Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(sapetrausk @ 2009 12 21, 12:08)
aciu  4u.gif
ir dar, ziuriu, reikia citrinos rugsties. jus ja dedat paprasta,ta granulytem, ar galima tiesiog citrinos sulciu isspaust?  g.gif


As truputi citrinos sulciu isspaudziau ax.gif Kazkaip pagalvojau, kad granulytes nelabai gerai istirps saltoje grietineje.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2009 12 21, 13:22)
As truputi citrinos sulciu isspaudziau  ax.gif Kazkaip pagalvojau, kad granulytes nelabai gerai istirps saltoje grietineje.


viskas aisku, aciux Nova 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapetrausk @ 2009 12 21, 12:46)
viskas aisku, aciux Nova  4u.gif


Laukiam rezultatu su nuotraukom mirksiukas.gif
Atsakyti
skaitydama jusu tema, sugalvojau Kaledom iskepti torta, bet vietoj vysniu deti aguonas. Gal kuri bandet?
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2009 12 21, 22:40)
skaitydama jusu tema, sugalvojau Kaledom iskepti torta, bet vietoj vysniu deti aguonas. Gal kuri bandet?


Nebandziau, bet grietine su aguonomis gan neiprastas derinys butu unsure.gif
Atsakyti
Padekit, ruosiuos daryt si torta, nusipirkau grietineles standikli(dr.Quotker) firmos, ar jis tinka?Juk dedam tai grietine g.gif ir recepte rasoma grietines standiklio.
o gal kitoks koks yra?
Tai grietine deti ar grietinele?
Va toki nusipirkau-tik pas mane raso grietineles standiklis
user posted image
Nieko nesuprantu,visai susimaisiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2009 12 22, 15:25)
Padekit, ruosiuos daryt si torta, nusipirkau grietineles standikli(dr.Quotker) firmos, ar jis tinka?Juk dedam tai grietine g.gif ir recepte rasoma grietines standiklio.
o gal kitoks koks yra?
Tai grietine deti ar grietinele?
Va toki nusipirkau-tik pas mane raso grietineles standiklis
user posted image
Nieko nesuprantu,visai susimaisiau blush2.gif

tinka sis standiklis ir grietinei(atskirai grietinei standiklio nera ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 12 22, 14:45)
tinka sis standiklis ir grietinei(atskirai grietinei standiklio nera ) smile.gif

Dekui, Evelincik 4u.gif
Atsakyti
Man idomu pasidare,jei i tesla ideciau kiausini,gal skonis butu dar geresnis g.gif
Atsakyti
Susiruošiau kept šį pyragą rytoj, ir niekaip neikertu kaip tą krema gaminti? Gal kas nuodugniai paaiškintumėt?Nesu kokia kulinarė tai sunku man susigaudyt.
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 12 22, 17:35)
Man idomu pasidare,jei i tesla ideciau kiausini,gal skonis butu dar geresnis  g.gif

O beje,kokius miltus reiktu naudoti?
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 12 22, 16:35)
Man idomu pasidare,jei i tesla ideciau kiausini,gal skonis butu dar geresnis  g.gif

Nemanau, kad kas daug pasikeistų, dar trapesnė tik gal būtų g.gif

QUOTE(Gioia @ 2009 12 22, 18:17)
Susiruošiau kept šį pyragą rytoj, ir niekaip neikertu kaip tą krema gaminti? Gal kas nuodugniai paaiškintumėt?Nesu kokia kulinarė tai sunku man susigaudyt.

Į grietinė supilti cukrų ir citrinos rūgštelę ir plakti, kol pasidarys puresnė ir skystesnė mase. Tada plakant įpilti standiklio ar šiek tiek ištirpintos želatinos, ir viskas. Gali Įdėti į šaldytuvą trumpam, jei kremas per skystas atrodys, kad apstingtų, ir tada aptepti mirksiukas.gif

QUOTE(Neryte @ 2009 12 22, 20:34)
O beje,kokius miltus reiktu naudoti?

Aš tai paprastus naudoju, gali kokius mandresnius jei turi lotuliukas.gif
Atsakyti