Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis nėštukėms

Gydytoja apie smileysex.gif net neuzsimine buvau ir privaciai ir poliklinikoj.Pati buvau paskaicius kad "tai" tik i nauda aisku jei gerai jautiesi ir "ten" viskas tvarkoje. O man visiskai nesinorejo smileysex.gif nuo pat nestumo pradzios schmoll.gif gaila vyro juk jam tai norisi be to jam nesvarbu kad pas mene svoris auga kad jau pilvas ant nosies didziausias as ji vistiek jaudinu blush2.gif na man tai malonu zinoti tai kartais mes paisdykaujam tik as negaliu apie leliu negalvot ir atsipalaiduot doh.gif na bet del vyro kartais galima ax.gif nes jis ir taip daug padeda ir rupinasi mumis mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai noras dingo apie 4 men....vis dar neatsirado.... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti


Man pradzioj nesinorejo, nes savijauta buvo bloga, miegoti tik norejosi, plius buvo bedu su pilvuku (kietejo, skaudejo). Po to nuo kokio 5 men kaip ir ok, tik, kad visa nestuma kazkokie uzdegimai kankina... O vyrui tai norisi tikrai smile.gif
Dabar paskutinis menesiukas... Net ir nezinau del galima-negalima... Pilvukas nedidelis pas mane, tai realiai nera labai nepatogu, tik kad potraukio nelabai yra pas mane... O jei ir kyla kokiu minciu, tai gal labiau del to, kad vyra pamaloninti norisi... blush2.gif wub.gif Ir apskritai be lubrikanto butu sakes... Va...

O kazin kada jau tas laikas minkstinti gimdos kakleli..? g.gif
Atsakyti
man paskutini nestumo menesi dingo noras smileysex.gif Net kazkaip neprisimenu tokio dalyko kad egzistuoja siam pasauli.Kai brangiausias pradeda "gerintis" lovoj tai atsivepusi duodu,nes man apsoliuciai tai nebedomina verysad.gif Tikiuosi kad po gimdymo susitvarkys viskas sad.gif
Atsakyti
Man dar tik patipradzia, bet turiu problemu, skauda pilva karts nuo karto, nors vyras nori, ir as noriu kai neskauda, bet vat, bijom, kai eisiu ryt pas ginekologa, reikes paklausti, nes kai buvau pirmadien, pamirsau blush2.gif turbut ne tas rupejo doctor.gif
Atsakyti
ir aš pasidalinsiu patirtim... mums jau 5 savaitės nestuke.gif , jaučiausi labai gerai ir maniau nieko tokio jei pasimylėsim... tai va viskas vyko labai atsargiai ir ramiai, bet ir tai pakenkė... nes kitą rytą atsirado rūdų išskyrų, jaučiau po santykių pasirodė kraujo, tik iki ryto jis parudavo verysad.gif ir jaučiau kažkokį dilgčiojimą pilvo apačioje. Labai išsigandau paskyriau pati sau gulėjimo režimą, po dviejų dienų išskyros liovėsi ir jaučiuosi daug geriau smile.gif tikuiosi tai mums nepakenkė g.gif pas gydytoją ruošiuosi eiti 7 sav.
Atsakyti
Su pirmu neštumu tikrai neribojom savęs ir gyvenom lytinį gyvenimą iki pat galo. Paskutinį kartą buvo 4 dienos prieš gimdymą. Gal būtų buvę ir toliau, bet vyrui teko išvažiuot. Šį nėštumą savijauta tokia prasta, kad net pagalvot apie tai nesinori. Gaila vyro, bet ir aš per save lipt negaliu. Tuo metu turi būt abiem malonu, o šiuo metu tikrai malonumo nepajusiu.
Atsakyti
Man jau nestuke.gif 7 men. Aš irgi manau, kad smileysex.gif smileysex.gif geras dalykiukas.Tik aisku jei gerai jautiesi. Pakolkas tai jauciuosi thumbup.gif
Atsakyti
Mums igi visiskai netrugdo, tik MB kartais pasibijo, man pazystama daktare sake , kad nieko cia blogo nera tik reikia atsargiau, juk buna kaikuriu moteru kurios nestumo metu dar labiau nori smileysex.gif viskas priklauso nuo nestukes savijautos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chamka @ 2009 05 07, 19:52)
Mums igi visiskai netrugdo, tik MB kartais pasibijo, man pazystama daktare sake , kad nieko cia blogo nera tik reikia atsargiau, juk buna kaikuriu moteru kurios nestumo metu dar labiau nori  smileysex.gif  viskas priklauso nuo nestukes savijautos smile.gif



Oi, pamenu kaip norėdavau lotuliukas.gif Pagatava sudrąskyt buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
dabar mums 8 savaiteles :)mums liepe tik reciau ir atsargiau smileysex.gif bet kad man siuo metu visai nesinori blink.gif krutine jau dabar matosi, kad padidejus, tai MB negali atsidziaugt ir vis domisi, kada bus pienas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dievaite @ 2009 05 11, 21:46)
dabar mums 8 savaiteles :)mums liepe tik reciau ir atsargiau  smileysex.gif bet kad man siuo metu visai nesinori  blink.gif krutine jau dabar matosi, kad padidejus, tai MB negali atsidziaugt ir vis domisi, kada bus pienas  lotuliukas.gif

kazkur skaiciau kad pirma trimestra daznai buna kad nesinori 4u.gif ax.gif
man irgi tas pasireiskia 4u.gif vyras niekaip to negali suprast biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti