Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis nėštukėms

Vakar buvau pas gine, tai siuo klausimu sake, galima, tik sumazinti tempa lotuliukas.gif tai manau kokius 2k, i savaite tikrai galima. man 5savaitele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu-gele @ 2009 04 14, 18:32)
Na man pradzioje 3 menesius rekomendavo susilaikyti, kadangi tepliojimu buvo.
bet vos istveriau.o dabar aukso amzius  biggrin.gif
taip norisi paciai, jauciuosi gerai, o ir vyras zavisi, grazus jam tie figuros pokyciai ir pilvukas

smagu skaityti, kad vyru tokiu supratingu ir Lietuvoj yra 4u.gif
o as pati nelabai norejau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2009 04 15, 20:43)
Vakar buvau pas gine, tai siuo klausimu sake, galima, tik sumazinti tempa lotuliukas.gif tai manau kokius 2k, i savaite tikrai galima. man 5savaitele mirksiukas.gif

Pirmą kart girdžiu, kad gynė ribotų, nebent yra persileidimo tikimybė ar šiaip kokios komplikacijos g.gif
Atsakyti
Manau,kad kiekvienai nestukei individualiai,nes tarkim buna taip,kad del tam tikru sveikatos sutrikimu gydytoja uzdraudzia santykiauti visa nestuma,kad nepakenkti vaisiui,o kitos gerai besijausdamos tuo megaujasi netgi labiau nei iki nestumo,tad jei gerai jautiesi tai,manau,megaukis tuo i sveikata,aisku ne iki isprotejimo lotuliukas.gif man asmeniskai lytiniai santykiai labai suretejo del mano pacios savijautos,bet del to labai nepergyvenu,atsigriebsiu kai pagimdysiu thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2009 04 16, 08:55)
Pirmą kart girdžiu, kad gynė ribotų, nebent yra persileidimo tikimybė ar šiaip kokios komplikacijos  g.gif

blink.gif blink.gif na kad apie jokias komplikacijas ji man neminejo. g.gif bet tiesa pasakius, man ir paciai nelabai norisi. kazkaip bijau, kad nepakenktu vaikeliui.kazkaip neramiai jauciuosi. bet manau reikia atsipalaiduoti ir vyti blogas mintis i sona... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduliux25 @ 2009 04 20, 18:46)
Manau,kad kiekvienai nestukei individualiai,nes tarkim buna taip,kad del tam tikru sveikatos sutrikimu gydytoja uzdraudzia santykiauti visa nestuma,kad nepakenkti vaisiui,o kitos gerai besijausdamos tuo megaujasi netgi labiau nei iki nestumo,tad jei gerai jautiesi tai,manau,megaukis tuo i sveikata,aisku ne iki isprotejimo lotuliukas.gif man asmeniskai lytiniai santykiai labai suretejo del mano pacios savijautos,bet del to labai nepergyvenu,atsigriebsiu kai pagimdysiu thumbup.gif  biggrin.gif


Visiškai sutinku, kiekviena mūsų yra individuali ir vos ne kiekvienos atvejis yra skirtingas. Mano vyras tai pats kažkaip labai leliuką saugo, sako aš tave geriau apkabinsiu ir laikysiu apkabinęs visą naktį... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2009 04 20, 20:01)
blink.gif  blink.gif na kad apie jokias komplikacijas ji man neminejo. g.gif bet tiesa pasakius, man ir paciai nelabai norisi. kazkaip bijau, kad nepakenktu vaikeliui.kazkaip neramiai jauciuosi. bet manau reikia atsipalaiduoti ir vyti blogas mintis i sona... smile.gif


Na pradžioj nėštumo visada ta persileidimo galimybė gana nemaža, dėl to juk ir vaginalinių apžiūrų nėštumo pradžioj nedaro, nebent jau visai kitos išeities nėra. Kaip sakant kad nelandyt ten be reikalo.

O paskui tai jau kaip išeina, gerai kai viskas gerai, o kartais ir kraujo pasirodo, ir skauda, ir apskritai nepatariama be prezervatyvų, nes spermiukai minkština gimdos kaklelį.
Atsakyti
Per pirma nestuma su MB labai daznai smileysex.gif praktikavom ir iki nestumo pabaigos taip , o dabar kazkaip mano seksualumas miega blush2.gif na visai nesinori blush2.gif kol kas MB ramiai laukia kada mano ledynai istirps lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelt @ 2009 03 26, 07:28)
Sakykit iki kelinto nestumo menesio galima tureti lytiniu santykiu?
Kad nebutu kaip anegdote...

7 metu vaikas prieina prie tevo, pirstu baksnoja i kakta ir klausia:
- O tau taip patinka? Patinka?

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na jei nestumas klostosi puikiai ne tik galima bet ir rekomenduojama myletis iki nestumo galo..o vaikelio gi nepasiekia lytinio akto metu-bet va kai kurios masto kaip tu todel ir susilaiko nuo santykiu lotuliukas.gif vaikiska ir kvaila 4u.gif nebent yra kokia nors rizika jei nera tai pirmyn smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(Preliudijaa @ 2009 04 21, 10:43)
o vaikelio gi nepasiekia lytinio akto metu-bet va kai kurios masto kaip tu todel ir susilaiko nuo santykiu lotuliukas.gif vaikiska ir kvaila 4u.gif nebent yra kokia nors rizika jei nera tai pirmyn smileysex.gif


Na nevisai taip, vien tai kad nepasiekia pačio kūdikio, nereiškia kad visiškai saugu. Viena tai kad lytiniai santykiai yra nemažas papildomas krūvis organizmui, kuris ir taip jau apkrautas nėštumo, be to lytinių santykių metu link lytinių organų keliauja papildomas kraujo kiekis, gimdos ir aplinkiniai raumenys spazmuoja na ir pan. Taip pat, nėštumo metu ir įvairios infekcijos kimba greičiau, lytiniai organai gali būti suerzinti tiek prezervatyvų, tiek ir be jų.

Čia aišku kiekvienos apsisprendimo reikalas ar smileysex.gif ar ne, bet paskui ir nereik panikuot kad po lytinio akto pasirodė kraujo ar dar kažkas negerai.

Na o ir šiaip visgi, gamtoje taip jau sutvarkyta, kad daugumos gyvų padarų kol patelė nėščia, patinėliai prie jos nelenda - ir ne dėl įsitikinimų, bet dėl paprasčiausios fiziologijos. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 04 01, 19:37)
na del to nebuciau tkia tikra  schmoll.gif
ne karta esu girdejusi, kad labiausiai tiketina prieslaikino gimdymo priezastis buvo butent daznas mylejimasis be prezervatyvo  blush2.gif

Ka dar esi girdejusi? lotuliukas.gif
Atsakyti
Na pradžioj nėštumo visada ta persileidimo galimybė gana nemaža, dėl to juk ir vaginalinių apžiūrų nėštumo pradžioj nedaro, nebent jau visai kitos išeities nėra. Kaip sakant kad nelandyt ten be reikalo.

O paskui tai jau kaip išeina, gerai kai viskas gerai, o kartais ir kraujo pasirodo, ir skauda, ir apskritai nepatariama be prezervatyvų, nes spermiukai minkština gimdos kaklelį.





kaip tai nedaro vaginaliniu apziuru??? blink.gif daro juk g.gif bent man tai dare per pirma apsilankyma kai suzinojau kad laukiuosi unsure.gif
o vaisiui pirmaisiais menesiais seksas visai nekenkia,juk jis labai apsaugotas visokiais dangalais.tik paskutiniais menesiais negalima smile.gif
Papildyta:
uoj cia atsakaiu i ELEMIRE zodzius 4u.gif
atsiprasau nelabai dar moku kaip atsakyt atskirai 4u.gif blush2.gif
Atsakyti