Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Gal kas bandė daryt 'sniegą' su natūraliu jogurtu? Kažkaip norėtųsi lengvesnio...
Atsakyti
[quote=Nova,2009 12 07, 22:55]
Vienas is skaniausiu mano kada nors valgytu tortu smile.gif Aciu nnilkai uz recepta 4u.gif


Pritariu, tikrai labai skanus tortas. Aš dar noriu išbandyti su grietinėle. Bet bijau, kad gali nepavykti. Gal kas nors jau išbandė?
Atsakyti
QUOTE(astagreb @ 2009 12 08, 17:11)
Vienas is skaniausiu mano kada nors valgytu tortu smile.gif Aciu nnilkai uz recepta  4u.gif
Pritariu, tikrai labai skanus tortas. Aš dar noriu išbandyti su grietinėle. Bet bijau, kad gali nepavykti. Gal kas nors jau išbandė?

Aš tai manyčiau, kad neverta gadint grietinėlės, ji ir taip standi kai iššiplaka, neįsigers gerai į malkeles, bus sausokos ir ne tokios kaip su grietine schmoll.gif Va su jogurtu tai gal ir nieko, įdėjus cukriuko, ir gal želatinos truputį wub.gif bet pats pačiausias tai su grietine thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 08 gruodžio 2009 - 22:44
QUOTE(astagreb @ 2009 12 08, 18:11)
Aš dar noriu išbandyti su grietinėle. Bet bijau, kad gali nepavykti. Gal kas nors jau išbandė?

bandžiau, pavyko, nenubėgo, įsigėrė.. žodžiu viskas liuks apart riebumo.. man per riebu buvo.. nu bet saku tai tikrai. žadėjau sekantį kartą su jogurtu perpus daryt, bet kai atidėjau tai atidėjau.... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos paneles ir ne tik.......

Ziurineju si tortuka ir noreciau ji issikepti, tik kad kilo klausimas ar tiktu prie sio torto vysnios ismirkytos alkoholiniame gerime pvz. zagareje ir tuomet sudeti i tesla ir kepti. Ir dar vienas klausimelis dar noriu i tesla suvinioti zemuoges bet kad jos skystokos, tai kaip jas butu galima sukietinti ( grietineles standiklis, zelatinas g.gif ). Patarkit gal kazkas jau bande kaip skystas uogas sutirstinti, kad kai jau pjauni torta jos neisbegtu.
Dekoju visoms atsakiusioms. Ir lauksiu kuo skubesniu atsakymo nes mano gimtadienis neuzkalnu jau po savaiteles doh.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas789 @ 2009 12 09, 01:34)
Sveikos paneles ir ne tik.......

Ziurineju si tortuka ir noreciau ji issikepti, tik kad kilo klausimas ar tiktu prie sio torto vysnios ismirkytos alkoholiniame gerime pvz. zagareje ir tuomet sudeti i tesla ir kepti. Ir dar vienas klausimelis dar noriu i tesla suvinioti zemuoges bet kad jos skystokos, tai kaip jas butu galima sukietinti ( grietineles standiklis, zelatinas g.gif ). Patarkit gal kazkas jau bande kaip skystas uogas sutirstinti, kad kai jau pjauni torta jos neisbegtu.
Dekoju visoms atsakiusioms. Ir lauksiu kuo skubesniu atsakymo nes mano gimtadienis neuzkalnu jau po savaiteles doh.gif  biggrin.gif

Vyšnios tiks, tik jau tortas bus vien suaugusiems tada hihihi.gif
O žemuogės šiaip nelabai, jos gi mažos unsure.gif o jei skystos, tai visai ne, nes juk kepant išbėgs iš "malkų", ir tada nieko neliks iš jų, jau tada geriau braškes, avietes, bet jei šaldytos, tai nuvarvint reiks vistiek prieš dedant mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš bandžiau su trintom mėlynėm, avietėm. Tai kepant truputį malkos praskydo, šiek tiek uogų išbėgo, bet kai sutepiau tortą, tai viskas buvo gerai. Kadangi malkos buvo su penkiais skirtingais įdarais, tai perpjovus labai gražiai atrodė. Man asmeniškai labiausiai patiko su vakuotais persikais. Dabar vien tik su jais daryčiau.


CODE
[b]Papildyta:[/b]
[QUOTE][quote=S.N.A.S,2009 12 08, 23:59]
bandžiau, pavyko, nenubėgo, įsigėrė.. žodžiu viskas liuks apart riebumo.. man per riebu buvo.. nu bet saku tai tikrai. žadėjau sekantį kartą su jogurtu perpus daryt, bet kai atidėjau tai atidėjau.... :geda2:
[right][snapback]32850914[/snapback][/right]
[/quote]


Ačiū už atsakymą, dabar drąsiau bus bandyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astagreb: 09 gruodžio 2009 - 12:41
QUOTE(astagreb @ 2009 12 09, 13:39)
Aš bandžiau su trintom mėlynėm, avietėm. Tai kepant truputį malkos praskydo, šiek tiek uogų išbėgo, bet kai sutepiau tortą, tai viskas buvo gerai. Kadangi malkos buvo su penkiais skirtingais įdarais, tai perpjovus labai gražiai atrodė. Man asmeniškai labiausiai patiko su vakuotais persikais. Dabar vien tik su jais daryčiau.
CODE
[b]Papildyta:[/b]
[QUOTE][quote=S.N.A.S,2009 12 08, 23:59]
bandžiau, pavyko, nenubėgo, įsigėrė.. žodžiu viskas liuks apart riebumo.. man per riebu buvo.. nu bet saku tai tikrai. žadėjau sekantį kartą su jogurtu perpus daryt, bet kai atidėjau tai atidėjau.... :geda2:
[right][snapback]32850914[/snapback][/right]
[/quote]


Ačiū už atsakymą, dabar drąsiau bus bandyt  4u.gif



Va Va as ir noriu daryti asorti is uogu, tik sakau kad jos skystos pvz avietes nebutu reikia standiklio ideti arba zalatinos, kaip ar nebandei.
Dekui uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas789 @ 2009 12 09, 14:41)
Va Va as ir noriu daryti asorti is uogu, tik sakau kad jos skystos pvz avietes nebutu reikia standiklio ideti arba zalatinos, kaip ar nebandei.
Dekui uz atsakyma



Nebandžiau, paprasčiausiai uogas sudėjau ir tiek. Čia gerą idėją pasakei, kitą kartą žalatinos įdėsiu, tai malkos tvirtesnės iškeps, kai uogos nebėgs. Aš dar tas malkas pagal spalvas paderinau, kai tepiau tortą. Tikrai gražus vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas789 @ 2009 12 09, 14:41)
Va Va as ir noriu daryti asorti is uogu, tik sakau kad jos skystos pvz avietes nebutu reikia standiklio ideti arba zalatinos, kaip ar nebandei.
Dekui uz atsakyma



zelatina nuokrascio skysteja juk ... girdejau, kad kepdamos pyragus su uogiene, kad ji nenubegtu, merginos deda sauksta krakmolo, jis sildamas sutirstina uogiene. tai gal ir cia tiktu patirstint uogytes g.gif
Atsakyti
QUOTE(astagreb @ 2009 12 09, 14:48)
Nebandžiau, paprasčiausiai uogas sudėjau ir tiek. Čia gerą idėją pasakei, kitą kartą žalatinos įdėsiu, tai malkos tvirtesnės iškeps, kai uogos nebėgs. Aš dar tas malkas pagal spalvas paderinau, kai tepiau tortą. Tikrai gražus vaizdas.



Kita karta jei darysit, imeskit nuotraukyte, butu labai idomu pamatyti, kaip atrodo su ivariom spalvom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2009 12 09, 14:54)
Kita karta jei darysit, imeskit nuotraukyte, butu labai idomu pamatyti, kaip atrodo su ivariom spalvom ax.gif


Kitą kartą būtinai įdėsiu. Prieš kitų mamyčių šedevrus kartais gėda dėti savo nuotrauką blush2.gif
Atsakyti