Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas ,,Malkos po sniegu"

Sveikutes smile.gif
Norejau paklausti,kazin,o jeigu as naudociau sluoksniuota bemiele tesla g.gif ,ar iseitu kas nors panasaus ax.gif ,netingiu gaminti,bet turiu du pakucius atliekamos teslos doh.gif ,o noriu kazko su vysniomis essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 09 02, 15:30)
Sveikutes smile.gif
Norejau paklausti,kazin,o jeigu as naudociau sluoksniuota bemiele tesla  g.gif ,ar iseitu kas nors panasaus  ax.gif ,netingiu gaminti,bet turiu du pakucius atliekamos teslos  doh.gif ,o noriu kazko su vysniomis   essen.gif

Gali pabandyt, aišku, įdomu būtų rezultatą pamatyti bigsmile.gif tik gal tvirčiau vyšnias vyniot reiktų, nes ir taip sluoksniuota tešla turėtų persigert labai greitai kremu g.gif ir kremą standesnį patarčiau daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 03 rugsėjo 2009 - 06:31
As dariau su sloksniuota tesla, tai man asmeniskai geriau buvo su tesla pagal recepta, nes ji labai gerai apglunda tas visnias, o sloksniuota issipucia ir pasidaro labai storos tos malkos, bet skonis nuo nenukentejo tik vaizdas ax.gif
Atsakyti
Sakykit, gal kuri bandet sverti malku kruva is visos normos? Kiek kazi mazdaug jos svertu? g.gif bandziau pagal produktus primesti, tai kazkur gal 3 kg bus?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 09 04, 14:26)
Sakykit, gal kuri bandet sverti malku kruva is visos normos? Kiek kazi mazdaug jos svertu?  g.gif bandziau pagal produktus primesti, tai kazkur gal 3 kg bus?

Aš sakyčiau - iki 3 kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2009 08 27, 10:03)
Man pastovėję malkos skanesnės, kai prisigeria sniego  thumbup.gif
Dėl grietinėlės, nematau dėl ko negalima būtų naudoti grietinėlės? Juk ji rieboka, o sniegui juk riebią grietinę naudojam thumbup.gif
Tiesa, kažkas sakė, kad sniegas nuo malkų nubėga? Aš naudoju tą grietinėlės standiklį, ir net nededant sniego į šaldytuvą jis greitai apstengsta, taip, kad jį reikia tepti ant malkų, o ne pilti, ir jis niekur nuo malkų nenubėga drinks_cheers.gif


Sesė pabandė malkas apipilti karamele.Apsivalgymas.....Pabandykit,nenusivilsit.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terija:) @ 2009 12 07, 11:48)
Sesė pabandė malkas apipilti karamele.Apsivalgymas.....Pabandykit,nenusivilsit....  wub.gif

o kaip karamelę darėt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2009 12 07, 11:51)

o kaip karamelę darėt? ax.gif


Internete tikrai daug jos receptų.Mes darome vienas litras grietinėlės ir kilogramas cukraus ir verdi kol gaunasi tinkama konsistencija.Galima pasidaryt iš kondensuoto pienelio,pakaitinus Rududu su sviestu.Varijantų daug mirksiukas.gif
Atsakyti
Vienas is skaniausiu mano kada nors valgytu tortu smile.gif Aciu nnilkai uz recepta 4u.gif

Stai mano malkos:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2009 12 07, 21:55)
Vienas is skaniausiu mano kada nors valgytu tortu smile.gif Aciu nnilkai uz recepta  4u.gif

Stai mano malkos:

user posted image

Kokios malkos wub.gif thumbup.gif Nuostabu wub.gif Seniai bedariau, pasiilgau jau rolleyes.gif
Atsakyti
Nova, nuostabi nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 12 08, 12:59)
Nova, nuostabi nuotrauka


Aciu, Neryte 4u.gif Iki Jusu nuotrauku grozio, kurias vis zuriu Jusu blog'e, man dar labai toli, bet mokausi smile.gif
Atsakyti