Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(vidal @ 2009 04 16, 10:10)
labukas, mergaitės 4u.gif  nesuprantu, kam jūs ta želatina dedat g.gif  g.gif kepiau šį šedevra jau kelis kartus ir nė karto nedėjau jokios želatinos. Du indeliai  ( po 450 g) Žemaitijos grietinės, kur su plstmasiniu dangteliu dar uždengta ir 1-2 pokeliai standiklio grietinėlėi  pagal  nuožiūra, jau matosi plakant kiek jos reikia, ir gaunasi SUPER, net per kieta ta grietinė gaunas, kartais užtenka ir vieno pokelio standiklio.SĖKMĖS 4u.gif  4u.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dariau ir aš šitą skanėstą, labai visiem patiko essen.gif Tik man pagal receptą daugoka kremo buvo tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, na ir as susigundziau ax.gif ber dariau su kivi ir braskem, tai ziuresiu kas gausis , kremas tai saldokas g.gif na bus matyt, parasysiu kaip valgysim tongue.gif (bet ir didelis jisai) blink.gif
Atsakyti
Stai ir mano grozis,gaminau su persikais konservuotais ir truputi pritruko ,tai nelygiai kai kur ju sudejau ir matos skylutes pustustes,bet uztat kaip visada skanu.



user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedre78 @ 2009 05 15, 08:26)
Stai ir mano grozis,gaminau su persikais konservuotais ir truputi pritruko ,tai nelygiai kai kur ju sudejau ir matos skylutes pustustes,bet uztat kaip visada skanu.
user posted image


kaip kremas polygiai išsidėstė... bigsmile.gif tikrai skaniai atrodo
Atsakyti
aciu uz sio tortuko recepta,jau koks skanumelis tai vajej vajej,dariau is dvigubos normos tai toks didziulis gavosi, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 05 16, 17:57)
dariau is dvigubos normos tai toks didziulis gavosi, thumbup.gif

blink.gif tai kad ir iš viengubos normos jis toks nevaikiškas.. aš net sakaiu kitąkart perpus darysiu... 4u.gif
Atsakyti
Išmėginau ir aš šį stebuklą iškepti bigsmile.gif , dėjau braškes(kurios išbėgo doh.gif ) ir persikus. Nors nesigavo labai gerai, bet skonis dėl to nenukentėjo thumbup.gif , buvo labai skanu wub.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip manot ar gausis man kas skanaus su svieziom zemuogem ir melynem? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 07 03, 11:20)
Kaip manot ar gausis man kas skanaus su svieziom zemuogem ir melynem? g.gif

aisku kad gausis bigsmile.gif zemuoges gali duoti sioki toki kartuma, bet del melyniu ne neabejoju kad bus skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 07 03, 12:43)
aisku kad gausis  bigsmile.gif zemuoges gali duoti sioki toki kartuma, bet del melyniu ne neabejoju kad bus skanu  ax.gif

Aciu uz greita atsakyma,tai jau bandysiu sian kept .Tiesa dar vienas klausimas iskilo beziurint reikalingus produktus,kazi margarinas netiktu ar butina sviesta?
Atsakyti
Dariau su melynem ir zemuogem santykiu melynes 70% zemuogiu 30 % mazdaug.Skonis wub.gif Vis nueinu su sauksteliu iki saldytuvo paragaut blush2.gif Bet man 15 malku teslos akivaizdziai buvo mazai,malkos gavos labai plonos,del to vaizdelis nukentejo....bet ne i paroda dariau,pirma karta kepiau,skoniu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti