Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

nors ir 2,5% bet kefyras kefyrui nelygus, buna ir tokiu kaip pieno tirstumo doh.gif , o pro metalini daug ir "pabegs" as visada dvigubos marles ant jo uzdede pradzioje..
Atsakyti
Snd ricotą darau iš Kelmės kefyro. Kažkas lyg gaunasi..
Atsakyti
mergikes dariau "ricota" is favorit kefyro 2.5%, gavosi thumbup.gif ir apie 260 Gr , bet... butinai iklokit i sieteli sulankstytos marles . as dedu 4 sluoksnius marles.
siandien pasidariau is Piemenelio rugpienio saltibarsciams 6 % berods. tai nustebau, kad gavosi 380 g is litro ( ar 900 Ml) pakelio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man tai gaunasi labiau panašu į grietinę, o ne į varškę. O jums kaip?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 01 08, 12:00)
man tai gaunasi labiau panašu į grietinę, o ne į varškę. O jums kaip?



juk ricota ir turi tokia kremine varske gautis g.gif
Atsakyti
aš šiandien irgi malkas kepsiu, žiūrėsiu kas čia gausis ax.gif lyg ir daugiau tešlos prisidariau, nes produktus iš akies dėjau, tai padalinau į 21 gabalėlį tešlą, tikiuosi sušalus išsikočios normaliai ir nebus per maži tie gabaliukai g.gif
prisiskaičiau visokių patarimų tai po kepimo pasidalinsiu įspūdžiais bigsmile.gif
Atsakyti
laukiam ispudziu
Atsakyti
na ką manau kad mano malkos pavyko thumbup.gif tik neturėjau kuo nufotografuoti verysad.gif kepant buvo visokių mažų nesklandumų, bet atėję svečiai skaniai suvalgė ir nesiskundė biggrin.gif
Atsakyti
O musu seimynai visai jos nepatiko,ryte visa torta ismetem lauk verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 01 16, 22:57)
O musu seimynai visai jos nepatiko,ryte visa torta ismetem lauk verysad.gif

Oho koks nuostolis, tiek finansinis, tiek triūso...
O kas ten tokio įvyko? Nes man torto skonis toks, kokį ir įsivaizdavau: vyšnios lieka vyšnios, grietinė - grietine. Jei tokie deriniai nepatinka, tai tada ir kitokius tortus bandyti reikia.
Nors šiaip nepavadinčiau jo tortu, nes skonis toks paprastas, ūkiškas.... Tortas - tao iškart šiokia tokia prabanga turi jaustis.
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2010 01 17, 00:57)
O musu seimynai visai jos nepatiko,ryte visa torta ismetem lauk verysad.gif

gaila...gal kažkas ne taip gavosi g.gif
man šiaip tai labai patinka tas jo "paprastas" skonis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(omg @ 2010 01 17, 13:48)
gaila...gal kažkas ne taip gavosi  g.gif
man šiaip tai labai patinka tas jo "paprastas" skonis  rolleyes.gif


Viskas gavosi tiksliai taip,tieseiog mums ta saldziarugste grietine...labai daug tikejausi,tiek daug zmoniu megsta,o va...
Papildyta:
QUOTE(vija @ 2010 01 17, 00:04)

Nors šiaip nepavadinčiau jo tortu, nes skonis toks paprastas, ūkiškas.... Tortas - tao iškart šiokia tokia prabanga turi jaustis.


Va va,ukiskas ir ne tortas,tik ideja labai idomi ir grazus pjuvis.Skoniai man sitie visai nedera,tad gryziu prie savo kepamu tortu ir bandysiu rasti dar kazka skanaus ir naujo ax.gif
Atsakyti