Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(Nova @ 2009 12 17, 19:33)
O tai kiek jus emet grietines?  As tai 600 gr., net neziurejau, kokios firmos emiau, bet man atrodo emiau ne plastmasiniame indelyje, o maiseliuose kur buna. Suplakta grietine truputi padideja savo kiekiu ir puresne buna, nes suskysteja. O jei del kazkokiu priezasciu taip skysta buvo, tai gal daugiau standiklio reikejo deti, ir palaikyti saldytuve. Nes as jei nebuciau laikius pries tepant saldytuve, tai irgi butu tekejus ji. Nes ir taip dar nebuvo pakankamai tvirta, o sutvirtejo tik gerokai palaikius saldytuve jau gatava torta.


Nova,jai gerai supratau isplakus grietinele dar sldytuve laiket,tik po to tepet?Kiek mazdaug,ar nesuskystes tas kremes ilgiau palikant? g.gif O beja su mikseriu ar rankom geriau plakt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2009 12 18, 14:27)
Nova,jai gerai supratau isplakus grietinele dar sldytuve laiket,tik po to tepet?Kiek mazdaug,ar nesuskystes tas kremes ilgiau palikant? g.gif O beja su mikseriu ar rankom geriau plakt? ax.gif


Grietine, ne grietinele mirksiukas.gif As is pradziu pasidariau grietines krema ir pastaciau ji i saldytuva. O tada jau dariau ir kepiau malkas pacias. Tai vat visa gaminimo laika grietines kremas stovejo saldytuve, na nepamenu kiek tiksliai, gal 1.5 val (as teslos nelaikiau saldytuve 3 val, kaip buvo nurodyta recepte, o koki pusvalandi tik). Saldytuve kremas ne suskystes, o kaip tik sustings geriau. Juolab, kad ir standiklis sudetas. Nebent jus apie grietinele kalbat?

O mikseriu tai manau geriau, nes grietine puresne pasidaro, issiplaka.
Atsakyti
Plakiau mikseriu... Kai prisiruosiu padaryti vel, butinai prisistatysiu su nuotraukele thumbup.gif pabandysiu da ideti daugiau staniklio...
Atsakyti
Sveikutes,

Va cia mano iskeptas tortukas kaip pirma karta kepanciai tortuka, tai gavosi liuks. biggrin.gif

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas789 @ 2009 12 18, 18:47)
Sveikutes,

Va cia mano iskeptas tortukas kaip pirma karta kepanciai tortuka, tai gavosi liuks.  biggrin.gif

skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip gražiai jums gavosi bigsmile.gif thumbup.gif

Klausimėlį turiu kas gamino gal maždaug gali pasakyti kiek porcijų gaunasi iš vienos normos?? Man reikia didesnio kiekio bet nė karto nedariau tai nežinau kiek didinti normą blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas789 @ 2009 12 18, 15:47)
Sveikutes,

Va cia mano iskeptas tortukas kaip pirma karta kepanciai tortuka, tai gavosi liuks.  biggrin.gif




Na tikrai niam atrodo thumbup.gif Dar klausimelis,gal kuri daret su zelatina krema,jai taip tai kaip gavosi?Kiek zalatinos dejot ant kokio kiekio vandens ir kokia riebumo grietine naudojot? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Labai ir aš norėčiau malkas išsikepti. Nesu labai gera konditerė, visai neseniai "atkaliau ranka" Medučio gamyboje ax.gif Galvoju kaži kaip būtų, jei malkas kepčiau iš medučio tešlos, tik cukraus nedėčiau...
Atsakyti
Sveikos, vakar teko šį skanų pyragą ragauti, nu skonis super thumbup.gif , pati kalėdom darysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 12 19, 15:10)
Sveikutės,
Labai ir aš norėčiau malkas išsikepti. Nesu labai gera konditerė, visai neseniai "atkaliau ranka"  Medučio gamyboje  ax.gif  Galvoju kaži kaip būtų, jei malkas kepčiau iš medučio tešlos, tik cukraus nedėčiau...



manau,gali perdaug suminksteti tos malkeles nuo grietines,o beto meducio tesla labai greitai kepa,tai vysnios nespes ne susilti.bet nebandzius nesuzinosi ax.gif
Atsakyti
mergaitės, kaip pilt želatina i grietine, kai piku tai man sutraukia guzais zalatina, jei palieku atvest zalatina tai ji pradeda stingt? kaip jus darot?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2009 12 20, 18:08)
mergaitės, kaip pilt želatina i grietine, kai piku tai man sutraukia guzais zalatina, jei palieku atvest zalatina tai ji pradeda stingt? kaip jus darot?



grietine turi buti kambario temperaturos,ir zelatina siek tiek pravesusi,tada tikrai nesutrauks 4u.gif
Atsakyti