Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Rzivilele @ 2009 06 22, 22:03)
gal ne taip paskaičiavau eiles, bet pagal mane tai pirma eilė - pynutė ilga, o antra - tai visa tai ką parašiau (jei aš teisingai supratau tą raštą)

taip taip matai as jau pynutes 1 eiles neskaiciuoju is kart pradedu nuo rasto lotuliukas.gif

gal cia bus aiskiau, man su melynu butent ta vieta neaiski, mistika kaszkokia doh.gif
user posted image
Atsakyti
Trys pynutės kilpos, įkabintos į ankstesnę eilę, vėl 3 kilpos, stulpelis su užmetimu, įkabintas į pirmų 3 kilpų pradžią, trys pyn. k., sujungtos su stulpeliu su užmetimu.
Atsakyti
mano manymu, tu esi apsibraukus dvi eilutes ir bandai vienoje eiluteje ta rasta ismegzti....
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 06 23, 08:00)
mano manymu, tu esi apsibraukus dvi eilutes ir bandai vienoje eiluteje ta rasta ismegzti....

gali buti blush2.gif teks pas patyrusia mezgeja apsilankyti konsultacijoje, ba pati tik megeja biggrin.gif tai todel ir nedasunta kaip vistai lotuliukas.gif
Atsakyti
Pati karščiausia naujiena

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2009 06 23, 08:24)
gali buti  blush2.gif  teks pas patyrusia mezgeja apsilankyti konsultacijoje, ba pati tik megeja  biggrin.gif tai todel ir nedasunta kaip vistai   lotuliukas.gif

pabandyk turetu pavykt, nera sunkus rastelis... kur melynu kvadraciuku apibraukusi vieta, tai ten tris pinutes kilpos zemyn, ir trys i virsu yra pirmoji eilute, o stulpelis su uzmetimu, o poto 3 pinutes kilpos yra antroji eilute.... nusibrezk tarp eiluciu linija ir is kart matysis kas kam priklauso:)
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 23, 09:28)
Pati karščiausia naujiena

Dailus švarkelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinyte @ 2009 06 23, 08:29)
pabandyk turetu pavykt, nera sunkus rastelis... kur melynu kvadraciuku apibraukusi vieta, tai ten tris pinutes kilpos zemyn, ir trys i virsu yra pirmoji eilute,  o stulpelis su uzmetimu, o poto 3 pinutes kilpos yra antroji eilute.... nusibrezk tarp eiluciu linija ir is kart matysis kas kam priklauso:)

na reiks bandyti dekui uz patarima mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodo ne man vienai raštelis neatitinka schemoje doh.gif jei nerti atskirai, iš didelės eilutės daryti dvi, nesigauna perėjimas tarp dviejų sujungtų, viršuje tada trūksta kilpučių. Jei neriant kaip vieną, viršūnėlė nesigauna schmoll.gif

nzn kaip jūs čia išmąstėt, bet man neriant abiem būdais nesigauna schmoll.gif nebent turiu pridėti 3 kilputes viršuje ir nerti dviem eilutėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 06 23, 10:51)
Pasirodo ne man vienai raštelis neatitinka schemoje  doh.gif jei nerti atskirai, iš didelės eilutės daryti dvi, nesigauna perėjimas tarp dviejų sujungtų, viršuje tada trūksta kilpučių. Jei neriant kaip vieną, viršūnėlė nesigauna schmoll.gif

nzn kaip jūs čia išmąstėt, bet man neriant abiem būdais nesigauna  schmoll.gif nebent turiu pridėti 3 kilputes viršuje ir nerti dviem eilutėm smile.gif

aha blush2.gif kol ziurejau atrode parasciau, dabar net vaseli issitraukiau ir nieko nesugalvoju g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 23 birželio 2009 - 11:00
Jei niekas neišaiškins, vakare nunersiu gabaliuką ir nufotkinsiu procesą.
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2009 06 23, 10:51)
Pasirodo ne man vienai raštelis neatitinka schemoje  doh.gif jei nerti atskirai, iš didelės eilutės daryti dvi, nesigauna perėjimas tarp dviejų sujungtų, viršuje tada trūksta kilpučių. Jei neriant kaip vieną, viršūnėlė nesigauna schmoll.gif

nzn kaip jūs čia išmąstėt, bet man neriant abiem būdais nesigauna  schmoll.gif nebent turiu pridėti 3 kilputes viršuje ir nerti dviem eilutėm smile.gif

as ir vel cia, turiu dar viena minti, tu sakai, kad tau norisi pridet dar 3 akis, tai gal reikia tas 6 akis ismegzti, kur yra virs melyno kvadraciuko? as jau beveik sugalvojau, kaip tik nemoku jums parodyt:)
Atsakyti