Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(zvirble @ 2009 07 17, 08:14)
merginos, labai aciu uz pagalba, o ypac Lute , laaaaaaabai aciu uz butent ta schemute, kurios reikejo, manau, tas geltonas rastelis bus kaip tik 4u.gif aciu aciu aciu  4u.gif


4u.gif džiugu, kad pagelbėjau
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2009 07 16, 19:01)
biški Zuviukas:) mane sugėdino 4u.gif  tad puoliau ieškoti kad pagelbėt  blush2.gif

mirksiukas.gif na gedint labai nenorejau -gal labiau padrasinti Zvirble ax.gif bet saunu kad rasto analogas atsirado, nors kazi ar sitas g.gif nes syki bandziau ir as ieskoti.... bet tokio neradau schmoll.gif geltonasis labai panasus bet turbut reiktu tam tikru modifikaciju - na lauksim galutinio rezultato ir bus aisku ar rastas tikrai toks. bet kokiu atveju labai panasus ir turetu graziai atrodyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 17 liepos 2009 - 23:29
QUOTE(varna575 @ 2009 07 16, 21:24)
Labai superinė tunika thumbup.gif Bet aš nesu tokia optimistė, kad galima lengvai numegzt ar nunert g.gif Man tas trikampinis mezgimas doh.gif Bet jau labai graži, gal reikės pastudijuot g.gif  Mačiau Osinkoj trikampiu mezgama megztinį, gal būtų galima principą pritaikyt g.gif

sakot trikampinis? g.gif as manau, kad paprasciausi staciakampiai mirksiukas.gif tik su spalvom dar suzaista ax.gif o viduriukuose po kelis spalvotus ratukus ar gelytes inerta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 07 18, 01:45)
sakot trikampinis? g.gif as manau, kad paprasciausi staciakampiai mirksiukas.gif tik su spalvom dar suzaista ax.gif o viduriukuose po kelis spalvotus ratukus ar gelytes inerta rolleyes.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tikrai taip, cia is 8 staciakampiu padaryta tunika mirksiukas.gif .
Va imetu ir nuorodele, kur rusaites toooooookiu variantu pridariusios bigsmile.gif
http://club.osinka.r...83c2db12b01ff05

Tuo paciu ir trikampine liemene pasirodysiu blush2.gif . Sita buvo is "mano svajoniu" serijos rolleyes.gif .user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitasta: 18 liepos 2009 - 00:04
kokia fainuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 07 18, 00:58)
Tuo paciu ir trikampine liemene pasirodysiu blush2.gif . Sita buvo is "mano svajoniu" serijos  rolleyes.gif .

wow bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 07 18, 00:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Tikrai taip, cia is 8 staciakampiu padaryta tunika  mirksiukas.gif .
Va imetu ir nuorodele, kur rusaites toooooookiu variantu pridariusios  bigsmile.gif
http://club.osinka.r...83c2db12b01ff05

Tuo paciu ir trikampine liemene pasirodysiu blush2.gif . Sita buvo is "mano svajoniu" serijos  rolleyes.gif .user posted image

bigsmile.gif eina sau kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 07 18, 00:58)

Tuo paciu ir trikampine liemene pasirodysiu blush2.gif . Sita buvo is "mano svajoniu" serijos  rolleyes.gif .user posted image


Liuks liemene thumbup.gif
Atsakyti
o aš parodysiu savo bliuskutę.

user posted image
Atsakyti
daili bliuskutė, bet ant modeliuko geriau atrosdytų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 07 18, 00:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Tikrai taip, cia is 8 staciakampiu padaryta tunika  mirksiukas.gif .
Va imetu ir nuorodele, kur rusaites toooooookiu variantu pridariusios  bigsmile.gif
http://club.osinka.r...83c2db12b01ff05

Tuo paciu ir trikampine liemene pasirodysiu blush2.gif . Sita buvo is "mano svajoniu" serijos  rolleyes.gif .user posted image

labai grazu 4u.gif o is kokiu siuliuku nerete ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 07 18, 00:58)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Tikrai taip, cia is 8 staciakampiu padaryta tunika  mirksiukas.gif .
Va imetu ir nuorodele, kur rusaites toooooookiu variantu pridariusios  bigsmile.gif
http://club.osinka.r...83c2db12b01ff05

Tuo paciu ir trikampine liemene pasirodysiu blush2.gif . Sita buvo is "mano svajoniu" serijos  rolleyes.gif .user posted image

super liemene thumbup.gif ji irgi yra is man svajoniu serijos.... gal jau greitai bus pradeta rolleyes.gif g.gif
Atsakyti