Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis nėštukėms

Sakykit iki kelinto nestumo menesio galima tureti lytiniu santykiu?


Kad nebutu kaip anegdote...

7 metu vaikas prieina prie tevo, pirstu baksnoja i kakta ir klausia:
- O tau taip patinka? Patinka?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelt @ 2009 03 26, 09:28)
Sakykit iki kelinto nestumo menesio galima tureti lytiniu santykiu?
Kad nebutu kaip anegdote...

7 metu vaikas prieina prie tevo, pirstu baksnoja i kakta ir klausia:
- O tau taip patinka? Patinka?

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

manau jei gerai jautiesi tai galima iki galo, bet aisku viskas turi vykti daug svelniau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man daktarė tai iškart uždraudė šį "malonumą", nors aš ir pati jokio noro neturiu tam, vyrui tai biškį liūdna... biggrin.gif Dabar devinta savaitė eina nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 26 kovo 2009 - 10:06
jeigu nestumas vystosi gerai nera jokiu komplikaciju,pati niekuo nesiskundi ir jeigu yra noras,galima iki 8 menesio.nes daktarai pataria nuo lytiniu santykiu susilaikyti likus 3 ar 4 savaitem iki gimdymo.skaiciau apie tai knygoje.
Atsakyti
Kazin kodel vieni fraudzia o kiti leidzia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelt @ 2009 03 26, 10:47)
Kazin kodel vieni fraudzia o kiti leidzia?  g.gif



PRIKLAUSO NUO NESTUKES SVEIKATOS
Atsakyti
Man apie tai visai nieko neuzsimine,tai reiskia galima.
Zinoma visa tai vyksta reciau ir atsargiau.
Atsakyti
LABUTIS VAKAR RASIAU,KAD RADAU KNYGOJE STRAIPSNI KUR SAKOMA SUSILAIKYTI NUO LYTINIU SANTYKIU NESTUKEM LIKUS 3-4 SAV.BET PASKUI AS PASKAITINEJAU KITAME FORUME,KUR NESTUKES IR MAMYTES SNEKASI APIE NATURALIUS SKATINIMO BUDUS,KAI NESTUMAS UZSITESIA(pernesiojimas).IR KA JUS MANOTE,BEVEIK VISOS RASO KAD BANDO smileysex.gif TAI TAIP ISEINA,JEI GERAI JAUTIESI GALI MYLETIS IKI PAT GALO.NEBENT DAKTARAS BUTU GRIEZTAI TAI UZDRAUDES.
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 03 27, 09:29)
LABUTIS VAKAR RASIAU,KAD RADAU KNYGOJE STRAIPSNI KUR SAKOMA SUSILAIKYTI NUO LYTINIU SANTYKIU NESTUKEM LIKUS 3-4 SAV.BET PASKUI AS PASKAITINEJAU KITAME FORUME,KUR NESTUKES IR MAMYTES SNEKASI APIE NATURALIUS SKATINIMO BUDUS,KAI NESTUMAS UZSITESIA(pernesiojimas).IR KA JUS MANOTE,BEVEIK VISOS RASO KAD BANDO smileysex.gif  TAI TAIP ISEINA,JEI GERAI JAUTIESI GALI MYLETIS IKI PAT GALO.NEBENT DAKTARAS BUTU GRIEZTAI TAI UZDRAUDES.

Jo aš ir taip manau jai guydytojas nėra uždraudęs nėra ko susilaikyti drinks_cheers.gif Su pirmu iki paskutinės dienos smileysex.gif ir viskas buvo puiku ir dabar gyvenu normalų pilnavertį gyvenimą wub.gif
Atsakyti
na cia labai individualu blush2.gif
priklauso nuo to, koks nestumas... blush2.gif kitos iki pat pabaigos uzsiema tuom, o kitoms nuo nestuo viduriuko uzdrausta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2009 03 27, 09:29)
LABUTIS VAKAR RASIAU,KAD RADAU KNYGOJE STRAIPSNI KUR SAKOMA SUSILAIKYTI NUO LYTINIU SANTYKIU NESTUKEM LIKUS 3-4 SAV.BET PASKUI AS PASKAITINEJAU KITAME FORUME,KUR NESTUKES IR MAMYTES SNEKASI APIE NATURALIUS SKATINIMO BUDUS,KAI NESTUMAS UZSITESIA(pernesiojimas).IR KA JUS MANOTE,BEVEIK VISOS RASO KAD BANDO smileysex.gif  TAI TAIP ISEINA,JEI GERAI JAUTIESI GALI MYLETIS IKI PAT GALO.NEBENT DAKTARAS BUTU GRIEZTAI TAI UZDRAUDES.


tai del to gydytojai ir neleidzia smileysex.gif nestumo pabaigoj, kad anksciau laiko gimdymas neprasidetu smile.gif
Atsakyti
Labas merginos, turiu klausima. Gydytoja leido tureti lytinius santykius su vyru. Mna siu metu 7 savaites, kadangi as neturiu vaginalinio orgazmo o tik klitorini tai tuo labiau nebaisu. BET va ka pastebejau, po kiekvieno orgazmo man kazkur 2 minutes skauda pilvo apacia taip kad menesines prasidetu. Gal kas zinot ar tai naturalu? Gal del to kad gimda stipriai susitraukia? Ar tai gal blogai? Man seniau (kol nebuvau nescia) to nebuvo. Prasau atsakykite
Atsakyti