Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Sveikos, prisiziurejau as jusu grozybiu ir neatsispyriau pagundai blush2.gif Visas gaminomo procesas man pasirode labai lengvas (nors kepeja is manes prasta), tik vat bekepant visos sultys vysniu isbego (kiekvienas pagaliukas plyso per visa ilgi g.gif ), bet galutinis rezultatas man vistiek atrode graziai thumbup.gif Kita karta uzpila bandysiu su jogurtu ir kiek rugstesni, nes sikart, buvo persaldu, o ir vysnios be rugsteles kazkodel buvo.
Rodau rezultata blush2.gif

user posted image

user posted image

(geda, bet tik dabar pastebejau, kad lekstes nepavaliau pries fotografuojant, bet skubejau, nes ragautoju daug, kad speciau iamzint rolleyes.gif )
Atsakyti
Tikrai viskas thumbup.gif paziurejau, prisiminiau ir vel uzsinorejau doh.gif o kaip krema darei, viska pagal pirmaji recepta? g.gif
Atsakyti
Išbandžiau ir aš šitą grožį thumbup.gif Šian vėl kepsiu mažės gimimo dienai, tikiuosi, per porą valandų sustings smile.gif

Tik man truputį ta grietinė aptepimui netinka... g.gif gal ką kita galima naudoti???
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 11 19, 23:59)
labai grazios malkos 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Mamyciukass228 @ 2010 12 22, 13:59)
Sveikos, prisiziurejau as jusu grozybiu ir neatsispyriau pagundai blush2.gif  Visas gaminomo procesas man pasirode labai lengvas (nors kepeja is manes prasta), tik vat bekepant visos sultys vysniu isbego (kiekvienas pagaliukas plyso per visa ilgi g.gif ), bet galutinis rezultatas man vistiek atrode graziai  thumbup.gif  Kita karta uzpila bandysiu su jogurtu ir kiek rugstesni, nes sikart, buvo persaldu, o ir vysnios be rugsteles kazkodel buvo.
Rodau rezultata blush2.gif

user posted image

user posted image

(geda, bet tik dabar pastebejau, kad lekstes nepavaliau pries fotografuojant, bet skubejau, nes ragautoju daug, kad speciau iamzint  rolleyes.gif )

o kaip ji issikepti? labai skaniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 26 gruodžio 2010 - 12:12
QUOTE(visgi @ 2010 12 26, 13:12)
o kaip ji issikepti? labai skaniai atrodo 4u.gif


Receptas pirmam psl. Tema juk visa apie ta pati.
Atsakyti
Kepiau Kaledoms malkas rolleyes.gif
nu bet geda ir sakyt, per ta skubejima ir neapsiziurejima, iskepiau ne 15, o 12 malku. Kai atejo laikas jas deliot, kraunu kraunu ir niekaip nesigauna doh.gif nu bet valgytojai liko patenkinti, dziaugesi, akd tortas gaivus ax.gif
Tik kazi, ar as kada ji iskepsiu tobulai. Pirma karta nestingo kremas, dabar malku pritruko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 12 26, 16:30)
Receptas pirmam psl. Tema juk visa apie ta pati.

Labai labai aciu ir atsiprasau kad buvau nepastabi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
laba diena malkų kepėjos , norėčiau pastebėti ,kad ""malkos", kaip ir "medutis", skaniausi mažiausiai po paros , jiems reikia laiko "subręsti" , tada atsiskleidžia tikrasis jų skonis . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(redared @ 2010 12 22, 23:06)
Tikrai viskas  thumbup.gif  paziurejau, prisiminiau ir vel uzsinorejau  doh.gif o kaip krema darei, viska pagal pirmaji recepta?  g.gif


Dariau pagal pirmaji recepta, bet naujuju sutikimui bandysiu su jogurtu pertept, man labai jau riebu buvo. Receptas kaip tik ziemos sventem kvepia, tai reikia pakartot (tik man paprastai bandant savo skoniui kazka pritaikyt, kaip tik ir nesigauna kazkas verysad.gif )
Atsakyti
As nesuprantu, kaip pirmam recepte nurodyta, kad ta pertepima pila ant tu malku, jis toks skystas g.gif bet jeigu imi grietine 40 proc (irgi pagal recepta), tai ji niekad taip nebegs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(redared @ 2010 12 28, 15:48)
As nesuprantu, kaip pirmam recepte nurodyta, kad ta pertepima pila ant tu malku, jis toks skystas  g.gif bet jeigu imi grietine 40 proc (irgi pagal recepta), tai ji niekad taip nebegs  doh.gif

kai grietine sumaisysi su cukrumi, tai ji skysta paliks, o paplakus ilgiau pasidarys kremas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
tks klausimas,o ar galima ir kitas uogas deti i sita tortuka? dariau su vysniom,tai tikrai skanus isejo. Norejau Naujiems padaryti,bet paziurejau labai mazai turiu uzsaldytu vysniu,neuzteks man,nes noriu du tortukus kepti. Gal kas dejo ir kitas uogas? Kaip iseina? Turiu uzsaldytu braskiu, raudonu ir juodu serbentu. Jei ne,tai reikes tada eiti i parda pirkti vysnias. doh.gif
Atsakyti