Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis nėštukėms

QUOTE(JovkėS @ 2009 04 08, 09:54)
O mano vyras kazkodel nenori verysad.gif  Isitempes toks buna. Sako jam keista, "ten vaikas o tu cia baksnoji" 4u.gif
Zadu pasikalbet, bet nelabai zinau ka pasakyt.
Jau pradedu jaustis stora, spoguota ir visai nepatraukli  verysad.gif



Neturetum jaustis negrazi ar negeidziama savo vyro. Tiesiog jo tokia nuomone, bet manau jei pasikalbesi su juo viskas issispres. mirksiukas.gif
Atsakyti
pas gine nuejau, kai mano leliukui buvo vos keturios savaites, tai ji sake, kad iki 3 men. nuo lytiniu santykiu reiketu susilaikyti, bet kategoriskai neuzdraude, sake ziurek, kaip pati jausiesi, na, tai 1-2 kartus per savaite leidziam sau wub.gif
Atsakyti
As su gydytojai siuo klausimu nesikonsultavau. Pati jauciu kas vysta. Nestumo pradzioje tai jau nieko nesinori tik miego ir ilgai tolete buti, per ta laika ir vyras uzmiega smile.gif kai viskas susitvarko apie 4 men tai geriausias smileysex.gif koki esame kada tureje. Norisi ir norisi, tik su pozomis prastai 4u.gif Juk vyrisku hormonu gauname, pasimaiso smegeneles biggrin.gif Manau jeigu kas ne taip butu pajausciau, pristabdyciau. Sexas yra naturalus dalykas tik pliusai: nuotaika gera, santykiai geri, virusai nepuola, miegi kietai biggrin.gif Tokia patirtis ir su pirmu ir su antru nestumu.
Papildyta:
QUOTE(JovkėS @ 2009 04 08, 09:54)
O mano vyras kazkodel nenori verysad.gif  Isitempes toks buna. Sako jam keista, "ten vaikas o tu cia baksnoji" 4u.gif
Zadu pasikalbet, bet nelabai zinau ka pasakyt.
Jau pradedu jaustis stora, spoguota ir visai nepatraukli  verysad.gif


dar cia pakomentuosiu. spuogelius galima prieblandoje uzmaskuoti, o pasinaudoti padidejusia krutine. Negi nepastebejo? Tokios daugiau niekada grazios ir dideles neturesi. lotuliukas.gif
o vaikas ne ten, vaikas savo namuose. biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergaites...mes su vyru irgi jauciames biski nesavi.
vyras vis bijo ar tai pilvuka prispausti, ar tai leliuka pasekti, nes pora kartu buvo suskaudeje.
kai ilgai lelites lauki tai paskui baisu kad neko blogo jai nepadaryti, as suprantu visas kurios nerimauja... ypac su 1 leliuku.
mano vyra labai dziugina padidejusi krutyne. biggrin.gif ir pilvukas nestuke.gif thumbup.gif
nestumo metu taip norisi meiles wub.gif
Atsakyti
Norejau jusu mamytes paklausti 5sav, nestume galima uzsiimti sexu??? wub.gif wub.gif ar nebus kokiu komplikaciju? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2009 04 10, 12:48)
Norejau jusu mamytes paklausti 5sav, nestume galima uzsiimti sexu???  wub.gif  wub.gif  ar nebus kokiu komplikaciju? ax.gif

troliuke, o ka gine sake? Jos perspeja, jei yra komlikaciju galimybe ax.gif Mums leido thumbup.gif tik zinome liepe labai ziureti savo savijautos, ta prasme jei jautiesi pavargus, tai reikia miegot o ne suri-muri-sex biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

As po visu gasdinimu ir t.t. prisikaicius, siandien savo daktaro paklausiau ar galima, sake TAIP biggrin.gif
Oi kaip gerai, atai norisi man tai nerealiai rolleyes.gif o ir MB sitaip zavisi krutines pokyciais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurrutte: 10 balandžio 2009 - 19:13
QUOTE(Hopeidea @ 2009 04 10, 11:04)
troliuke, o ka gine sake? Jos perspeja, jei yra komlikaciju galimybe ax.gif Mums leido thumbup.gif tik zinome liepe labai ziureti savo savijautos, ta prasme jei jautiesi pavargus, tai reikia miegot o ne suri-muri-sex  biggrin.gif

Pas gine eisiu tik po svenciu ax.gif , tai nezinau ka ji ir pasakys. o pati siaip gerai jauciuosi, nei pykinimo pas mane nera, nieko. tik apetitas truputi padidejes doh.gif doh.gif ,jau i kelnes jokias neteplu doh.gif . tik krutine padidejus ir kartais paskaudena... ax.gif
O sexas per daug manes ir netraukia.. lotuliukas.gif ,gali jo ir nebuti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2009 04 11, 18:52)
Pas gine eisiu tik po svenciu ax.gif , tai nezinau ka ji ir pasakys. o pati siaip gerai jauciuosi, nei pykinimo pas mane nera, nieko. tik apetitas truputi padidejes doh.gif  doh.gif ,jau i kelnes jokias neteplu doh.gif . tik krutine padidejus ir kartais paskaudena...  ax.gif
O sexas per daug manes ir netraukia.. lotuliukas.gif ,gali jo ir nebuti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jei netraukia, tai irgi organizmo signalas drinks_cheers.gif Man tai butent ta ir akcentavo gine..kad man galima, bet reikia isiklausyti i organizmo norus ax.gif tai taip ir darom bigsmile.gif kartais hormonai siaucia i sex puse biggrin.gif o kartais tai MB ir prisiartinti bijo lotuliukas.gif man dabar kokios trys dienos- hormonu audros- verkiu, juokiuosi, pykstu ir dziaugiuosi..kazkokie nevaldomi krastutinumai g.gif
Papildyta:
QUOTE(laurrutte @ 2009 04 10, 20:13)
Sveikos,
As po visu gasdinimu ir t.t. prisikaicius, siandien savo daktaro paklausiau ar galima, sake TAIP biggrin.gif 
Oi kaip gerai, atai norisi man tai nerealiai  rolleyes.gif o ir MB  sitaip zavisi krutines pokyciais  lotuliukas.gif

Maniskis irgi zavisi drinks_cheers.gif bet tik is tolo lotuliukas.gif labai jau jautri paliko krutine unsure.gif
Atsakyti
Na man pradzioje 3 menesius rekomendavo susilaikyti, kadangi tepliojimu buvo.
bet vos istveriau.o dabar aukso amzius biggrin.gif
taip norisi paciai, jauciuosi gerai, o ir vyras zavisi, grazus jam tie figuros pokyciai ir pilvukas
Atsakyti
o pradzioje nestumo galima myletis? ir ar su prezervatyvu reikia ar galima ir be jo? man irgi nieko nesake ar galima ar ne tik dabar susimasciau. jei dar tik 4 sav.tai gal gali grest persileidimas? g.gif
Atsakyti
man gine leido tureti santykius, tik sake atsargiai tom dienom kada turetu buti menesinem (cia tipo pasiskaiciuoti mazdaug), tai tik sito nesupratau pasakymo blush2.gif
Atsakyti