Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

tik žiūriu, kokybė nekokia g.gif niu raštas matosi, o jei reikia konkrečiau tai pabandysiu paieškot.... ax.gif

jau radau čia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesasim: 16 birželio 2009 - 12:29
QUOTE(inesasim @ 2009 06 16, 12:27)
tik žiūriu, kokybė nekokia g.gif  niu raštas matosi, o jei reikia konkrečiau tai pabandysiu  paieškot.... ax.gif

jau radau čia 4u.gif

Labai labai labai aciu Jums pastangas padeti ax.gif Naudinga nuoroda davete, ten tiek graziu dalykeliu wub.gif
Atsakyti
kad tik padėtų 4u.gif

kalbi apie ta temą kur likučius sunaudoja? - man ji ir patinka, bet aš niekaip nesuprantu - iš kur tiek likučių g.gif ax.gif arba aš derint nemoku blush2.gif

ir į mane galima kreiptis tu - aš čia viena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 06 16, 12:57)
kad tik padėtų  4u.gif

kalbi apie ta temą kur likučius sunaudoja? - man ji ir patinka, bet aš niekaip nesuprantu - iš kur tiek likučių g.gif  ax.gif  arba aš derint nemoku blush2.gif

ir į mane galima kreiptis tu - aš čia viena mirksiukas.gif


Aha, labai graziu modeliuku yra ir spalvos taip puikiai suderintos ax.gif
Ir pas mane tiek daug likuciu ner, nors jei ir yra, tai labai nedaug atlieka nuo manes smile.gif
Turesiu omenyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 16 birželio 2009 - 16:22
Merginos, vašelio specės,
rašau su nekukliu prašymu blush2.gif - mezgu tokį megztuką virbalais, jau kaip ir baiginėju, bet reikia uždėti tokias spirales ant pečių vašeliu nertas. Maždaug įsivaizduoju kaip jos neriasi, bet jeigu kas pažiūrėtų koks ten stulpelis su kiek užmetimų ir ar yra virš jų antra eilė... Būčiau labai dėkinga blush2.gif Va čia tos spiralės http://club.osinka.ru/topic-57624
PS Gie - tai aš ax.gif
Atsakyti
sveikutės na ir aš atėjau pasigirti su tokiais paprastučiais mezginiukais blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
zavin bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif na nieko sau paprastučiais,labai,labai gražūs ir dailūs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 06 16, 20:35)
Merginos, vašelio specės,
rašau su nekukliu prašymu  blush2.gif  - mezgu tokį megztuką virbalais, jau kaip ir baiginėju, bet reikia uždėti tokias spirales ant pečių vašeliu nertas. Maždaug įsivaizduoju kaip jos neriasi, bet jeigu kas pažiūrėtų koks ten stulpelis su kiek užmetimų ir ar yra virš jų antra eilė... Būčiau labai dėkinga  blush2.gif Va čia tos spiralės http://club.osinka.ru/topic-57624
PS Gie - tai aš  ax.gif

Manau, kad ten ismegztos 2 eiles g.gif
o cia
spiraliu nerimo principas 4u.gif
arba 9 toje TOK-RA zinuteje
Atsakyti
Norėčiau prisijungti prie Jūsų ir iškart pasirodyti. Kostiumėlis moteriškaitei, žinoma ant modelio atrodytu geriau.
user posted image
user posted image
Atsakyti
zavin, ramintas labai grazus jusu darbeliai smile.gif
Atsakyti
Aciu Marcela*
Atsakyti
QUOTE(ramintas @ 2009 06 18, 12:54)
Norėčiau prisijungti prie Jūsų ir iškart pasirodyti. Kostiumėlis moteriškaitei, žinoma ant modelio atrodytu geriau.
user posted image
user posted image

labai gražus komplektukas, nieko prieš sau tokį prisiglausti savo spintoje mirksiukas.gif
Ačiu už pagirimus
Atsakyti