kaip kokios kitos ryskios spalvos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LKMama: 24 liepos 2009 - 12:08
QUOTE(LKMama @ 2009 07 24, 13:01)
drinks_cheers.gif As irgi manyciau is storesniu siulu turetu tas visas grozis svarkelio atsiskleisti.Reiks ir man pasiieskot panasesniu siulu rolleyes.gif
Tiesa,kokios spalvos taviskis?As galvoju apie juoda,bet gal ne taip graziai atrodys ,kaip kokios kitos ryskios spalvos g.gif


as mezgu butent is tokios pat spalvos kaip ir zurnaliukyje parodyta-geltonos spalvos.......ji dabar gan madinga...........
o juodos spalvos svarkelio tikrai nepatarciau megzti,nes nesimatys viso rasto grozio...........as irgi norejau kazkokiu kitokiu,bet ne geltonu,o butent "gipsy" siuliuku mazas spalvu pasirinkimas.........tai ir likausi prie geltonos,o dabar kai jau numezgiau prieki,tai atrodo tikrai graziai.............bet cia kiekvienos asmeninis reikalas,kokia spalvyte labiau megsta.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 24, 15:31)
as mezgu butent is tokios pat spalvos kaip ir zurnaliukyje parodyta-geltonos spalvos.......ji dabar gan madinga...........
o juodos spalvos svarkelio tikrai nepatarciau megzti,nes nesimatys viso rasto grozio...........as irgi norejau kazkokiu kitokiu,bet ne geltonu,o butent "gipsy" siuliuku mazas spalvu pasirinkimas.........tai ir likausi prie geltonos,o dabar kai jau numezgiau prieki,tai atrodo tikrai graziai.............bet cia kiekvienos asmeninis reikalas,kokia spalvyte labiau megsta....  smile.gif

Aciu uz patarimus 4u.gif Tiesiog kazkaip kvailai visada renkuosi neutralias spalvas,tipo prie visko tinka doh.gif Sekmes,pasirodyk,kai baigsi mirksiukas.gif
Atsakyti
GELBĖKIT lotuliukas.gif niekaip nerandu tos zaliosios rastelio doh.gif

user posted image
Atsakyti
Va tokį turiu.Ne visai toks,bet labai panašus mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2009 07 25, 15:16)
Va tokį turiu.Ne visai toks,bet labai panašus mirksiukas.gif

aciu labai labai ax.gif
Atsakyti