Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis nėštukėms

QUOTE(Mafuke @ 2009 03 31, 11:37)
Na mano vyriskis ir jaucia kazkoki kompleksa  g.gif  sako bijau maziukui pakenkti ir tau nors bandom  ax.gif  bet matau kad jis isitempias buna,nors gydytoja leido mums santykius ir siaip mano nestumas lengvas po kol kas yra  nestuke.gif

MB irgi panašiai, reikia padrąsinimo ir palaikymo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meina: 31 kovo 2009 - 11:54
QUOTE(Cziokoladine @ 2009 03 31, 07:32)
Tai kodėl tiesiog nepasikeisti gydytojo? Kai pirmą kartą apsilankiau pas vieną ginekologę, kuri man net pusės privalomų tyrimų nepaskyrė, apsisukau ir nuvariau pas kitą. Dabar viskas kaip ir gerai  smile.gif

Norejau, bet nieks neleidzia. Pagal seimos gydytoja ji man priklauso. Norejau pas kita nueit, bet nepriima, pasako ne mums priklausai, eik pas savo gine ir viskas. verysad.gif
Atsakyti
O as kazkaip stabdau ax.gif nezinau ar ta savijauta nestumo pradzioj daro savo, nes visai nesijauciu seksuali, o kaip tik pavargusi.. norisi, kad tik popintu mane doh.gif
Atsakyti
nereikia tu prezervatyvu, neprisigalvokit..vien del spermos minkstinamojo poveikio tikrai nepagimdysit anksciau laiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2009 03 31, 19:06)
O as kazkaip stabdau  ax.gif nezinau ar ta savijauta nestumo pradzioj daro savo, nes visai nesijauciu seksuali, o kaip tik pavargusi.. norisi, kad tik popintu mane  doh.gif

Už tai, kad pradžia, vėliau savijauta pagerėja, kol pilvukas labai nemaišo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2009 03 31, 21:11)
nereikia tu prezervatyvu, neprisigalvokit..vien del spermos minkstinamojo poveikio tikrai nepagimdysit anksciau laiko.  mirksiukas.gif

na del to nebuciau tkia tikra schmoll.gif
ne karta esu girdejusi, kad labiausiai tiketina prieslaikino gimdymo priezastis buvo butent daznas mylejimasis be prezervatyvo blush2.gif
Atsakyti
Kaip suprantu tai kiekviena ginekologe skirtingai dirba. Vienos leidzia myletis. kitos grieztai pataria susilaikyt. Na as po poros dienu eisiu pas gin tai reikes pasiklausti kaip ten man ar leis ar ne.
Nors kazkodel ir pati neturiu noro mylejimuisi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelt @ 2009 04 06, 07:44)
Kaip suprantu tai kiekviena ginekologe skirtingai dirba. Vienos leidzia myletis. kitos grieztai pataria susilaikyt. Na as po poros dienu eisiu pas gin tai reikes pasiklausti kaip ten man ar leis ar ne.
Nors kazkodel ir pati neturiu noro mylejimuisi.  unsure.gif

Vieno teiginio visoms tikrai negalima taikyti kam galima kam ne tai turi nuspresti tik gydytoja, pvz jeigu gimdos kaklelis atsidares o iki gimdymo dar keli men tai tikrai uzdraus myletis. As irgi tikiu, kad sperma minkstina kakleli, bet nemanau, kad myledamasi 25 sav rizikuoji pagimdyti, manau tai tik paskatinimai pries gimdyma ax.gif Nors man sie paskatinimai nepaaankstino gimdymo:geda2:
Atsakyti
na man irgi daktaras nedraude myletis,nestumo metu.o kai jau laikas buvo gimdyti,o mazis dar nenorejo iseiti i si pasauli,ir mes buvome gimdymo namuose,tai daktare pasake,kad pries atvaziuojant reikejo pasimyleti, tongue.gif nes ten kazkokius tai harmonus isskiria,skatina vaiko isejima,ir butu gimdymas geiciau prasidejes....ta prasme nereiktu cia diena is dienos laukti...tai va,kaip buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelt @ 2009 04 06, 07:44)
Kaip suprantu tai kiekviena ginekologe skirtingai dirba. Vienos leidzia myletis. kitos grieztai pataria susilaikyt. Na as po poros dienu eisiu pas gin tai reikes pasiklausti kaip ten man ar leis ar ne.
Nors kazkodel ir pati neturiu noro mylejimuisi.  unsure.gif

Jei pati gydytoja (-as) nepasako, tai galima, juk jei būtų rizikinga, iš karto įspėtų.
Man kai pacenta žemai buvo ir dengė kaklelį, dažnai kraujuodavo, tai iš karto pasakė, kad su šitais reikalais labai atsargiai.
Atsakyti
Galima galima myletis viso nestumo metu. Jei tik puikiai jauciames ir viskas ok su mazyliu ir musu paciu sveikata.
Prostaglandinas - tai hormonas, kuris minkstina gimdos kakleli. Stai vyru sperma ir turi sio stebuklingo hormono, kuris gali paskatinti gimdyma. Nezinau kaip Lietuvoje, bet Vakaru Europoje gimdymo skatinimas ligonineje pradedamas su siuo hormonu - isvirksciamas i maksti. Ir tik po to jau ten visokie kaklelio masazai ir visa kt.

Atsakyti
O mano vyras kazkodel nenori verysad.gif Isitempes toks buna. Sako jam keista, "ten vaikas o tu cia baksnoji" 4u.gif
Zadu pasikalbet, bet nelabai zinau ka pasakyt.
Jau pradedu jaustis stora, spoguota ir visai nepatraukli verysad.gif
Atsakyti