Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Gėlių schemos
user posted image
Atsakyti
Lingvita, labai gražūs darbai wub.gif Pirmas kartas visada sunkus, antras kartas eisis lengviau, trečias dar lengviau, o po to airiški nėriniai bus vienas juokas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 06 30, 09:19)
Ligvita, labai grazus darbelis:) kiek laiko trunka toki nunarplioti?

Visa megztuka numezgiau per 3 dienas, o sujungimus dar 4 dienas mezgiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(varna575 @ 2009 06 30, 09:40)
Lingvita, labai gražūs darbai wub.gif Pirmas kartas visada sunkus, antras kartas eisis lengviau, trečias dar lengviau, o po to airiški nėriniai bus vienas juokas mirksiukas.gif

na tikiuosi... nors man tie sujungimai vis dar aukstoji matematika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 09:47)
dar vienas šakute nunarpliotas nertinukas, tik nuotraukoj ka\kaip šleivai išėjo  blush2.gif
user posted image


Gražus darbelis 4u.gif O gal galėtumėt pačio modeliuko (t.y. sumetamo megztinuko priekio schemutę atsiųsti) ? blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, žinok schemos kaipo tokios neturiu. Tiesiog delioju gelytes kiekvienoj eilėj siauriau ir tiek
Atsakyti
labai dailus megztukas 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Dovyda
Atsakyti
lingvita nuostabūs megztukai ypač židrasis airiškasis wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu
Atsakyti
Rodau pagaliau iškankintą megztinį sesei. Gobtuvą permezgiau kelis kartus ir su kišenėm vargau. Užsimano ta mano sesė visokių "pričindalų":
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Dar ji sakė puoš aplikacijomis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 01 liepos 2009 - 21:23
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 01, 22:22)
Rodau pagaliau iškankintą megztinį sesei. Gobtuvą permezgiau kelis kartus ir su kišenėm vargau. Užsimano ta mano sesė visokių "pričindalų":
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Dar ji sakė puoš aplikacijomis

labai fainas megztukas ir verta buvo permezgineti thumbup.gif nes rezultatas dabar super
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 07 01, 22:22)
Rodau pagaliau iškankintą megztinį sesei. Gobtuvą permezgiau kelis kartus ir su kišenėm vargau. Užsimano ta mano sesė visokių "pričindalų":
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Dar ji sakė puoš aplikacijomis

labai gražus mgztukas bet gal išduosi paslptį iš kokių siūlų mezgei?ir kiek mazdaug sumezgei?
Atsakyti