Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(delfinyte @ 2009 06 23, 12:12)
as ir vel cia, turiu dar viena minti, tu sakai, kad tau norisi pridet dar 3 akis, tai gal reikia tas 6 akis ismegzti, kur yra virs melyno kvadraciuko? as jau beveik sugalvojau, kaip tik nemoku jums parodyt:)

drinks_cheers.gif Taip, reikia išmegzti tas 6 pynutės akis virš to mėlyno kvadračiuko. Pabandžiau atskirti eilutes vieną nuo kitos (raudonai) ir surašyti žingsnelius (mėlynai), tik labai jau neaiškūs mano skaičiai. blush2.gif Bet gal pavyks suprasti. ax.gif
user posted image
Visas motyvas kartojamas nuo 3 žingsnio, nes pirmieji du reikalingi eilės pradžioje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grete: 23 birželio 2009 - 12:46
Neriant tokiu būdu, skaidant eilutes, trūksta pereinant trijų kilpučių viršuje (žalia linija ir žali 3 taškeliai)

user posted image

neriant antru būdu,

user posted image

imant plačią eilutę, neišsineria ružavas kvadratėlis. Sustojus ties ružavu tašku nebežinau kur eiti: išsinėrus viršūnėlę, nebegrįžti į apačią, negali išsinerti 6 kilpučių. jei neri kilputes, o tada viršų, tada viršuj turi išsinerti tris kiplutes, užkabinti ties ružavu tašku ir tik tada stulpelį su užmetimu doh.gif

na košė man šitam raštelyje gaunasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 23, 09:28)
Pati karščiausia naujiena


Labai simpatiška naujiena thumbup.gif Ir spalvytė tokia skani wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 06 23, 12:42)
drinks_cheers.gif Taip, reikia išmegzti tas 6 pynutės akis virš to mėlyno kvadračiuko. Pabandžiau atskirti eilutes vieną nuo kitos (raudonai) ir surašyti žingsnelius (mėlynai), tik labai jau neaiškūs mano skaičiai.  blush2.gif Bet gal pavyks suprasti. ax.gif
user posted image
Visas motyvas kartojamas nuo 3 žingsnio, nes pirmieji du reikalingi eilės pradžioje.

thumbup.gif thumbup.gif va dabar su toliu numeravimu ir eiluciu atskirimu kazkas pasidare aiskiau thumbup.gif aciu labai uz pagalba.
OT DARBELIO DAVIAU MEZGEJOM SU SIUO RASTELIU lotuliukas.gif NORS IR ETERI UZTERSIAU. DOVANOKIT 4u.gif

jau praradus viltis kad man neiseina sis rastelis giriebiausi kito nes tik per 2 sav. reikia svarkeli nusinerti doh.gif einu darbuotis cool.gif
Papildyta:
DIDELIS ACIU VISOMS UZ PASTANGAS PADETI user posted image
Atsakyti
Mano palaidinuke vasarai wub.gif


user posted image
Atsakyti
Labai graži palaidinukė thumbup.gif Gal iš Yarnart Summer siūlų megzta?
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2009 06 23, 22:39)
Mano palaidinuke vasarai  wub.gif
user posted image

kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Ir svarkelis ir palaidinuke atrodo puikiai, tik labai gaila, kad seiminineks ne ant saves demonstruoja.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2009 06 23, 22:39)
Mano palaidinuke vasarai  wub.gif

Labai gražus, kruopštus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 24, 16:57)
Ir svarkelis ir palaidinuke atrodo puikiai, tik labai gaila, kad seiminineks ne ant saves demonstruoja..  ax.gif

Ant save nedrystu blush2.gif sugadintu visa vaizda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2009 06 24, 16:57)
Ir svarkelis ir palaidinuke atrodo puikiai, tik labai gaila, kad seiminineks ne ant saves demonstruoja..  ax.gif

Švarkelis man per mažas,būtų vaizdas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(K_margo @ 2009 06 24, 22:22)
Ant save nedrystu  blush2.gif sugadintu visa vaizda verysad.gif

Kazkaip nemanau schmoll.gif Ant zmogaus darbas atrodo tikresnis ir kazkoks artimesnis, bent man.. blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti