Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Mergaitės, o 15g želatinos tai čia kiek? Vienas valg.šaukštas? unsure.gif
Atsakyti
Dar pridėdama noriu paklausti, ar nesuges malkos, jei pagaminu viską šiandien, valgom tik sekmadienį?
Atsakyti
QUOTE(Guvilė @ 2009 04 10, 11:57)
Dar pridėdama noriu paklausti, ar nesuges malkos, jei pagaminu viską šiandien, valgom tik sekmadienį?

Nieko baisaus, tik šaltai laikyk mirksiukas.gif mes pagamintą savaitę laiko valgėm dar ir nieko lotuliukas.gif
Atsakyti
Vikucce, labai ačiū bigsmile.gif tada darysiu nesibaimindama smile.gif
Atsakyti
Kepu tik nesau o uzsakyma gavau...
tai kol darius pirstus nusilaiziau lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Mūsų gamyba.
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 04 11, 19:26)

Mūsų gamyba.

o kur galutinis variantas? ax.gif
Atsakyti
Dariau Velykom sita geri, ne itin pavyko, nes grietine neissiplake, vis skysta ir skysta buvo, nezinau, net kiek laiko as plakiau, tikrai lgai. unsure.gif Bet siaip visumoj skonis tai labai geras buvo, visi gyre blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Orina @ 2009 04 14, 18:17)
Dariau Velykom sita geri, ne itin pavyko, nes grietine neissiplake, vis skysta ir skysta buvo, nezinau, net kiek laiko as plakiau, tikrai lgai. unsure.gif Bet siaip visumoj skonis tai labai geras buvo, visi gyre blush2.gif


man irgi nelabai pavyko. Bet manau, kad mano atveju problema buvo želatine. Nusipirkau labai nekokybišką, kuris neištirpo...aišku įdėjau standiklio grietinėlės, bet vistiek skysta grietinė liko....Kitąkart tik importinį želatiną pirksiu, nes lietuviškas pavedė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveruška @ 2009 04 16, 09:48)
man irgi nelabai pavyko. Bet manau, kad mano atveju problema buvo želatine. Nusipirkau labai nekokybišką, kuris neištirpo...aišku įdėjau standiklio grietinėlės, bet vistiek skysta grietinė liko....Kitąkart tik importinį želatiną pirksiu, nes lietuviškas pavedė  4u.gif



O jus isbrinkinot zelatina? Kaip ji galejo neistirpti?
Atsakyti
labukas, mergaitės 4u.gif nesuprantu, kam jūs ta želatina dedat g.gif g.gif kepiau šį šedevra jau kelis kartus ir nė karto nedėjau jokios želatinos. Du indeliai ( po 450 g) Žemaitijos grietinės, kur su plstmasiniu dangteliu dar uždengta ir 1-2 pokeliai standiklio grietinėlėi pagal nuožiūra, jau matosi plakant kiek jos reikia, ir gaunasi SUPER, net per kieta ta grietinė gaunas, kartais užtenka ir vieno pokelio standiklio.SĖKMĖS 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivve @ 2009 04 16, 10:06)
O jus isbrinkinot zelatina? Kaip ji galejo neistirpti?

taip, žinoma....bet bemaišant man susidarė dideli gabalai jos, ir maišiau, maišiau, neištirpo jis man vandeny
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Voveruška: 16 balandžio 2009 - 12:17