Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Pakonsultuokit, kepėjos, ar ne per riebu su Dvaro grietine? Nesivelia po burną tas riebumas?
Ką geriau naudoti kremui - želatiną ar standiklį?
Norėčiau daryt su natūraliu jogurtu, bet bijau patirti fiasko, ypač kai planuoju Naujiems Metams išsikept...
Beje, kiek laiko laikyt šaldytuve? Parą? Jei ilgiau, ar neaptiš, nepasidarys per minkštas nuo kremo?

Ačiūūūū
Atsakyti
o as likau labai isgirta blush2.gif visiems malkutes labai patiko. dariau pirma karta, tad pati nezinojau, nei koks skonis, nei ar pavyks, bet...nenusivyliau biggrin.gif malkutes gerai persigere, tikrai nebuvo kietos, ir kremas nebuvo per riebus( ko labai bijojau, nes dejau riebia grietine), zodziu, dedu dideli pliusa prie sio tortuko thumbup.gif o ir ant stalo efektingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Seniai buvau nusižiūrėjusi šito torto receptuką, bet vis nesiryžau. Dabar manau apsispręsiu (padrąsinta sapetrausk sėkmės) ir Naujųjų sutikimo vakarui pavaišinsiu svečius "malkomis" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapetrausk @ 2009 12 27, 13:10)
o as likau labai isgirta  blush2.gif  visiems malkutes labai patiko. dariau pirma karta, tad  pati nezinojau, nei koks skonis, nei ar pavyks, bet...nenusivyliau  biggrin.gif malkutes gerai persigere, tikrai nebuvo kietos, ir kremas nebuvo per riebus( ko labai bijojau, nes dejau riebia grietine), zodziu, dedu dideli pliusa prie sio tortuko  thumbup.gif  o ir ant stalo efektingai atrodo  thumbup.gif

Ar viską darei tiksliai pagal receptą? Ir Dvaro grietinę naudojai?
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 12 26, 22:04)
matyt cia ir kaltas tas noras ideti kiausini  ax.gif

Gali buti kad ir del kiausinio kietokos biggrin.gif ,kremas man buvo tikrai skanus,beje dariau neziuredama i receptura,maisiau jogurta persikini su plakta grietinele thumbup.gif ,bet is visu mano darytu tortu,sitas maziausiai vykes smile.gif.Gali buti ,kad man nepatiko todel,kad as nelabai megstu tokiu tortu,kur daug biskvitu ar kitokios teslos g.gif
Taigi visoms sekmes gaminant ir atrandant savus receptelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 27 gruodžio 2009 - 15:28
QUOTE(vija @ 2009 12 27, 15:31)
Ar viską darei tiksliai pagal receptą? Ir Dvaro grietinę naudojai?


viska dariau pagal receptuka,nieko nekeiciau smile.gif o grietine naudojau 30 proc.,is tokiu melynu maiseliu (neisidemejau kokios firmos). sekmes gaminant, tikrai skanu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mildux @ 2009 12 27, 15:22)
Seniai buvau nusižiūrėjusi šito torto receptuką, bet vis nesiryžau. Dabar manau apsispręsiu (padrąsinta sapetrausk sėkmės) ir Naujųjų sutikimo vakarui pavaišinsiu svečius "malkomis"  tongue.gif


siulau tikrai pabandyti. as irgi dariau pirma karta, bijojau, kad nesigaus, bet viskas pavyko gerai(o kulinare tikrai didele nesu blush2.gif ). sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodau savo malkas
user posted image

Aš dariau pirmą kartą ir iškarto du tortus lb bijojau kad nepavyks bet žinokit visiems patiko thumbup.gif

Truputį kam kils klausimų galiu parašyt kaip dariau: cukraus stiklinės į greitinę pilnai pakanka ir saldumas geras buvo thumbup.gif Grietinė buvo 30 riebumo man sočiai riebiau tikrai nereikėjo. Uogos buvo įvairios vyšnios serbentai raudoni agrastų uogienė su ja vargo turėjau nes sunkoka susukti, bet jei kruopščiai užsuki niekas neišbėga thumbup.gif Geriau dėti grietinėlės standiklį nes su želatina masė truputį skystoka buvo kad ir palaikiau šaldytuve bet įsigėrė lb gerai į malkas.

Kitą kartą darysiu bet malkas darysiu trumpesnes nes lb jau ilgas tortas gavosi blush2.gif
Atsakyti
astulle , malkutes labai dailios 4u.gif

kvieciu ir as pasivaisinti mano malkutemis
user posted image
essen.gif
Atsakyti
as vis nepasirystu gamint, nors ilendu i temele pastoviai , ir labai jau gundanciai atrodo malkytes... bet vaikai nevalgo torto, jei yra vysniu ar kitokiu uogu - vaisiu ( vat ir juodaji miska pabrokijo, nes su vysniomis) O man toks geras derinys atrodo wub.gif
Atsakyti
Pirma karta "malkas " kepiau ,kreivokos gavosi smile.gif ,bet skonis superinis ,man nepatinka su uoginiais pertepimais tortai ,bet sis thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Kaip skaniai atrodo jusu malkos, labai uzsimaniau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2009 12 28, 13:34)
as vis nepasirystu gamint, nors ilendu i temele pastoviai , ir labai jau gundanciai atrodo malkytes... bet vaikai nevalgo torto, jei yra vysniu ar kitokiu uogu - vaisiu ( vat ir juodaji miska pabrokijo, nes su vysniomis) O man toks geras derinys atrodo  wub.gif

Nu tu ne viena tokia stabdis, aš irgi vis čia įlendu ir jau bręstu naujiems metams pasidaryt. Vaikai ir pas mane nevalgys, bet man pačiai išbandyt baisiai knieti...
Atsakyti