Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Jovela @ 2009 06 03, 09:08)
Sveikutes, stai ir as baigiau savo darbeli. 



Jau kokia graži... bigsmile.gif
Atsakyti
LABAI grazi palaidine smile.gif
[COLOR=yellow]tik kodel sukeitimas ne moteriskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagdo: 03 birželio 2009 - 09:33
QUOTE(sagdo @ 2009 06 03, 09:31)
LABAI grazi palaidine smile.gif 
[COLOR=yellow]tik kodel sukeitimas ne moteriskas


O yra koks skirtumas? Aš pavyzdžiui rankinę nešioju ant kairio peties, nors daugelis ant dešinio.. Manau pagal patoguma.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 06 03, 10:43)
O yra koks skirtumas? Aš pavyzdžiui rankinę nešioju ant kairio peties, nors daugelis ant dešinio.. Manau pagal patoguma..  mirksiukas.gif

blush2.gif Siaip gal ir nera,bet as i tai atkreipiau demesi kaip siuveja ,jei pasiuciau ruba su vyrisku uzsegimu tai gal ne kas man tada butu mirksiukas.gif ,o rankine ir as pradejau nesioti ant kairiojo peties nes desinysis labai nusileido ir kaip siuveja vel i tai atkreipiu demesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovela @ 2009 06 03, 09:08)
Sveikutes, stai ir as baigiau savo darbeli. 
Labai grazi ta juoda palaidinuke puikus darbelis  thumbup.gif


Na thumbup.gif . Labai dailutė palaidinukė wub.gif ant gražios figurytės thumbup.gif . Čia kaip suprantu pagal tokią rožinę, kurios neperseniausiai buvo įkeltas pavyzdukas g.gif ?
Šaunuolei 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aziu visoms uz pagyrimus, del sumetimo tai as niekada nekreipiu demesio ir pati net nepastebejau blush2.gif .


Neriau pagal ta rozine kur anksciau buvau ikelus dabar ka tik pradejau nerti kita tokia kasdienine paprastute gal kuri prisijungsit.user posted image
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2009 06 03, 09:47)
blush2.gif  Siaip gal ir nera,bet as i tai atkreipiau demesi kaip siuveja ,jei pasiuciau ruba su vyrisku uzsegimu tai gal ne kas man tada butu  mirksiukas.gif


Tai jau tikrai siuvejai uz tai neatleistu mirksiukas.gif

Jovela, ir čia pagirsiu - labai graži palaidinukė wub.gif
Atsakyti
O tai kaip čia su tais užsegimais gaunasi. Vyrai dešiniarankiai, o moterys kairiarankės bigsmile.gif , kad iš skirtingų pusių užtrauktukai ir kita
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 06 03, 14:04)
O tai kaip čia su tais užsegimais gaunasi. Vyrai dešiniarankiai, o moterys kairiarankės bigsmile.gif , kad iš skirtingų pusių užtrauktukai ir kita

nea, schmoll.gif vyrai laiko kardą dešinėje rankoje, o moterys kūdikį guldo ant kairės rankos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 06 03, 14:04)
O tai kaip čia su tais užsegimais gaunasi. Vyrai dešiniarankiai, o moterys kairiarankės bigsmile.gif , kad iš skirtingų pusių užtrauktukai ir kita

Atkreipkit demesi i vyriskus ir moteriskus marskinius ar svarkus ir pamatysit skirtuma smile.gif ,isskyrus dzinsams dazniausiai buna uzsegimai vyriski visi rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2009 06 03, 14:11)
nea, schmoll.gif  vyrai laiko kardą dešinėje rankoje, o moterys kūdikį guldo ant kairės rankos  mirksiukas.gif

bigsmile.gif koks geras paaiskinimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 06 03, 14:11)
nea, schmoll.gif  vyrai laiko kardą dešinėje rankoje, o moterys kūdikį guldo ant kairės rankos  mirksiukas.gif

Priminkit, kuris amžius dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 03, 16:02)
Priminkit, kuris amžius dabar doh.gif

priminkit kiek amžių egzistuoja parakas ir kiek amžių gyvavo lazdos ir kardai? smile.gif
beje - kūdikį visvien glaudžiame prie kairės pusė, nes jis greičiau nurimsta, girdėdamas mamos širdį smile.gif tas pat su sveikinusi - kodėl tiesiame dešinę ranką? tam, kad parodytume, jog esame neginkluoti. iš amžių glūdumos atėjusi tradicija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 03 birželio 2009 - 15:35