Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(omg @ 2010 01 17, 13:48)
gaila...gal kažkas ne taip gavosi  g.gif
man šiaip tai labai patinka tas jo "paprastas" skonis  rolleyes.gif


Man irgi drinks_cheers.gif Naturali grietine man daug skaniau, nei koks gerkle nuo saldumo grauziantis kondensuotas pienas torte. Na bet, kaip sakoma, del skonio nesigincijama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 17, 23:32)
Man irgi  drinks_cheers.gif Naturali grietine man daug skaniau, nei koks gerkle nuo saldumo grauziantis kondensuotas pienas torte. Na bet, kaip sakoma, del skonio nesigincijama smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif musu seimoj sviestiniai kondensokiniai kremai irgi tik is bedos valgomi, o su grietinem grietinelem wub.gif wub.gif wub.gif

nu cia save gundau pamegint pagaliau tas malkutes. Tik man atrodo darbo daug kol susuki, kol iskepi, o jei dar begt ima ax.gif
Atsakyti
Ir vėl pabandžiau kept šitą tortutą, tai šį kartą išėjo nekaip. Pamėginau pertept malkytes su grietinėle. Ir tai man sugadino visą tortą. Išėjo be proto riebus. verysad.gif
Kitą kartą sakiua bandysiu grietine sumaišyti su jogurtu, gal gaivesnis išeis.
Bet malkos šį kartą išėjo idealios biggrin.gif . Dariau su vyšniom ir konservuotais persikais.
Atsakyti
visa nakti sapnaau, kad malktes su vysniomis kepuiau.... tai gal jau tikrai laikas pamegint butu . tik vat progos nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 01 26, 13:16)
tik vat progos nera  ax.gif


Tai galima ir be progos mirksiukas.gif Prie kavytes suvartosit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2010 01 26, 14:43)
Tai galima ir be progos  mirksiukas.gif    Prie kavytes suvartosit  mirksiukas.gif  4u.gif



man tai cia labai daug darbo atrodo, kad be progos ax.gif prie kavos labai gerai koks obuoliu pyragas, tinginys ar varskes trupinelis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 01 26, 13:53)
man tai cia labai daug darbo atrodo, kad be progos  ax.gif  prie kavos labai gerai koks obuoliu pyragas, tinginys ar  varskes trupinelis  blush2.gif


Bet skonis tai thumbup.gif tikrai neverta tingeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistee:): 26 sausio 2010 - 14:19
Vat sis tai bus savaitgali isbandytas thumbup.gif
Atsakyti
Viskas doh.gif rytoi darysiu,jau toks skanus atrodo,tik desiu vysnias ir braskes,arba vietoi braskiu melynes smile.gif
Atsakyti
Taip seniai kepiau.. šįkart šaldikly tiek savų vyšnių,kad sakau reik panaudot ax.gif
tik nesugalvoju kokiu santykiu maišyt grietinę su jogurtu???? g.gif
nes pirmąkart kad ir skanu,bet rieboka buvo rolleyes.gif



o kaži jei su liesesne grietine? pvz 10proc riebumo???????????? g.gif
Atsakyti
O sakykit soda ar galima pakeisti kepimo milteliais ? Ir jeigu galima tai kiek ju tokiu atveju reiketu deti ?
Planuoju rytoj bandyti kepti, bet del vieno pabandymo pirkti visa pakeli sodos kazkaip nemanau, kad verta g.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 01 28, 03:02)
Taip seniai kepiau.. šįkart šaldikly tiek savų vyšnių,kad sakau reik panaudot  ax.gif
tik nesugalvoju kokiu santykiu maišyt grietinę su jogurtu???? g.gif
nes pirmąkart kad ir skanu,bet rieboka buvo rolleyes.gif
o kaži jei su liesesne grietine? pvz 10proc riebumo???????????? g.gif

pirmoje temoje rašiau kaip dariau liesesnį kremą mirksiukas.gif gal padės g.gif
Atsakyti