Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

QUOTE(Lusasita @ 2009 12 09, 13:50)
zelatina nuokrascio skysteja juk ... girdejau, kad kepdamos pyragus su uogiene, kad ji nenubegtu, merginos deda sauksta krakmolo, jis sildamas sutirstina uogiene. tai gal ir cia tiktu patirstint uogytes  g.gif

Taip, krakmolas tinka, jei skystas norit dėt, o želatina tai jokiu būdų schmoll.gif tik į skystesnį kremą nebent
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 12 09, 15:50)
Taip, krakmolas tinka, jei skystas norit dėt, o želatina tai jokiu būdų schmoll.gif tik į skystesnį kremą nebent



Ačiū už patarimą, šito nežinojau. Ot tai būčiau prisikepus malkelių lotuliukas.gif
Atsakyti
Sweikos mamytes...
Ziurinejau ziurinejau i sita grozi ir nusprendziau pagaminti... bet deja nelabai gavosi, i kieki pagal recepta idejau 2 pakelius grietineles stadylkio, bet grietine vistiek skystoka gavosi... gal bloga grietine buvo? Nes man to kiekio ir per mazai buvo, ziurink pagal jusu foto, kiek ten jos yra... Kokia jus naudojat greitine, kokios firmos? Bet taip malkutes skanios gavosi... wub.gif
Grietine kai suplaki turetu padideti biski jos kiekis?
Aciu uz atsakymus...
Atsakyti
user posted image

va mano malkikes,tiek beliko ax.gif as i grietine dejau biski zelatinos,o siaip skanu ir gaivu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatukx @ 2009 12 17, 16:25)
Sweikos mamytes...
Ziurinejau ziurinejau i sita grozi ir nusprendziau pagaminti... bet deja nelabai gavosi, i kieki pagal recepta idejau 2 pakelius grietineles stadylkio, bet grietine vistiek skystoka gavosi... gal bloga grietine buvo? Nes man to kiekio ir per mazai buvo, ziurink pagal jusu foto, kiek ten jos yra... Kokia jus naudojat greitine, kokios firmos? Bet taip malkutes skanios gavosi... wub.gif
Grietine kai suplaki turetu padideti biski jos kiekis?
Aciu uz atsakymus...


As naudojau riebia 30-40 % grietine (manau jos visu firmu vienodai tirstos tokio riebumo). Is pradziu ji suplakta skystoka ir buna, kol tepi, bet kai pastovi saldytuve tortas, tai sustingsta tikrai (jei standikli beret plakdama). O jei nesustingo, gal per liesa pirkot? Ir kad tokio kiekio neuzteko aptepti, tai keista g.gif Man net per daug pasirode, tepiau negailedama. Gal malku paciu daugiau jums isejo vamzdeliu?
Beje, as is pradziu pasidariau krema ir pastaciau i saldytuva, o tada jau vamzdelius dariau. Taip grietine jau pradeda stingt ir geriau tept ja buna.

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 12 17, 17:29)
va mano malkikes,tiek beliko ax.gif as i grietine dejau biski zelatinos,o siaip skanu ir gaivu smile.gif


Kaip graziai tas sniegelis pabarstytas atrodo bigsmile.gif Tik neiziuriu, kas ten, - cukrus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 17 gruodžio 2009 - 16:59
du kartus dariau- abu labai gerai pavyko, dėjau standiklį. Šventėms vėl darysiu thumbup.gif
Atsakyti
Dejau 30% Rokiskio grietine(tamsiai melyna pakuote su karves galva ant pakelio). Man pasirode kad grietine per rugsti buvo. Nu sausokas isejo, todelir manau kad per mazai man tos grietines buvo. O isejo 10 malkuciu.
Parasykite kokios firmos jus naodojat grietine... O grietine suplakta padideja biski?tampa puresne?
Atsakyti
QUOTE(Renatukx @ 2009 12 17, 20:48)
Dejau 30% Rokiskio grietine(tamsiai melyna pakuote su karves galva ant pakelio). Man pasirode kad grietine per rugsti buvo. Nu sausokas isejo, todelir manau kad per mazai man tos grietines buvo. O isejo 10 malkuciu.
Parasykite kokios firmos jus naodojat grietine... O grietine suplakta padideja biski?tampa puresne?



O tai kiek jus emet grietines? As tai 600 gr., net neziurejau, kokios firmos emiau, bet man atrodo emiau ne plastmasiniame indelyje, o maiseliuose kur buna. Suplakta grietine truputi padideja savo kiekiu ir puresne buna, nes suskysteja. O jei del kazkokiu priezasciu taip skysta buvo, tai gal daugiau standiklio reikejo deti, ir palaikyti saldytuve. Nes as jei nebuciau laikius pries tepant saldytuve, tai irgi butu tekejus ji. Nes ir taip dar nebuvo pakankamai tvirta, o sutvirtejo tik gerokai palaikius saldytuve jau gatava torta.
Atsakyti
Emiau kaip ir recepte parasyta, 600g. standiklio dejau 2 pokelius. as emiau maiselyje... pas mane net trupuciuko nepakylo, galvojau gal grietine bloga.
Na kita karta idesiu daugiau standilkio ir pries tepent idesiu i saldytuva... aciu uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatukx @ 2009 12 18, 10:53)
Emiau kaip ir recepte parasyta, 600g. standiklio dejau 2 pokelius. as emiau maiselyje... pas mane net trupuciuko nepakylo, galvojau gal grietine bloga.
Na kita karta idesiu daugiau standilkio ir pries tepent idesiu i saldytuva... aciu uz paaiskinima  4u.gif


O beje mikseriu plaket, ar rankom? Cia irgi truputi gal skirtumo yra..

Na tikiuosi pavyks kita karta. Tada pasirodykit su nuotraukele smile.gif
Atsakyti
sveikutes,labai cia jus sauniai kepat tas malkutes smile.gif .noretume ir mes issikept sventem toki skanesta,bet tik beda yra kad mes nelabai megstam saldytu uogu verysad.gif .o gal butu galima vietoj uogu,kazka kitka pakeist,nu pvz kaip surelio mase,ar dar kazka,kad tik nebutu uogu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(lapute32 @ 2009 12 18, 11:55)
sveikutes,labai cia jus sauniai kepat tas malkutes smile.gif .noretume ir mes issikept sventem toki skanesta,bet tik beda yra kad mes nelabai megstam saldytu uogu verysad.gif .o gal butu galima vietoj uogu,kazka kitka pakeist,nu pvz kaip surelio mase,ar dar kazka,kad tik nebutu uogu blush2.gif .


kad visa esmė torto yra vaisiniame įdare g.gif aišku,galima ir su varškės sūreliais pabandyti,bet pagal manę sviestas sviestuotas gausis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 18 gruodžio 2009 - 12:27