Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(Auksinė @ 2010 01 28, 09:50)
O sakykit soda ar galima pakeisti kepimo milteliais ? Ir jeigu galima tai kiek ju tokiu atveju reiketu deti ?
Planuoju rytoj bandyti kepti, bet del vieno pabandymo pirkti visa pakeli sodos kazkaip nemanau, kad verta  g.gif

Tai kad jos kaina kazkur 1-2 lt ir ji ilgai negenda mirksiukas.gif Kepimo milteliu dazniausiai reikia mazdaug dvikubai arba ziuret pagal miltu kieki (ant pakelio visada buna parasyta, kokiam kiekiui skirta), bet kepimo milteliai ne visa tesla gali "pakelti" ax.gif
Atsakyti
Matai as klausiu del to, kad vien del sodos i parduotuve reikia eiti, o as ir taip vos pakrutu jau blush2.gif o dar orelis toks geras doh.gif
Atsakyti
Kepiau ir as vakar malkas biggrin.gif sunku pasakyt dar kaip sekesi, nes valgysim tik vakare. Malkos isejo gerokai didesnes, nei as isivaizdavau. Nevienodo storio, nelygios... blush2.gif matyt per mazai stengiausi blush2.gif
Pasakykit, kiek turi sustingti tas kremas? Ar jis turi buti kietas?Nes as kai isplakiau, tai vos krito nuo sauksto. Aptepiau malkas, idejau i saldytuva, bet per visa nakti jis tik siek tiek pasikeite doh.gif kazi ka ne taip dariau, gal mazai standiklio dejau (viena pakeli) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksinė @ 2010 01 28, 10:38)
Matai as klausiu del to, kad vien del sodos i parduotuve reikia eiti, o as ir taip vos pakrutu jau  blush2.gif o dar orelis toks geras  doh.gif

visur ir visada naudoju tik kepimo miltelius ir niekad nebuvo problemų.
Atsakyti
Na stai mano malkytes jau stingsta saldytuve, matysim kas gavosi... man tik idomu pasidare kodel mano kremas gavosi tirstas o ne skystas, pamaniau kad gal dejau riebia grietine 40%, malkytes teko tepti siuo kremu, o ne uzpilti, stengiausi tarpeliuose kremo uztepti daugiau, tikiuosi nebus tuscia... Idomu butu suzinoti kaip jums gaunasi jis skystesnis...
Atsakyti
QUOTE(sabatini @ 2010 01 30, 15:53)
man tik idomu pasidare kodel mano kremas gavosi tirstas o ne skystas, pamaniau kad gal dejau riebia grietine 40%, malkytes teko tepti siuo kremu, o ne uzpilti, stengiausi tarpeliuose kremo uztepti daugiau, tikiuosi nebus tuscia... Idomu butu suzinoti kaip jums gaunasi jis skystesnis...

man lygiai taip pat gavosi doh.gif ir as maniau, kad tas kremas sustings blush2.gif o kiap buvo kosyte, taip ir liko smile.gif todel tas riebumas taip ir jauciasi.
Atsakyti
mano malkos irgi siuo metu kepa,gavosi tragiskos,kreivos,sleivos,bet tikiuosi kad skanu bus.Ryt parasysiu,ir jei viskas ok,tai ir foto idesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2010 01 30, 21:09)
mano malkos irgi siuo metu kepa,gavosi tragiskos,kreivos,sleivos,bet tikiuosi kad skanu bus.Ryt parasysiu,ir jei viskas ok,tai ir foto idesiu smile.gif

Tikrai gavosi labai skanus thumbup.gif Darysiu ji dar ne karta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2010 01 31, 14:31)
Tikrai gavosi labai skanus thumbup.gif Darysiu ji dar ne karta. smile.gif

O foto kur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2010 01 31, 16:58)
O foto kur?  g.gif

Ai,patingejau,kita karta...
Atsakyti
malkytes gavosi skanios, taciau kremas man nelabai patiko, labai riebus ir jis man nesustingo...
Atsakyti
As ir kepiau tas malkas, tik su braskemis. Pjoviau braskes per puse ar dar smulkiau, jei budavo dideles. Labai skaniai gavosi, sunus valge ir dar prase, kai siaip pyragu ir tortu nemegejas. Grietine rinkausi 30% riebumo, dejau zelatinos
Atsakyti