Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 22, 13:17)
Turiu štai tokius kailius, apykaklė ir rankogaliai:
user posted image

Spalva realiai tai tokia tamsiai bordinė, ne violetinė.
Noriu ką nors nusimegzti/nusinerti, kad galėčiau juos pritaikyti. Gal kas pasiūlytumėt kokią idėją? Tinka visi variantai nuo bolero iki paltų.

Ojei, gali pasigaminti elegantiska klasikini paltuka- megztini rudeniui.. Butum tikra madam.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu dar to paltuko vaizdinis variantas būtų rolleyes.gif nail.gif
Aš tai jau svajoju, kaip gerai į tą apykaklę sulindus darbe miegot būtų...
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 22, 14:17)
Turiu štai tokius kailius, apykaklė ir rankogaliai:
user posted image

Spalva realiai tai tokia tamsiai bordinė, ne violetinė.
Noriu ką nors nusimegzti/nusinerti, kad galėčiau juos pritaikyti. Gal kas pasiūlytumėt kokią idėją? Tinka visi variantai nuo bolero iki paltų.


radau va tokius na gal dar reiktų paltų tema peržiūrėti
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 06 22, 16:05)
radau va tokius na gal dar reiktų paltų tema peržiūrėti
user posted image

doh.gif Kaip tik žiūrinėju šitą Žurnal Mod numerį ir nė nemirktelėjus kuo ramiausiai praverčiau.
Atsakyti
Panele Prym,
Modelio tokio neuzmatau.. Bet prie tokiu kailiuku, jau rinkciaus paprasta rasteli, elegantiska silueta. Pvz su atlapais gal, be jokiu kiseniu antvirsiniu ir t.t. Manau kailiukas bus puikus akcentas.. ir dar dirziuka koki pasidaryciau.. bet tada butu labiau toks laukui variantas g.gif jei uzmatysiu- mestelsiu
Atsakyti
Panele Prym, gal šie užves ant kelio g.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Ačiu labai už idėjas, jau kažkas gimsta galvoj. Ir užsimaniau kokių trijų paltų lotuliukas.gif
Atsakyti
kas pagelbes nesigauna isnerti apibrauktos kvadrateliu raudonai detales? kaip ten pereiti? doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raflezija: 22 birželio 2009 - 21:34
QUOTE(Raflezija @ 2009 06 22, 22:30)
kas pagelbes nesigauna isnerti apibrauktos raudonai detales?
user posted image
kaip ten ka?

Man atrodo taip:
kai neri antoje eilėje du stulpeliai su užetimu sujungti į vieną po to dar du stulpeliai su užetimu sujungti į vieną tada viršuje stulpelis su užmetimu sujungiamas su pirmu pumpurėliu (atrodytų lyg atgal) ir toliau pynutė iš trijų kilpų...
Tikiusi suprantamai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 06 22, 21:38)
Man atrodo taip:
kai neri antoje eilėje du stulpeliai su užetimu sujungti  į vieną po to dar du stulpeliai su užetimu sujungti  į vieną tada viršuje stulpelis su užmetimu sujungiamas su pirmu pumpurėliu (atrodytų lyg atgal) ir toliau pynutė iš trijų kilpų...
Tikiusi suprantamai  g.gif

tai kiek suprantu pirma eile nunerti tik su dviem pumpureliais ir 6 kilpelemis tarp ju?
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2009 06 22, 23:00)
tai kiek suprantu pirma eile nunerti tik su dviem pumpureliais ir 6 kilpelemis tarp ju?

gal ne taip paskaičiavau eiles, bet pagal mane tai pirma eilė - pynutė ilga, o antra - tai visa tai ką parašiau (jei aš teisingai supratau tą raštą)
Atsakyti