Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis nėštukėms

sveikos 4u.gif laukiuosi 17 sav. kyla klausimas baigt viduje galima ar ne nes kazkaip nesmagu daktares to klaust (myletis tai leido sako nieks negresia)
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2012 06 28, 12:00)
sveikos 4u.gif  laukiuosi 17 sav. kyla klausimas baigt viduje galima ar ne nes kazkaip nesmagu daktares to klaust (myletis tai leido sako nieks negresia)


Galima smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2012 06 28, 15:42)
Galima  smile.gif  4u.gif

o mane irgi domina tas klasuimas tik pirmaji trimestra galima be apsaugu? pasiskaiciau cia apie tuos gimdos minkstinimus dabar neramu pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristote87 @ 2012 06 28, 15:45)
o mane irgi domina tas klasuimas tik pirmaji trimestra galima be apsaugu? pasiskaiciau cia apie tuos gimdos minkstinimus dabar neramu pasidare  unsure.gif


nu nejuokinkit doh.gif lotuliukas.gif net jei stiklinemis jus ta sperma pilsit abejoju, kad kazkas blogo ivyks 4u.gif
Visada galima be apsaugu, o artejant gimdymui - 3k per diena be apsaugu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mums situo klausimu viskas tvarkoj 4u.gif tuoj zengsim i 8-a men, bet smileysex.gif neatsisakom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(olinka @ 2012 06 28, 09:00)
sveikos 4u.gif  laukiuosi 17 sav. kyla klausimas baigt viduje galima ar ne nes kazkaip nesmagu daktares to klaust (myletis tai leido sako nieks negresia)



QUOTE(kristote87 @ 2012 06 28, 12:45)
o mane irgi domina tas klasuimas tik pirmaji trimestra galima be apsaugu? pasiskaiciau cia apie tuos gimdos minkstinimus dabar neramu pasidare  unsure.gif



visa nestuke.gif galima be jokiu apsaugu, jei nestuke.gif yra normalus ir nei jus, nei partneris neserga jokiom Venerinem ligom... negalima tik jei nubega vandenys arba padaromas membranu atskyrimas - tada jau penetracijos negalima del infekciju rizikos.
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mylejomes iki paskutines savaites, svarbu, kad pati jaustumeis gerai smile.gif
Atsakyti
Dar gal ankstoka, bet domiuosi apie viska. Kiek skaitinejuosi, daug kur paminima, kad neduok die nestumo metu pateks i vidu oro, gali viskas baigtis oro embolija ir mirtimi blink.gif Pav. :"Jei partneris moteriai atlieka kunilingą, lytinių organų stimuliavimas turėtų apsiriboti laižymu. Jokiu būdu negalima pūsti ar net netyčia pūstelėti oro į makštį. Teoriškai – net ir nuo nedidelio pūstelėjimo, o praktiškai – nuo stipresnio oro gūsio moters kraujagyslėse gali susidaryti embolija (oro burbulas), tai gali baigtis netgi motinos ar kūdikio mirtimi."(http://eli.mama.lt/nestumas-ir-vaikai/planavimas-ir-nestumas/seksas-nestumo-metu-kai-norisi-kitaip). Bet tai man visada ir paprasto sekso metu ten oro prieina ir namazai, jum ne? Kazkokia nesamone man cia, atrodytu is fantastikos srities, bet nu ne pirmoj vietoj perskaitau, nesciosios vadove irgi tai pabrezia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 12 rugpjūčio 2012 - 02:51
As tai mylejausi iki nestumo puikiai,ir daznai, tongue.gif o dabar visai nera noro,gal poto pageres doh.gif na o del oro kuris gali patekt i maksti,as seip kiek mylejausi bent jau nedaug kartu pas mane nuolat ten oro patekdavo,ir as skaiciau sy straipsni ir iskarto supratau cia kazkokios baikos,taip but negali,gi kai mylimes irgi patenka kazkiek tai oro,as tai iskarto biski pilvo ir maksties raumenys sutraukiu ir iseina tas oras lotuliukas.gif ,net neisivaizduoju kaip ten dar burbulas gali atsirast g.gif gal norejo tame skyrelije pabirezt jog balionu ten kistis negalima lotuliukas.gif ar prezervatyvu lotuliukas.gif as tai nepergyvenu kazkeip juokingai man tas dalykas skamba.Siulau ir jums neprisiskaityti,juk burna ar kitaip visuos tuos reikaliukus darant patenka seip ar taip oro,tai kazkeip negirdejau jog man buvo uzdrausta visa nestumo perioda myletis wub.gif tai kad mylekites i sveikata drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jei tik ginė leidžia ir pačios noro turit, tai ir mylėkitės į valias lotuliukas.gif
Aš kai laukiausi pirmo norėjau ir galėjau, o šio nėštumo metu nėra noro visiškai verysad.gif Bet nieko tikiuosi atsiras ir atsigriebsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
mes jau link finiso einam, tai jau pora savaiciu nesimylim... nei noro nei jegu jau nebeturiu... mylejomes reguliarei visa nestuma mazdaug iki 7,5 men smile.gif
Atsakyti
Sveikos ,Na man teko suzinoti Gan anksti mum dabar apie 4sav. Ir nezinat pries pora dienu turejom santykiu geriausius per visa gyvenima ;D nezinau ar hormonai ar kas bet waw! Poto uzejo pilvo skausmai ir buvo ramu,o dabar kaip suzinojau kad turesim leliu ,galvoju ar jam nepakenks? Nes noras nedingo, o atrodo priesingai;)
Atsakyti