Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Uh merginos bigsmile.gif tešla jau šala biggrin.gif MB zyzia kad jau šiandien nori jį ragauti doh.gif lotuliukas.gif sako, mhh kas čia taip skaniai kvepia (kai minkiau tešlą) nei jau tešla?... biggrin.gif

Miltų man gavosi 450 g (3 stiklinės), teko visą kilogramą šviežių vyšnių "iškaulinti" doh.gif biggrin.gif

Planuoju kremą daryti kiek liesesnį g.gif

Tiesa, o kremą pradėti ruošti kai iškeps "malkos", ar galima ir anksčiau tik palikti jį šaltai iki užtepimo? g.gif
Atsakyti
Ech, ja pakroviau savo "stirtą" po geruuu kupsnu sniego biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Išlaukiau tik 1,5 val. kol tešla šalo šaldytuve biggrin.gif

dėjau 1 ind 40 % ir 1 ind. 30 % riebumo grietinės - pats kremas gavosi gaivus ir neriebus savo skoniu mirksiukas.gif

Dabar laukiu, kol viskas sustings ir bus galima ragauti biggrin.gif
Atsakyti
Uh labas rytas biggrin.gif pagaliau atėjo rytojus, kada ragausim malkas po sniegu bigsmile.gif

Tiesą pasakius, vakar net nesulaukiau, kol atvės "malkos" ir jas sukroviau į kupstą lotuliukas.gif ir ir karto į šaldytuvą, o šviežių vyšnių (jomis ir įdariau ) suėjo lygiai 1 kg biggrin.gif


Atsakyti
Na štai, rodausi su savosiomis " "Vasarinėmis malkomis po sniegu" biggrin.gif

user posted image



Atsakyti
Šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , labai skaniai atrodo, mmm dabar prie kavos to gabaliuko norėčiau bigsmile.gif
Atsakyti
aciuks.gif prašom - visoms užteks, nes gavosi tikras pyragas-milžinas biggrin.gif tai pirmas bandymas ir galiu pasakyti, kad visai nesudėtingas receptukas thumbup.gif

O pats pyragas yra iš ties sotus, tad jei koks gabaliukas pietums, tai ir iki vakaro galima drąsiai "pratempti" biggrin.gif

Kitakart eksperimentuosiu: bandysiu daryti kiek liesesnį ir kitokiu įdaru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 08 02, 12:02)
Na štai, rodausi su savosiomis " "Vasarinėmis malkomis po sniegu"   biggrin.gif


Irmulia, na tikrai laaaaabai skaniai atrodo malkytės wub.gif ir aš jamu gabaliuką prie kavos essen.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 08 02, 12:02)
Na štai, rodausi su savosiomis " "Vasarinėmis malkomis po sniegu"   biggrin.gif

user posted image

bigsmile.gif niam niam bigsmile.gif
geriau į tokias temas neladžioti tuščiu pilvu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti


kepiau jau vienąsyk malkikes pagal receptą, bet.... Man to "sniego" norisi daugiau , nes pačioj apačioj visai nedaug grietinės gaunas...

ir kaip jūs darot?? gal kiekvieną "malkų" ir "sniego" sluoksnį šaldot atskirai? ar prieš pilant grietinę ant malkų prieš tai leidžiat šiek tiek apstingti šaldytuve, kad taip greit nenubėgtų į kraštus?
na va , tokie klausimai kilo iš po pirmo kepimo doh.gif


mergitos, o nebandėt vietoj grietinės daryt su grietinėle g.gif gal tadu ir tie sniego sluoksniai būt gražesni, didesni ?
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 08 25, 15:44)
kepiau jau vienąsyk malkikes pagal receptą, bet.... Man to "sniego" norisi daugiau , nes pačioj apačioj visai nedaug grietinės gaunas...

ir kaip jūs darot?? gal kiekvieną "malkų" ir "sniego" sluoksnį šaldot atskirai? ar prieš pilant grietinę ant malkų prieš tai leidžiat šiek tiek apstingti šaldytuve, kad taip greit nenubėgtų į kraštus?
na va , tokie klausimai kilo iš po pirmo kepimo  doh.gif
mergitos, o nebandėt vietoj grietinės daryt su grietinėle  g.gif gal tadu ir tie sniego sluoksniai būt gražesni, didesni ?


As grietines dejau i krema daugiau nei nurodyta, ir krema keletui minuciu dejau i saldytuva, kad apstingtu, ir tada sluoksniavau.

O su grietinele berods dare Cipciukas g.gif
Atsakyti
planuoju daryti sita torciuka ir nestis i darba savo gimimo dienos proga biggrin.gif sakykit, jei is vakaro pagaminsiu, per nakti saldytuve stoves, o ryte nesiuos, ar nesigaus man kose makalose ir kruva malku padaze? nesutirps? g.gif nieks nepuls jo valgyti viso is karto, po gabaleli vis po viena bendradarbi, tai tarkim ar jis gali sau ramia dusia stoveti tarkim ant stalo koki pusdieni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 08 25, 16:12)
planuoju daryti sita torciuka ir nestis i darba savo gimimo dienos proga biggrin.gif sakykit, jei is vakaro pagaminsiu, per nakti saldytuve stoves, o ryte nesiuos, ar nesigaus man kose makalose ir kruva malku padaze? nesutirps?  g.gif nieks nepuls jo valgyti viso is karto, po gabaleli vis po viena bendradarbi, tai tarkim ar jis gali sau ramia dusia stoveti tarkim ant stalo koki pusdieni?  g.gif


Drasiai! As nekisu i saldytuva isvis jo. Man neskanu ten pastvejes.
Aplamai ne tik malkos, bet koks tortas 'gaves' saldytuvo man neskanu ax.gif
Atsakyti