Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 01:19)
labai nepeikit, cia mano pirmasis ir turbut paskutinis bandymas prisijaukinti airiskus nerinius
user posted image

Man tai labai gražu thumbup.gif ,o kodėl paskutinis ?
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 01:19)
labai nepeikit, cia mano pirmasis ir turbut paskutinis bandymas prisijaukinti airiskus nerinius
user posted image

Man tai labai gražu thumbup.gif ,o kodėl paskutinis?
Atsakyti
Pyneles ornamentams sujungti nėriau ilgiau negu visa megztuka mezgiau.... ir vistiek ne taip kaip turetu buti...
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 01:19)
labai nepeikit, cia mano pirmasis ir turbut paskutinis bandymas prisijaukinti airiskus nerinius

Turėtų būti labai puošnus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 01:19)
labai nepeikit, cia mano pirmasis ir turbut paskutinis bandymas prisijaukinti airiskus nerinius



QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 08:48)
Pyneles ornamentams sujungti nėriau ilgiau negu visa megztuka mezgiau.... ir vistiek ne taip kaip turetu buti...


Labai puikus thumbup.gif ir mielas wub.gif
O jei ir kažkas ne taip, tai tik tu ir težinai lotuliukas.gif niekas daugiau nemato mirksiukas.gif
Atsakyti
Na dabar kaip i nuotrauka ziuriu, tai visai nieko, bet kol ji narpliojau, tai spejau save kaip mezgeja nupeikt visiskai ir negriztamai... biggrin.gif
Atsakyti
dar vienas šakute nunarpliotas nertinukas, tik nuotraukoj ka\kaip šleivai išėjo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 30 birželio 2009 - 08:47
QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 07:56)
Na dabar kaip i nuotrauka ziuriu, tai visai nieko, bet kol ji narpliojau, tai spejau save kaip mezgeja nupeikt visiskai ir negriztamai... biggrin.gif

labai grazu thumbup.gif o kaip mezgei geles?
Atsakyti
mezgiau pradžioj kojinių virbalais. Paskui kiekviena žiedlapį atskirai
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2009 06 30, 08:49)
mezgiau pradžioj kojinių virbalais. Paskui kiekviena žiedlapį atskirai

pasikrapstei doh.gif 10 balu uz kantrybe drinks_cheers.gif
Atsakyti
oi žinok, tos gėlės tai smulkmena, aš su sujungimo pynelėm labiau vargau. Kaip tau užtenka kantrybės? Po šito megztuko tavo nėriniais dar labiau žaviuosi smile.gif
Atsakyti
Ligvita, labai grazus darbelis:) kiek laiko trunka toki nunarplioti?
Atsakyti