Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Galvoju kurie cia mandresni,ar 405D ar 550D lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane einamiausieji 550 D , viska is ju darau ir gaunasi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano "malkos" jau kepa. Neapskaičiavau ir per mažai vyšnių išėmiau iš šaldiklio, tai teko suktis, ir tada traukt laukan avietes. Tai dabar klausimas, kaip jūs tas šaldytas avietes dedat į "malką"? Nes kol avietės atitirpo, tai man gavosi vos ne tas pats, kaip uogienė, o kaip nuo jų nuvarvinti sultis? Na, aišku, aš atšildinėjau avietes "greituoju" būdu, tai gal todėl taip? Būtų natūraliai atšilę, tai gal būtų nusivarvėję ir uogos savo formą išlaikę? g.gif Niu pirmą kartą darysiu mixą wink.gif

Nu bet jau aromatas nuo aviečių wub.gif wub.gif wub.gif Vyšnios taip nekvepia, kai kepa ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 23 gruodžio 2009 - 13:38
Mano malkų tešla jau šaldytuve tongue.gif Imesiu foto kai jau bus iškeptas. Tik aš kremą darysiu kitaip, viena mamytė patarė vietoj 600gr. grietinės dėti lieso jogurto, grietinės ir kreminės varškės ir sumaišyti su išplakta grietinėle sako ne tip riebu kaip su viena grietine mirksiukas.gif Na žiūrėsim.
Atsakyti
Mano iškeptas, suteptas, pašautas šaldytuvan, lauks rytdienos wink.gif
user posted image
Atsakyti
Dar kausimukas,o tas torciukas skanesnis padarytas diena pries valgyma, ar ta pacia diena?Neapsisprendziu kada kepti ,siandien ar ryt is ryto doh.gif
Beje,tesla tai jau pora valandu saldytuve,bet vis tiek viena kiausa as imusiau,man tortas be kiausu,ne tortas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 23 gruodžio 2009 - 16:41
prasau greit kasnors pasakykit ar tept riebalais skrda???Ir kokiais? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2009 12 23, 19:21)
prasau greit kasnors pasakykit ar tept riebalais skrda???Ir kokiais? unsure.gif

Dek ant kepimo popieriaus,riebalu nereikia.
Atsakyti
Mergaites, o vietoj arbatinio šaukštelio sodos, užgesintos acte-galiu deti kepimo miltelius? g.gif
Atsakyti
Na mano malkos jau apsnigo,dabar sala saldytuve thumbup.gif Ryt ziuresim kas gavosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2009 12 23, 20:46)
Mergaites, o vietoj arbatinio šaukštelio sodos, užgesintos acte-galiu deti kepimo miltelius? g.gif

galima galima smile.gif
Atsakyti
Vietoj arbatinio saukstelio sodos, kiek reiketu kepimo milteliu deti ?
Atsakyti