Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

gundausi ne pirmus metus ,vis nedrįstu , da rppažįstama darė sako jai nesustingo tai visai nedrąsu pasidarė .

turiu klausimą tas "sniegas" pasidaro kaip žele? ar kokia jo konsistencija ir skonis? ar tiesa kad geriau su paprasta gretinėlė bei standikliu nei su grietine ir želatinų? vnž jei gausiu atsakymus bandysiu naujiems metams padaryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 28, 16:02)
Nu tu ne viena tokia stabdis, aš irgi vis čia įlendu ir jau bręstu naujiems metams pasidaryt. Vaikai ir pas mane nevalgys, bet man pačiai išbandyt baisiai knieti...

drinks_cheers.gif reik tada ir man ryztis naujameciui .
Atsakyti
As irgi ji suplanavus naujiesiems. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 28, 16:10)
gundausi ne pirmus metus ,vis nedrįstu , da rppažįstama darė sako jai nesustingo tai visai nedrąsu pasidarė .

turiu klausimą tas "sniegas" pasidaro kaip žele? ar kokia jo konsistencija ir skonis?  ar tiesa kad geriau su paprasta gretinėlė bei standikliu nei su grietine ir želatinų? vnž jei gausiu atsakymus bandysiu naujiems metams padaryt ax.gif

as dariau su grietine atrodo ir standikliu, dabar jau nepamenu bet tikrai nedejau zelatino schmoll.gif konsinstencija tai net nemoku pasakyt kokia, bet tikrai labai tirsta gavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 28, 15:10)
gundausi ne pirmus metus ,vis nedrįstu , da rppažįstama darė sako jai nesustingo tai visai nedrąsu pasidarė .

turiu klausimą tas "sniegas" pasidaro kaip žele? ar kokia jo konsistencija ir skonis?  ar tiesa kad geriau su paprasta gretinėlė bei standikliu nei su grietine ir želatinų? vnž jei gausiu atsakymus bandysiu naujiems metams padaryt ax.gif

sniegas nera kaip zele, ji galima aplieti.. nemoku ir as paaisinti kokios konsistencijos.

As viena karta dariau su standikliu, kita karta su zelatinu, man su zelatinu buvo geriau, o gal del to, kad jau antra karta praktikos daugiau turejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 28, 15:10)
gundausi ne pirmus metus ,vis nedrįstu , da rppažįstama darė sako jai nesustingo tai visai nedrąsu pasidarė .

turiu klausimą tas "sniegas" pasidaro kaip žele? ar kokia jo konsistencija ir skonis?  ar tiesa kad geriau su paprasta gretinėlė bei standikliu nei su grietine ir želatinų? vnž jei gausiu atsakymus bandysiu naujiems metams padaryt ax.gif

as dariau pirma kart su siuo standikliu grietinelei ir grietine ,tai net kita kart su zelatinu nemeginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 28, 16:10)
gundausi ne pirmus metus ,vis nedrįstu , da rppažįstama darė sako jai nesustingo tai visai nedrąsu pasidarė .

turiu klausimą tas "sniegas" pasidaro kaip žele? ar kokia jo konsistencija ir skonis?  ar tiesa kad geriau su paprasta gretinėlė bei standikliu nei su grietine ir želatinų? vnž jei gausiu atsakymus bandysiu naujiems metams padaryt ax.gif

Aš dariau su želatina kitą sykį darysiu su standikliu nes man jis sutepant per skystas buvo poto sustingo ir buvo gerai bet manau su standikliu būtų iškarto masė tirštesnė ir lengviau sutepti g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Seniai seile varvinau,ziuredama i jusu prikeptas malkutes,tad pagaliau susigundziau iskepti,tik teslos nelaikiau 3 val,saldytuve,o kameroje,kokia 15-20 min,buvo pats tas,kremui naudojau,truputi plaktos grietineles,grietines 30 % ir aisku citrinos rukstis,cukrus,zelatina,kas gavosi nezinau,stingsta saldytuve,tiesa,dariau is puses normos.
Veliau,jei bus ka rodyti butinai atnesiu arba bent pakomentuosiu 4u.gif
Atsakyti
prisiskaičiau čia pas jus, darysiu ir aš šį tortą naujiems metasm, jau prisipirkau šaldytų vyšnių, tikiuosi neištiks nesėkmė rolleyes.gif
Atsakyti
Sakykit, ar iš nurodytų kiekių didelis tas tortas gaunasi? Kiek maždaug normalių porcijų? Bijau prisigaminti perdaug, ir taip per tas šventes stalas ir šaldytuvas lūžta... Kažin, jei iš pusės, ar labai mažos tos malkelės bus?
Atsakyti
SOS
O galima vietoj sviesto deti specialu margarina kepimui? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2009 12 29, 21:27)
SOS
O galima vietoj sviesto deti specialu margarina kepimui? Aciu.

as dejau margarina kepimui mirksiukas.gif
Atsakyti