Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Sveiki.
Einu kept ir aš malkas.Į vidu dedu vyšnių iš kompoto,tai skonis thumbup.gif
Preita karta gavosi gerai,nors ir pirma kart gamintos buvo,tai tikiuosi ir šį kart nenusivilsiu ax.gif
Atsakyti
stai mano malkos labai skanuuser posted image
Atsakyti
Turiu saldytu raudonuju serbentu, gal visai nieko butu skonis?? g.gif
Suviliojot mane su situo tortuku, noriu iskepti, o kadangi kepat ir su melynem, ir su dziovintom slyvom, tai gal ir serbentai tiktu ax.gif
Atsakyti
Issikepiau ax.gif ir visiem patiko thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Barbaryta @ 2010 11 09, 20:19)
Turiu saldytu raudonuju serbentu, gal visai nieko butu skonis?? g.gif
Suviliojot mane su situo tortuku, noriu iskepti, o kadangi kepat ir su melynem, ir su dziovintom slyvom, tai gal ir serbentai tiktu ax.gif


Itariu, kad bus laaaaaaabai rugstu smile.gif Nors... jei i krema cukraus pakankamai idet, tai gal saldumas atsvers rugstuma.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 11 11, 15:27)
Itariu, kad bus laaaaaaabai rugstu smile.gif Nors... jei i krema cukraus pakankamai idet, tai gal saldumas atsvers rugstuma.

visko jau nupirkau tortukui, rytoj eisiu vysniu biggrin.gif isbandysiu pirma karta originalu receptuka, o veliau pagal skoni bus galima eksperimentuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 11 11, 15:27)
Itariu, kad bus laaaaaaabai rugstu smile.gif Nors... jei i krema cukraus pakankamai idet, tai gal saldumas atsvers rugstuma.

Dariau viska pagal recepta, kas valge tam patiko bigsmile.gif .Niekam nebuvo rugstu ax.gif .
Atsakyti
o sakykit, kepėjėlės, kiek laiko jis stingsta?
Atsakyti
QUOTE(Sypsaliukas @ 2010 11 13, 15:07)
o sakykit, kepėjėlės, kiek laiko jis stingsta?

Vakar vakare idejau i saldytuva, tai siandien pats tas thumbup.gif
man visi tortai skanesni kai kita diena valgai...

pagaliau prisiruosiau ir as iskepti sita tortuka, tai pasirodau kas gavosi... ax.gif
beje, man nebuvo per rugstus schmoll.gif gal tik to kremo daugoka g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbaryta: 14 lapkričio 2010 - 18:23
QUOTE(Barbaryta @ 2010 11 14, 19:13)
pagaliau prisiruosiau ir as iskepti sita tortuka,

thumbup.gif vaizdelis
Atsakyti
skaiciau as ilgai ta puslapiuka ir galvoju isikepti bet turiu vysniu prisisaldzius ir turiu vysniu uzpiltu su brendziu,galvoju pamaisyti. Kaip jus manote kas gautusi
Atsakyti
QUOTE(vaiduliuke21 @ 2010 09 06, 13:43)
stai mano malkos labai skanuuser posted image

labai grazios malkos 4u.gif
Atsakyti