Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Lurdes72 @ 2009 07 18, 11:00)
kokia fainuolė thumbup.gif

QUOTE(panelė Prym @ 2009 07 18, 12:23)

QUOTE(sagdo @ 2009 07 18, 13:02)
bigsmile.gif  eina sau kaip grazu  thumbup.gif

QUOTE(kita bitute @ 2009 07 18, 13:32)
Liuks liemene thumbup.gif

QUOTE(shacHii @ 2009 07 20, 13:17)
labai grazu  4u.gif  o is kokiu siuliuku nerete ? ax.gif

QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 07 20, 14:40)
super liemene thumbup.gif ji irgi yra is man svajoniu serijos.... gal jau greitai bus pradeta rolleyes.gif  g.gif


Aciu merginos 4u.gif , nesitikejau tiek daug graziu zodziu. Labai labai malonu, kad patiko ax.gif
Siaip labai lengvai ir smagiai neriasi. Ir tikrai tikrai nesudetinga mirksiukas.gif . Neriau 3 nr. vaseliu, siuliukai tai 80% vilna ir kazkokia dar sintetika prideta, nepamenu doh.gif


QUOTE(ditė. @ 2009 07 18, 20:54)
o aš parodysiu savo bliuskutę.



Kaip man grazu tokios pynes pybutes bigsmile.gif thumbup.gif . Tik gaila kad as su virbalais nedraugauju verysad.gif , tamsus miskas man, virbalu menas unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 07 20, 13:40)
super liemene thumbup.gif ji irgi yra is man svajoniu serijos.... gal jau greitai bus pradeta rolleyes.gif  g.gif

Pas mane irgi laukia eilėje. Tarp 75 kitų norimų megzti dalykų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kita bitute @ 2009 07 18, 12:32)
Liuks liemene thumbup.gif

as irgi noriu pagirti,fantastiskas rastas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif puiki liemene thumbup.gif
Atsakyti
rzivilele ir jurgitasta ačiū už pagyrimą.Man labai graži tavo jurgitasta liemenė,bet man vašiukas nelabai limpa.Labai dabar užsinorėjau ko nors gražaus nerto,bet manau,kad sudėtingų raštų''neįkasčiau''.O be to pagal mano bliuskytę matyt,kad aš ne iš lieknųjų,tai man ir nėriniai nelabai tiktų.Mano tokia nuomonė.Esu vašeliu tik pradžiamokslė,ne taip kaip jūs. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 07 20, 14:22)
Siaip labai lengvai ir smagiai neriasi. Ir tikrai tikrai nesudetinga  mirksiukas.gif . Neriau 3 nr. vaseliu, siuliukai tai 80% vilna ir kazkokia dar sintetika prideta, nepamenu  doh.gif

labai grazu, puiku, nuostabu smile.gif

o gal yra scemute? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Biski pasirodysiu su savo nauju mezginiu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos.Netycia uzklydau i sia temele ir sove mintis paklausti Jusu patarimo.Mat uzsimaniau megzti svarkeli is zurnaliuko "Mezginiu pasaulis" ir susiduriau su problema.Ten raso,kad mezgant reikia iliemenuoti ,o as su tokiais dalykais nesu susidurusi.Ten tik siauras darbo eigos aprasymas...............Gal galetu kuri man padeti..? Gal kuri mezget si grozi...........?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(lauralauralaura @ 2009 07 21, 19:55)
Sveikos.Netycia uzklydau i sia temele ir sove mintis paklausti Jusu patarimo.Mat uzsimaniau megzti svarkeli is zurnaliuko "Mezginiu pasaulis" ir susiduriau su problema.Ten raso,kad mezgant reikia iliemenuoti ,o as su tokiais dalykais nesu susidurusi.Ten tik siauras darbo eigos aprasymas...............Gal galetu kuri man padeti..? Gal kuri mezget si grozi...........?

Sveika.Pamaciau ir as uzsimaniau bigsmile.gif labai grazus.Manau neturetu buti sunku iliemenuoti siek tiek g.gif O gal aprasyma butu galima?
Papildyta:
QUOTE(svoba @ 2009 07 21, 14:20)
Sveikutes smile.gif
Biski pasirodysiu su savo nauju mezginiu  ax.gif

Puiki suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 07 06, 17:37)
merginos, skęstu kūrybinėse kančiose, padėkit  help.gif turiu tokią idėją (paveiksliuke ir be schemos)
user posted image
atrodo viskas aišku, neriu stulpeliai su užmetimu, kiauraraštis, vel stulpeliai...ale kokį kiauraraštį įdėt, nieko nerandu  doh.gif  tik tokį, ką manot? Gal ką geriau turit? cray.gif
user posted image


jusu nyuotraukeles gelyciu schemute
reikia išmegzti tas 6 pynutės akis virš to mėlyno kvadračiuko. Pabandžiau atskirti eilutes vieną nuo kitos (raudonai) ir surašyti žingsnelius (mėlynai), tik labai jau neaiškūs mano skaičiai. blush2.gif Bet gal pavyks suprasti. ax.gif
user posted image
Visas motyvas kartojamas nuo 3 žingsnio, nes pirmieji du reikalingi eilės pradžioje.




Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2009 07 21, 14:20)
Sveikutes smile.gif
Biski pasirodysiu su savo nauju mezginiu  ax.gif

Labai šaunus naujas mezginys thumbup.gif
Aš irgi pasirodysiu savo naują mezginį ax.gif
user posted image user posted image user posted image
Mezgiau čia
Atsakyti
lauralauralaura koks gražus ir aš tokio norėčiau

SVOBA
LABAI GRAŽU, DAILU
DRIFTAS
Niu koks gražus ir reikalingas rūbelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 22 liepos 2009 - 07:33
QUOTE(Raflezija @ 2009 07 21, 21:02)
jusu nyuotraukeles gelyciu schemute
reikia išmegzti tas 6 pynutės akis virš to mėlyno kvadračiuko. Pabandžiau atskirti eilutes vieną nuo kitos (raudonai) ir surašyti žingsnelius (mėlynai), tik labai jau neaiškūs mano skaičiai.  blush2.gif Bet gal pavyks suprasti. ax.gif

Visas motyvas kartojamas nuo 3 žingsnio, nes pirmieji du reikalingi eilės pradžioje.


drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lutė @ 2009 07 06, 18:37)
merginos, skęstu kūrybinėse kančiose, padėkit  help.gif turiu tokią idėją (paveiksliuke ir be schemos)
user posted image
atrodo viskas aišku, neriu stulpeliai su užmetimu, kiauraraštis, vel stulpeliai...ale kokį kiauraraštį įdėt, nieko nerandu  doh.gif  tik tokį, ką manot? Gal ką geriau turit? cray.gif
user posted image

na cia man labai jau panasu i sita blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
va sudejau ka turejau drinks_cheers.gif o tu osinkoj pasiieskok, ten merginos tikrai si sijonuka nere mirksiukas.gif sekmes
Papildyta:
QUOTE(svoba @ 2009 07 21, 14:20)
Sveikutes smile.gif
Biski pasirodysiu su savo nauju mezginiu  ax.gif
user posted image

bek i sukneliu tema pasirodyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 22 liepos 2009 - 08:04