Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Padėkit 4u.gif ,kaip megzti tokią apykaklę?
user posted image
Atsakyti
Kaip aš daryčiau. Reikia priekyje akis nuleisti, kad būtų ilga V formos iškirptė, nugaroj nenuleidinėti. Tada surinkti nugaroj akis ir dalį priekio, tada išmezgu kokią eilę, pridedu dar kelias priekio akis, po to dar kelias.
Va, pabandžiau nupiešt, kaip turėtų atrodyt apykaklė (maždaug - proporcijos visai ne į temąsmile.gif):
user posted image

Akis surinkti nuo iki raudonai pažymėtų vietų. O kiek konkrečiai akių surinkti ir kiek eilių megzti, jei nėra aprašymo, tai reikės pataikyti bandymų-klaidų metodu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 26 birželio 2009 - 13:11
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 26, 14:10)
Kaip aš daryčiau. Reikia priekyje akis nuleisti, kad būtų ilga V formos iškirptė, nugaroj nenuleidinėti. Tada surinkti nugaroj akis ir dalį priekio, tada išmezgu kokią eilę, pridedu dar kelias priekio akis, po to dar kelias.
Va, pabandžiau nupiešt, kaip turėtų atrodyt apykaklė (maždaug - proporcijos visai ne į temąsmile.gif):
user posted image

Akis surinkti nuo iki raudonai pažymėtų vietų. O kiek konkrečiai akių surinkti ir kiek eilių megzti, jei nėra aprašymo, tai reikės pataikyti bandymų-klaidų metodu.

Didelis ačiū,bandysiu,turiu dar kitą variantą,žiūrėsiu kas bus.Po to parodysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 26, 09:33)
Padėkit 4u.gif ,kaip megzti tokią apykaklę?

Aš megzdama tokią apykaklę paprasčiausiai surenku akis, po to mezgu stulpeliu ir iš galo vis nuleidinėju po 2 ar 3akis, kai pasiekiu norimą apykaklės plotį nuleidžiu visas akis. Tiesa, galima naudoti neužbaigtų eilių metodą, bet principas tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 06 26, 15:10)
Aš megzdama tokią apykaklę paprasčiausiai surenku akis, po to mezgu stulpeliu ir iš galo vis nuleidinėju po 2 ar  3akis, kai pasiekiu norimą apykaklės plotį nuleidžiu visas akis. Tiesa, galima naudoti neužbaigtų eilių metodą, bet principas tas pats  4u.gif

Ačiū,kai bus pabaigtas,tada pasirodysiu ir lauksiu jūsų atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as ir noriu pasirodyti draugei kokia nuneriau ax.gif

user posted image

user posted image

o su tuo rasteliu kur jus cia aiskinotes, vargau nerealiai, ir vis vien man nesigavo jo isnert ir nesupratau, ir galu gale jis mane sunervavo doh.gif
Atsakyti
Loretam, labai daili palaidinė, draugė patenkinta tikrai bus. O aš rodau savo prieš porą savaičių baigtą tuniką, vis nebuvo kam nufotkint:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 06 28, 21:02)
Loretam, labai daili palaidinė, draugė patenkinta tikrai bus. O aš rodau savo prieš porą savaičių baigtą tuniką, vis nebuvo kam nufotkint:

Labai graži tunika. Ir atitaikyta kaip tik pagal figūrą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loretam @ 2009 06 28, 19:16)
sveikos  4u.gif 
as ir noriu pasirodyti draugei kokia nuneriau  ax.gif 

user posted image

user posted image


labai daili palaidine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loretam @ 2009 06 28, 20:16)
sveikos  4u.gif 
as ir noriu pasirodyti draugei kokia nuneriau  ax.gif 

user posted image


o su tuo rasteliu kur jus cia aiskinotes, vargau nerealiai, ir vis vien man nesigavo jo isnert ir nesupratau, ir galu gale jis mane sunervavo  doh.gif


Labai grazus darbelis, pasiseke draugei 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri turit schemą šito megztuko ar ką nors panašaus?

Megztukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vazaza: 29 birželio 2009 - 10:33
labai nepeikit, cia mano pirmasis ir turbut paskutinis bandymas prisijaukinti airiskus nerinius
user posted image
Atsakyti