Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Na bet sustingt tai reikia, tai turi pabuti saldytuve... o jis pabuves per nakti saldytuve subres, bus liuksiskas. Ant stalo stovedamas tikrai neissileis wink.gif
Atsakyti
g.gif kad man viskas gavos be saldytuvo, susigere, sustingo ir super skanus pyragelis, kolegos laizys pirstelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 08 25, 16:15)
Drasiai! As nekisu i saldytuva isvis jo. Man neskanu ten pastvejes.
Aplamai ne tik malkos, bet koks tortas 'gaves' saldytuvo man neskanu  ax.gif

pirktiniai tortai irbi būna pastovėję šaldytuve.

tiesiog šaldytuvas turi būt "tvarkingas" be papildomų kvapų.
Atsakyti
taip ir darysiu tada smile.gif gal neispeiks kolegos, pirmas torciukas bus mano gaminamas biggrin.gif
ir pritariu tai minciai kad saldytuvas jei su kvapu tai ir bet koks tortas prisigers ir bus nebeskanus schmoll.gif reiks ta proga ir saldytuva issivalyt iki paciu menkiausiu tarpeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 08 25, 17:53)
pirktiniai tortai irbi būna pastovėję šaldytuve.

tiesiog šaldytuvas turi būt "tvarkingas" be papildomų kvapų.



o pirktiniu beveik ir nevalgau rolleyes.gif retskykiais tik, jei kas atsinesa, ar 'ant smugio' sveciai uzpuola smile.gif

..ir saldytuvas mano tvarkingas, jei ta norejote pasakyti smile.gif na bet jis naudojamas kasdien, ir jei reikia idet rukytos desrytes, as ja ten ir dedu, jei reikia silkutes - irgi dedu smile.gif
O va savo kepto torto ne, nes man neskanu pabuvojes tenai smile.gif nebent geroooookai ilgai pries valgyma isimtas ir vel igaves kambario temperatura.. ir tai vengiu, nes man paprasciausia neskanu smile.gif

Betgi skoniui draugu nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 08 25, 22:23)
o pirktiniu beveik ir nevalgau  rolleyes.gif retskykiais tik, jei kas atsinesa, ar 'ant smugio' sveciai uzpuola smile.gif

..ir saldytuvas mano tvarkingas, jei ta norejote pasakyti smile.gif na bet jis naudojamas kasdien, ir jei reikia idet rukytos desrytes, as ja ten ir dedu, jei reikia silkutes - irgi dedu smile.gif
O va savo kepto torto ne, nes man neskanu pabuvojes tenai smile.gif nebent geroooookai ilgai pries valgyma isimtas ir vel igaves kambario temperatura.. ir tai vengiu, nes man paprasciausia neskanu smile.gif

Betgi skoniui draugu nera  4u.gif


mes naudojam tokį ale flirtą šaldytuve. sugeria jis visus kvapus. nes man irgi nepatinka šaldytuvo skonis maiste.
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 08 25, 23:34)
mes naudojam tokį ale flirtą šaldytuve. sugeria jis visus kvapus. nes man irgi nepatinka šaldytuvo skonis maiste.

turedavom, ypac senam saldytuve jo 'noredavos'. Dabar kazkaip ne, gal siuolaikiniai ten kazkoki itaiseli savyje turi? Bet gal prireiks, idomu nuomone apie 'dabartinius' filtrus, nes naudojau tikrai senai.. tokios dezuteles su grotelem buvo Aciu smile.gif

sorry uz OT 4u.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės už patarimus 4u.gif bandysiu dar kartelį su grietine daryt cool.gif tik va iš dvigubos normos blink.gif išeina, kad reiks 28 malkų doh.gif kaži ar laikysis tokia krūva g.gif

tiesa, ar galima sviestinę tešlą pasidarius ją laikyt visą naktį šaldytuve, ir tik kitą dieną kočiot malkikes ?
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 08 26, 17:57)
ačiū mergaitės už patarimus  4u.gif  bandysiu dar kartelį su grietine daryt  cool.gif tik va iš dvigubos normos  blink.gif  išeina, kad reiks 28 malkų  doh.gif kaži ar laikysis tokia krūva  g.gif

tiesa, ar galima sviestinę tešlą pasidarius ją laikyt visą naktį šaldytuve, ir tik kitą dieną kočiot malkikes ?

Tešlą gali drasiai laikyt, kuo ilgiau, tuo jai geriau thumbup.gif bet pagalvok apie dvigubą norma g.gif aš abu kartus iš pusės dariau, ir man normalūs išėjo, aš plonai tešlą kočiojau, tai iš pilnos, man jau jis gigantiškas blink.gif o jei jau iš dvigubos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 08 26, 18:26)
Tešlą gali drasiai laikyt, kuo ilgiau, tuo jai geriau thumbup.gif bet pagalvok apie dvigubą norma g.gif aš abu kartus iš pusės dariau, ir man normalūs išėjo, aš plonai tešlą kočiojau, tai iš pilnos, man jau jis gigantiškas blink.gif o jei jau iš dvigubos doh.gif

na aš dariau iš pilnos, tai gavos normalus toks, nemažas biggrin.gif bet daba reik baliuškai šito pyrago, užtat ir normos reik dvigubos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(fishke @ 2009 08 25, 14:44)
mergitos, o nebandėt vietoj grietinės daryt su grietinėle  g.gif gal tadu ir tie sniego sluoksniai būt gražesni, didesni ?

Jau senai sitas klausimas " brendo galvoje" blush2.gif Tai ar galima vietoj grietines det grietinele?

P.S Gyvenu ne Lietuvoje ir cia grietine laaaabai rugsti, o ir nezinau kas gausis kaip suplaksiu g.gif
Atsakyti
Man pastovėję malkos skanesnės, kai prisigeria sniego thumbup.gif
Dėl grietinėlės, nematau dėl ko negalima būtų naudoti grietinėlės? Juk ji rieboka, o sniegui juk riebią grietinę naudojam thumbup.gif
Tiesa, kažkas sakė, kad sniegas nuo malkų nubėga? Aš naudoju tą grietinėlės standiklį, ir net nededant sniego į šaldytuvą jis greitai apstengsta, taip, kad jį reikia tepti ant malkų, o ne pilti, ir jis niekur nuo malkų nenubėga drinks_cheers.gif
Atsakyti