Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Na rodau savo malkas blush2.gif liko idėti į gražią lėkštę, papuošti ir paragauti. Tik bijau,kad santndiklio per daug ikračiau. Na nežinojau ką daryt. doh.gif Bet sustingo gražiai.
user posted image
user posted image
Atsakyti
na issikepiau siryt as tas malkas, tai man jos tooookios galingos galvosi. kiek maciau cia jusu malkytes, tai tokios plonos, palyginus pagal mano. na bet siaip gavosi gan neblogai, vakare sutepsiu, nujauciu, kad su tuo kremu irgi zaidimo nemazo turesiu g.gif tongue.gif
Atsakyti
Na merginos, saunuoles jus tikros drinks_cheers.gif As neturejau laiko malkoms kept, bet laaabai norejau... O jums visoms linkiu siltu, jaukiu, graziu Sv. Kaledu, ir skaniu Malku po sniegu ant Kaledinio stalo smile.gif Su sventem visas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapetrausk @ 2009 12 24, 12:46)
na issikepiau siryt as tas malkas, tai man jos tooookios galingos galvosi. kiek maciau cia jusu malkytes, tai tokios plonos, palyginus pagal mano. na bet siaip gavosi gan neblogai, vakare sutepsiu, nujauciu, kad su tuo kremu irgi zaidimo nemazo turesiu  g.gif  tongue.gif

kuo ankščiau sutepsit-tuo skanesnis bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas ,VISAS JUS SU SVENTEM, LINKIU GRAZIU IR PRASMINGU SV.KUCIU IR KALEDU JUMS IR JUSU ARTIMIESIEMS:4u:

Mano malkos nelabai sustingo per nakti ar imanoma dar ka pakeist kaip manot g.gif
Atsakyti
Su KALEDOM VISAS!

Isbandziau sita reikaliuka ir as, nugeras skonis, tik as sumazinau siek tiek grietines(dejau puse liesos rugstos ir puse grietineles), nei recepte ir cukraus joje, o pertepimui naudojau viena pakeli 400gr. saldytu vysniu ir viena puslitri spec. vysniu uogienes idarams pyragu kepimui, vysnias supjausciau per pus ir sumaisiau su uogiene, labai super skonis, nei rugstu, nei saldu, nes tas ydaras, tik vos saldrukstis.Ir nevyniojau i tuteles, o paprasciausiai viena sona gerai uzspaudziau ir uzlenkiau, tai man prakiuro tik trys malkos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 25 gruodžio 2009 - 00:31
O man nepatiko, tos malkos kietokos,nors ir prastovejo,vienos para,kitos beveik dvi.Skonis nieko,bet ne super,daugiau nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
as penkis kart jau dariau ir kiekviene kart skirtingas tas skonis
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 12 26, 16:55)
O man nepatiko, tos malkos kietokos,nors ir prastovejo,vienos para,kitos beveik dvi.Skonis nieko,bet ne super,daugiau nedarysiu  schmoll.gif

Kiek pamenu kiausini dejai mirksiukas.gif Taigi taigi g.gif
Atsakyti
Man ir nelabai pavyko, cukraus pamažinau tai gavosi labai rūgštus. doh.gif
Atsakyti
oro_buckis.gif Ačiū,už nuostabu receptuka,gavosi puikus,skanus ir nematytas,kepiau ji pirma karta, bet tikrai nepaskutini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 12 26, 17:55)
O man nepatiko, tos malkos kietokos,nors ir prastovejo,vienos para,kitos beveik dvi.Skonis nieko,bet ne super,daugiau nedarysiu  schmoll.gif



matyt cia ir kaltas tas noras ideti kiausini ax.gif
Atsakyti