Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Ideja as rusu forume radusi senai. Norejau cia paviesinti, bet jau ir "supermamoje" buvo kazkurioje temoje apie tai vienos forumietes papasakota.Tad galvojau kad visos mamytes apie tai zino ax.gif Kefyra as naudoju visada 2,5%(kaip ir minejau Norfos, nezinau bet butent jo man skonis skanesnis, gal kiek svelnesnis net nezinau ir vaikai tik ji pripazysta kito kazkodel negeria schmoll.gif ). Jei bus riebesnis manau ir Ricota gausis riebesne. O siaip dabar i visus kremus vietoj grietines arba per puse su ja dedu si Ricota, skonis is karto prabangesnis pasidaro, o ir sveciai maloniai nustebinti kai juos tokiu "brangiu" tortu ar pyragu vaisinama lotuliukas.gif Pameginkite ir jus pries sventes taip save ir artimuosius palepinti wub.gif Geru svenciu ir skaniu tortu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2009 12 31, 11:45)
Pameginkite ir jus pries sventes taip save ir artimuosius palepinti  wub.gif  Geru svenciu ir skaniu tortu  4u.gif

Nu gaila kad vakar savo malkas pakroviau jau su grietine, nes tik po to paskaičiau tuos fintus su kefyru. Bet būtinai išbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 31, 12:29)
Bet koks įdomus būdas... Čia pati sumąstei ar kur iškapstei? Reiks būtinai išbandyt. O kefyras koks geriau - riebesnis ar liesenis? Ta prasme, koks skaniau?



tai kad cia ne naujiena http://skanuseksperi...-is-kefyro.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 31, 12:01)
Nu gaila kad vakar savo malkas pakroviau jau su grietine, nes tik po to paskaičiau tuos fintus su kefyru. Bet būtinai išbandysiu  smile.gif

Tai kad pasikartosiu, labai senai ta recepta zinojau ir galvojau, kad jau visos mamytes jau yra isbandziusios blush2.gif Tad cia tik todel pasidalinau, nes jo skonis man patiko ir su "Malkomis po sniegu".
Nieko juk bloga kad pabandysi abu variantus, taip suzinosi kuris tau asmeniskai skanesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Su šventėm visas malkų krovėjas! smile.gif

Na prisiruošiau tom malkom ir aš. Dariau iš pusės tešlos, bet malkų prikapojau 10, nes primečiau, kad toks skaičius gražiai susidėlios į piramidę. O vyšnių sudėjau visus 2 pakelius (po 300g) ir sakyčiau dar pritrūko 10-15 uogų. Malkos gražiai iškepė, nors kai kur uogos ištekėjo, bet tas reikalo nepamaišė, susluoksniavau su 30% grietine su standikliu, dailiai pjaustėsi, žodžiu vaizdelis buvo šventinis.
Šiaip skanu ir įdomu, tačiau matyt kažko daugiau taip ilgai besiruošdama tikėjausi... blush2.gif
Pasakysiu, kas man nepatiko ir ką kitą kartą keisčiau:
1) tos šaldytos vyšnios kažkokios be skonio... Turbūt su šviežiom būtų visai kas kita.
2) į tešlą kitą kartą dėčiau šiek tiek cukraus. Ne todėl, kad trūko saldumo, nes aš pati visai nemėgstu saldumynų, bet man pačiai tešlai trūko skonio, ypač kai pakandi gabaliuką be uogų, nu toks batono skonis... Šiek tiek cukraus, vanilės nepamaišytų, manau į tešlą labai tiktų keli šaukštai kakavos ar tirpinto juodo šokolado, malkos būtų šokoladinės, kas labai derėtų su vyšniomis.
3) ir dar nuvylė sniegas iš grietinės verysad.gif Nu neee, paprasta grietinė ir liks grietine, ji suteikė tortui paprastumo, norėtųsi prabangesnio skonio, kažką reiktų sugalvot kitam kartui - gal tą naminę rikotą, gal grietinėlę su maskarpone ar varškės kremu - bet su grietine daugiau nedarysiu.

O šiaip esu patenkinta naujove, tortukui duočiau kokius 8 balus iš 10.
Tad siūlau visom besiruošiančiom pabandyti, tikrai gamyba nesudėtinga, tik aišku laiko užima, ypač tas malkų kapojimas, t.y. vyniojimas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 01 sausio 2010 - 12:50
4u.gif mano "malkos" pavyko puikiai, skonio tikrai netruko gal todel kad dariau su naminemis saldytomis vysniomis cool.gif . As truputi daugiau cukraus (nes bijojau kad bus per rugstus) idejau i krema. Kas labai saldziai megsta galima juk vysnias apvolioti cukruje pries kepant, jei vaikai nevalgys galima ir rome pamirkyti mirksiukas.gif .Tesla pasidare saldoka nuo to kremo...o prabangus tortukas gavosi nuo namines "ricotos", kas ragavo visi nustebe kad tiek daug tokios ricotos brangios sunaudojau lotuliukas.gif aisku paslapties neisdaviau lotuliukas.gif Beje pas mane valgytoju buvo daugoka tai dariau beveik 2 normas visko mirksiukas.gif ir jau nieko neliko unsure.gif .Si torta tikrai pasizymiu prie Naujametiniu kepiniu ir bus tradicija ji kepti svenciant Naujuosius. Didelis aciu autorei 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2010 01 01, 16:27)
4u.gif mano "malkos" pavyko puikiai, skonio tikrai netruko gal todel kad dariau su naminemis saldytomis vysniomis  cool.gif . As truputi daugiau cukraus (nes bijojau kad bus per rugstus) idejau i krema. Kas labai saldziai megsta galima juk vysnias apvolioti cukruje pries kepant, jei vaikai nevalgys galima ir rome pamirkyti  mirksiukas.gif .Tesla pasidare saldoka nuo to kremo...o prabangus tortukas gavosi nuo namines "ricotos", kas ragavo visi nustebe kad tiek daug tokios ricotos brangios sunaudojau  lotuliukas.gif aisku paslapties neisdaviau  lotuliukas.gif  Beje pas mane valgytoju buvo daugoka tai dariau beveik 2 normas visko  mirksiukas.gif ir jau nieko neliko  unsure.gif .Si torta tikrai pasizymiu prie Naujametiniu kepiniu ir bus tradicija ji kepti svenciant Naujuosius. Didelis aciu autorei  4u.gif  wub.gif



o kiek is vieno poko kefyro tos rikotos isejo, ir kiek pati sunaudojai tu poku vienai normai?
Atsakyti
[attachmentid=190668]
O cia mano malkos. Kai vyras pamate padaryta, bet be sokolada, pareiske, kad prastai atrodo, teko puosti lotuliukas.gif Sokoladas labai tiko, dar pabarsciau kepintu graikisku riesutu. Tikrai labai pagerino skoni. Man saldumo uzteko, gal kad pas mane buvo tresnes saldytos su kauliukais, dar teko isrankioti juos, kai uogos atitirpo. Bet draugai liko suzaveti, neliko nei gabaliuko schmoll.gif
Atsakyti
Jau 3 kartą malkas kepiau ir receptą tobulinu taip:
1. Į tešlą dedu cukraus ir vanilinio cukraus.
2. Dedu vyšias iš uogienės be kauliukų- jos saldesnės -skaniau.
3. Į grietinę dedu nutarkuotą citrinos žievelę ir jos sultis, vanilinioo cukraus, žinoma- standiklį.
4. Apibarstau šokolado druožlėmis-pirktomis(maišeliuose)
Kas valgė- visi labai gyrė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 01 01, 22:29)
Kai vyras pamate padaryta, bet be sokolada, pareiske, kad prastai atrodo, teko puosti

bigsmile.gif kaip gražiai atrodo tas šokoladas thumbup.gif
Atsakyti
Laba,

atskubu padėkoti už receptuką. Kepiau ir aš, tik su aviečių uogiene. Gavosi išties labai labai skanus. Tikrai dar kepsiu.
Atsakyti
dekoju ir as uz receptuka,kepiau is vienos normos,gavosi 14 malku,dariau su vysniomis is uogienes,pertepimui grietine su standikliu,buvo labai skanu,graziai pjaustesi,kepsiu dar smile.gif
Atsakyti