Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 12 20, 21:10)
grietine turi buti kambario temperaturos,ir zelatina siek tiek pravesusi,tada tikrai nesutrauks 4u.gif



ačiu
Atsakyti
Dar vienas klausimelis ax.gif Atradau kad pas mus niera saldytu vysniu unsure.gif Yra tik maisytos uogos avietes,braskes,vysnios,juod serb,gervuoges...jai toki miksa deciau?kaip manot?O gal geriau su uogiene?Kaip manot?Gal kas bandet uogiene det?kaip gavosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2009 12 20, 22:11)
Dar vienas klausimelis ax.gif Atradau kad pas mus niera saldytu vysniu unsure.gif Yra tik maisytos uogos avietes,braskes,vysnios,juod serb,gervuoges...jai toki miksa deciau?kaip manot?O gal geriau su uogiene?Kaip manot?Gal kas bandet uogiene det?kaip gavosi? g.gif


Manau geriau uogos, uogiene labai jau skysta bus sitam kepiniui.
Atsakyti
Sakykit, o tos šaldytos vyšnios parduotuvėse normalios prekinės išvaizdos būna? Nes kažkada seniai esu kažkokias šaldytas uogas pirkus, tai kai atlaidinau jos tooookios neapetitnos buvo, kažkokios trečiarūšės...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2009 12 20, 22:12)
Sakykit, o  tos šaldytos vyšnios parduotuvėse normalios prekinės išvaizdos būna? Nes kažkada seniai esu kažkokias šaldytas uogas pirkus, tai kai atlaidinau jos tooookios neapetitnos buvo, kažkokios trečiarūšės...



as perku norfoi,pakelis kainuoja 3lt su centais,uogos dideles,grazios ir lietuviskos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2009 12 20, 22:11)
Dar vienas klausimelis ax.gif Atradau kad pas mus niera saldytu vysniu unsure.gif Yra tik maisytos uogos avietes,braskes,vysnios,juod serb,gervuoges...jai toki miksa deciau?kaip manot?O gal geriau su uogiene?Kaip manot?Gal kas bandet uogiene det?kaip gavosi? g.gif

aš ir saku uogienė pabėgs iš lazdelių bekepant, plius šiam tortui reikalingas rūgštumas uogų.. aš mixo nedėčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 12 21, 00:28)
as perku norfoi,pakelis kainuoja 3lt su centais,uogos dideles,grazios ir lietuviskos thumbup.gif


O beje parduotuveje saldytos vysnios su kauliukais buna ar jau be ju? Niekad nesu pirkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2009 12 21, 10:46)
O beje parduotuveje saldytos vysnios su kauliukais buna ar jau be ju? Niekad nesu pirkus  g.gif

As bent maciau be kauliuku,ant pakuotes parasyta buvo
Atsakyti
Truputį poster_offtopic.gif , bet nuo rytojaus Maximoj, šaldytoms vyšnioms ir braškėms nuolaida. Gal kam pravers blush2.gif.
Atsakyti
sveikos, kepejeles smile.gif
susiruosiau ir as Kaledoms pasidaryt si torciuka, labai jau apetitnai jis man atrodo ax.gif betgi, vagi kilo keletas klausimeliu. kaip suprantu dauguma, kurios darot su grietineles standikliu dedat jo du pakelius.kiek is tikro to standiklio reikia, mat recepte tiksliai nenurodyta( as niekad nesu jo naudojus, todel neisivaizduoju kas ir kaip blush2.gif ) ir dar...ar galiu malkutes issikepti anksciau, o pertepti, tarkim, tik kita diena? ar pastovejusios saldytve jos nepakinta, t.y. ar "nesubliugsta", neisityzta ar pan.?
sorry, gal juokingi klausimai, bet niekad jokio torto nesu dariusi, tai noriu, kad pavyktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapetrausk @ 2009 12 21, 11:39)
sveikos, kepejeles  smile.gif
susiruosiau ir as Kaledoms pasidaryt si torciuka, labai jau apetitnai jis man atrodo  ax.gif  betgi, vagi kilo keletas klausimeliu. kaip suprantu dauguma, kurios darot su grietineles standikliu dedat jo du pakelius.kiek is tikro to standiklio reikia, mat recepte tiksliai nenurodyta( as niekad nesu jo naudojus, todel neisivaizduoju kas ir kaip  blush2.gif ) ir dar...ar galiu malkutes issikepti anksciau, o pertepti, tarkim, tik kita diena? ar pastovejusios saldytve jos nepakinta, t.y. ar "nesubliugsta", neisityzta ar pan.?
sorry, gal juokingi klausimai, bet niekad jokio torto nesu dariusi, tai noriu, kad pavyktu  ax.gif


Del standiklio - ant pakelio parasyta, kokiam kiekiui jis skirtas, tai tiek ir deti reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2009 12 21, 12:43)
Del standiklio - ant pakelio parasyta, kokiam kiekiui jis skirtas, tai tiek ir deti reikia smile.gif



aciu 4u.gif
ir dar, ziuriu, reikia citrinos rugsties. jus ja dedat paprasta,ta granulytem, ar galima tiesiog citrinos sulciu isspaust? g.gif
Atsakyti