Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Aš irgi planuoju šitą suknelę nusinerti.Tik vat kaip priekį padaryti ir kaip tas kvarbatkėles pritaisyti nežinau.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 07, 21:18)
Nerti tokiu raštu:
user posted image

O apatinės bangelės išgaunamos išmezgant po kelis stulpelius iš vieno.


labai aciu uz rastuka, pasirodo jis lengvesnis nei maniau 4u.gif
o dabar gal galetumete paaiskinti nuo ko pradeti blush2.gif na niekada neneriau jokiu drabuzeliu, bet juk reikia nuo kazko tai pradeti blush2.gif
Atsakyti
Pirmiausia nusinerkite bangelės pavyzduką ir jį pasimatuokite. Tarkim, jo plotis 5 cm, o klubų apimtis - 90 cm. Tai aplink suknelę reikės 18 tokių bangelių, todėl vienos bangelės stulpelių skaičių reikia dauginti iš 18 ir turite reikalingą stulpelių skaičių.
Nerti pradėkite nuo apačios.
Atsakyti
Dar ir čia pasirodau:)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 08, 09:58)
Dar ir čia pasirodau:)

Labai faini darbeliai 4u.gif
Atsakyti
Ačiu 4u.gif
Atsakyti
Jau atrodo visur pagyriau,kokies nuostabus darbai,bet pagirsiu ir cia wub.gif Panele prym,jusu rankos auksadarbes 4u.gif
Atsakyti
Panele Prym, vajetau, kaip gražu. Ypač tas megztukas su gėle ant nugaros. Labai prašau pasidalinti, kaip tokį reik megzt. Kiek suprantu, iš pradžių mezgama "servetėlė", o paskui??? Gal ir schemą būtų galima ax.gif
Atsakyti
Aprašymas čia ir čia. Jis anglų kalba, osinkoj buvo aptarimas rusiškai, o aš planuoju artimiausiu metu išverst į lietuvių k.
Atsakyti
Ačiū. Bet man su aprašymais ne kas schmoll.gif , moku megzt tik pagal schemas.
Atsakyti
Pradėjau megzti naują megztuką. Dar vos kiek numezgiau, bet laaaabai knieti pasidžiaugti raštuku bigsmile.gif O ir spalvikė gera: tokia į vyšininę, nos foto spalva kiek į raudonumąg.gif Kaip jums toks raštukas rolleyes.gif :

user posted image

Baigtas turėtų atrodyt taip (tik aš kraštelio tokio nedarau ax.gif ):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauvire: 10 birželio 2009 - 16:47
QUOTE(lauvire @ 2009 06 10, 17:40)
Pradėjau megzti naują megztuką. Dar vos kiek numezgiau, bet laaaabai knieti pasidžiaugti raštuku bigsmile.gif O ir spalvikė gera: tokia į vyšininę, nos foto spalva kiek į raudonumąg.gif Kaip jums toks raštukas rolleyes.gif :


Jei esat patenkinta - tai šaunu thumbup.gif Man ir spalva, ir raštas patinka, tik baltajame jis žiūrisi ryškiau ax.gif Gal čia dėl siūlų sudėties arba dėl nuotraukos ax.gif Bet koks skirtumas, žiūrisi puikiai, o jei ir pačiai širdis dainuoja - tai pirmyn 4u.gif
Atsakyti